مجله تکنولوژی های نوین

تکنولوژی ، دوربین مداربسته ، قیمت دوربین مداربسته / هایک ویژن / دوربین مدار بسته

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ مجله تکنولوژی های نوین خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

سایت آوازک

طراح قالب: آوازک

[ طراح قالب: آوازک ]

[ دوشنبه بیست و سوم دی 1398 ] [ 10:30 ] [ nima kvn ]

[ یک نظر ]

 

 شاید مهمترین قدم برای نوشتن یا ویرایش یک مقاله قبل از سئو (SEO) این باشد که کلمه کلیدی مناسب را انتخاب کنید. این امر نیز می‌تواند یکی از مهارت آمیزترین استراتژی‌های سئوی محتوا باشد. در صورتی که عبارت کلمه کلیدی مناسبی را برای مقاله بیابید و آن را به صورت جذاب و خوبی بنویسید مقاله شما می‌تواند در صفحه اول رتبه بندی موتورهای جستجو برای آن عبارت کلیدی قرار بگیرد.

عبارت کلمه کلیدی هدف می‌تواند دو یا چهارکلمه‌ای (و یا حتی بیشتر) باشد که موضوع اصلی یا پیام مقاله را بیان کند. در حالی که یک مقاله خاص ممکن است در موتورهای جستجو برای تعدادی از کلمات کلیدی مختلف رتبه بگیرد؛ بهترین عبارت کلمه کلیدی هدف آنچه را که مقاله می‌گوید، منتقل می‌کند و از این رو بیشتر از سایر کلمات کلیدی مهم می‌باشد. 

 

کلمه کلیدی چیه؟

کلمات کلیدی و یا همون Keywords، کلید واژه های سایت شما هستند. در واقع بهتره اینطور بگم که شما با جستجوی چه کلماتی در صفحه نتایج جستجو نمایش داده میشید و کاربران شما رو پیدا میکنند.

این رو حتما بدونید که انتخاب کیورد اولین قدم برای سئو شماست و هیچ وقت نباید اون رو دست کم بگیرید.

وقتی که تصمیم گرفتید تا به فعالیت های سئویی بپردازید، مهمترین کاری که باید انجام بدید این هست که کلمات کلیدی مناسب کسب و کاری که دارید رو انتخاب کنید.

انتخاب کیورد به نوعی ساختن پایه های ساختمون سایت شما به حساب میاد. حتما میدونید که برای ساختن یک ساختمون باید در ابتدا پایه های محکمی براش بسازید تا بتونه کار شما رو پیش ببره و فرو نریزه.

 

انتخاب کلمه کلیدی

 

کلمه کلیدی بخش قابل توجهی از عنوان (headline) و عنوان متا (meta title) را تشکیل می‌دهد – زیرا اینها معمولا اولین بخش مقاله شما هستند که یک خواننده بالقوه خواهد دید و در حد نانو ثانیه بیشترین احتمال را دارد که یک خواننده بالقوه را جذب کند و یا از دست بدهد. همچنین مطالعه کلمه کلیدی که افراد برای جستجو انجام می‌دهند، شما را به یک نویسنده و ویرایشگر بهتر تبدیل خواهد کرد. به عبارت ساده، تحقیق به شما بینشی می‌دهد که چگونه مخاطب بالقوه شما فکر می‌کند و به دنبال چه اطلاعاتی می‌باشد. پس از داشتن عنوان با کلمه کلیدی هدف قوی، فکر نکنید سئوی شما تمام شده است. آنچه که با تحقیق کلمه کلیدی بدست می‌آورید، می‌تواند از طریق کل نوشته یا فرایند ویرایش اعمال شود تا قابلیت خواندن یا قابلیت جستجوی مقاله بهبود یابد. هدف نهایی در اینجا تنها خوشنود سازی الگوریتم موتورهای جستجو نیست. این امر برای ایجاد یک مقاله بهتر با قابلیت دسترسی آسان‌تر توسط مخاطب بالقوه آن است. باید در نظر داشت انتخاب کلمه کلیدی فرایندی یکباره نیست و تا زمان وجود وبسایت و تجارت شما ادامه خواهد داشت. به فرایند انتخاب کلمه کلیدی مناسب، Keyword Research گفته می‌شود. در ادامه می‌توانید گام به گام در مورد چگونگی انتخاب مناسب کلمه کلیدی هدف برای یک مقاله بیشتر بدانید و در این مقاله می‌خواهیم به درستی تشخیص دهیم چه کلمات کلیدی مناسب است و باید از کجا شروع کنیم و در نهایت به چه چیزی برسیم.

راهنمای انتخاب کلمات کلیدی

1- مقاله را بررسی کنید

به طور کلی قبل از نوشتن مقاله‌ها باید فکر کنید و بررسی کنید چه نیازهایی مخاطبان شما دارند و چه مقاله‌ای در حوزه کاری خود بنویسید که بتوانید مخاطبان را به صورت هدفمند به سایت خود هدایت کنید. موضوع اصلی مقاله چیست؟ مزیت اصلی آن برای خواننده چیست؟ چه پرسش‌هایی را پاسخ می‌دهد؟
مثال: یک مقاله در مورد مزایا و معایب کفپوش چوب پنبه – چرا آن سبز است؟ جوانب مثبت و منفی آن برای اتاق‌های مختلف خانه، گزینه‌های مختلف رنگ ها و بافت‌ها، چقدر هزینه آن می‌شود و غیره.

2- در مورد کلمات کلیدی خود را فکر کنید 

پس از درست کردن لیست کلمات کلیدی خود، نوبت آن است که ببینید بهترین گزینه‌ها چه هستند و از بین آنها کلمات کلیدی که به بهترین شکل هدف و موضوع وبسایت را بیان می‌کنند، انتخاب کنید. به این طریق که از خودتان بپرسید اگر بخواهید مقاله‌ای در این موضوع پیدا کنید چه باید جستجو کنید؟ و یا اینکه محتوای مفیدی برای کاربران دارد تا بتواند آنها را جذب وبسایت کند؟ 
پس از پرسش این سؤالات، بسیاری از کلمات انتخابی موجود در لیست، به دلیل عدم ارتباط مناسب با موضوع سایت حذف خواهند شد.

3- میزان رقابت پذیری کلمه کلیدی

برای انتخاب یک کلمه یا عبارت کلیدی خاص، بهترین کار برای شروع کلمات کم رقابت است. به این دلیل که هر چقدر وبسایت‌های بیشتری وجود داشته باشند که بخواهند برای یک عبارت کلیدی خاص به صفحه اول بیایند، رقابت سنگین‌تر شده و در نتیجه تلاش بسیار بیشتری باید برای سئوی سایت انجام داد. بنابراین در ابتدا با کلمات یا عبارت‌های کلیدی کم رقابت شروع می‌کنیم و به تدریج با افزایش اعتبار وبسایت، وارد عرصه‌ی رقابت با وبسایت‌های قوی‌تر می‌شویم.

4- آیا تحقیق کلمه کلیدی خود را انجام داده اید؟

در این مرحله یکی از منابع می‌تواند استفاده از Google Keyword Planner باشد. ابزارهای جستجوی کلمه کلیدی متعددی وجود دارد که دارای انواع گزینه‌های مختلفی هستند. برخی از آنها رایگان و برخی پولی هستند. پس از تهیه لیستی از کلمات کلیدی، باید تمام آنها را یکی یکی بررسی کنید و ببنیید در ماه هر کدام چند بار جستجو می‌شوند. به این دلیل که برخی وبسایت‌ها پس از ماه‌ها تلاش برای سئوی خود، برای کلمه کلیدی به صفحه اول گوگل می‌آیند که جستجو نمی‌شوند. بنابراین میزان جستجوی کلمه کلیدی که انتخاب می‌کنید بسیار مهم است. استفاده از این ابزار سخت نیست، هنگامی که ابزار رایگان گوگل را باز می‌کنید، با وارد کردن بهترین عبارت (ها) از لیست خود در جعبه «کلمه یا عبارت» شروع کنید. کادر وبسایت را خالی بگذارید مگر اینکه بخواهید نتایج را برای کلمات کلیدی که باعث ترافیک وبسایتان می‌شود محدود کنید.

5- نتایج را بررسی کنید

در بالای لیست نتایج، عبارت‌هایی را که جستجو کرده‌اید خواهید دید. در زیر آن عبارت‌های مرتبط را خواهید دید. ستون‌های سمت راست عبارت حجم جستجو و روند جستجو را به روش‌های مختلف نشان می‌دهد و چندین گزینه برای مرتب‌سازی و سفارشی‌سازی اطلاعات وجود دارد. پس از اینکه با استفاده از این ابزار کلمه کلیدی کار خود را شروع کردید، گزینه‌های سفارشی‌سازی را بررسی کنید. اما در حال حاضر، توصیه می‌شود بر روی ستون جستجوهای ماهانه جهانی تمرکز کنید.
شماره‌های حجم جستجو را برای عبارتی که جستجو کرده‌اید و هر یک از عبارت‌های مربوطه‌ای که بدرستی موضوع مقاله را منعکس می‌کند، بنویسید. ممکن است لازم باشد چند بار مراحل سه و چهار را برای پیدا کردن عبارات خوب تکرار کنید و یا ممکن است گزینه‌های خوبی را بلافاصله پیدا کنید. 
مثال: کف‌های چوب پنبه (90.500)، کفپوش چوب پنبه (74.000)، جوانب مثبت و منفی کفپوش چوب پنبه (5.400)، قیمت‌های کفپوش چوب پنبه (1.600)، هزینه کفپوش چوب پنبه (1.000).
حتی اگر به گروه‌های شماره‌ها نگاه کنید، فراموش نکنید که این شماره‌ها افراد واقعی را که از موتورهای جستجو برای یافتن اطلاعاتی که مقاله شما ارائه می‌دهد، نشان می‌دهند. اگر مطمئن نیستید که آیا یک عبارت خاص با موضوع مقاله شما منطبق است یا شما به کلماتی پرداخته‌اید که می‌تواند معنای مختلفی در زمینه‌های مختلف بدهد، گوگل بیان می‌کند. نتایج به شما نشان خواهد داد آنچه را که موتورهای جستجو به عنوان نتایج مرتبط برای آن عبارت در نظر می‌گیرند. همچنین جستجوی گوگل عبارتی را نشان خواهد داد که رقابت برای آن عبارت باشد.

6- کلمات کلیدی طولانی را انتخاب کنید

ممکن است در ابتدا فکر کنید کلمات کلیدی کوتاهتر بازدهی بیشتری دارند اما استفاده از عبارات کلیدی طولانی و خاص علاوه بر بهبود سریعتر رتبه بندی خود، بازدید کنندگان بیشتری را نیز به وبسایت شما هدایت خواهید کرد و فروش شما را افزایش خواهید داد. به طور کلی سئوی کلمات کلیدی طولانی‌تر نسبت به کلمات کلیدی کوتاه‌ تک بخشی آسانتر است، همچنین دارای دقت بیشتری است و می‌توانید با استفاده از کلمات کلیدی طولانی‌تر مخاطب خاص خود را شناسایی کنید؛ به عنوان مثال شخصی که قیمت تبلت سامسونگ در تهران را جستجو می‌کند دقیقا مخاطب شماست.
در حالیکه یک عبارت کوتاهتر و عمومی‌تر ممکن است حجم جستجوی بسیار بیشتری از یک عبارت خاص‌تر و طولانی‌تر داشته باشد، اما افرادی که کلمه کلیدی طولانی‌تر را جستجو می‌کنند متمرکزتر و دقیق‌تر هستند. به طور کلی، هنگامی که افراد برای کلمه کلیدی کوتاهتر و گسترده‌تر جستجو می‌کنند آنها در ابتدای تحقیق هستند و احتمالا جستجوی خود را به طور سریع برای موردی خاص‌تر مشخص می‌کنند. هنگامی که افراد برای عبارت‌های خاص‌تر و طولانی‌تر جستجو می‌کنند آنها نزدیکتر به نرخ تبدیل می‌شوند که می‌تواند هر کدام یا همه موارد زیر باشد: مقاله را مطالعه می‌کنند، آن را در فیسبوک به اشتراک می‌گذارند، در خبرنامه شما ثبت نام می‌کنند، مشترک مجله شما می‌شوند و غیره. این روزها، رتبه‌بندی برای کلمات کلیدی طولانی بیشتر از همیشه مهم شده است. افراد به طور فزاینده‌ای در حال افزایش برای استفاده از موتورهای جستو هستند و به همان اندازه میزان اطلاعات این موتورها همچنان به طور گسترده‌ای در حال افزایش و در دسترس است. در یک تبادل ایمیل مرتبط با جاش لوئون، بنیانگذار دفتر امور خارجه، اظهار داشت که «نزدیک 60% عبارت مورد جستجوی کاربر سه کلمه‌ای یا بیشتر است و بیشترین رشد برای جستجوهای شش تا هفت کلمه‌ای است». 

7- کلمات کلیدی خود را با عنوان منطبق کنید

به لیست کلمات کلیدی هدف خود نگاهی بیاندازید و عنوان‌های مختلفی برای مقاله خود بنویسید. اگر بخواهید مقاله در صفحه اول برای کلمه کلیدی رتبه بگیرد، بهتر است با به کار بردن عبارت کلیدی در عنوان شانس خود را افزایش دهید. بهتر این است که عنوان را با عبارت کلمه کلیدی هدف آغاز کنید. یک عبارت کلیدی قوی در ابتدای عنوان برای الگوریتم موتورهای جستجو خوشایند خواهد بود. همچنین این امر توجه خواننده را در زمانیکه آنها دقیقا همان عبارت را بر روی صفحه نتایج جستجو در زمان جستجو برای یک عنوان مشاهده می‌کنند، سریع جلب خواهد کرد. به خاطر داشته باشید که عنوان نهایی شما باید واضح و جذاب و نیز با زبان طبیعی باشد. 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تبلیغات میان متنی

درب شیشه ای چیست؟ا   یکی از ملزومات دکوراسیون لوکس و مدرن ساختمان های امروز به حساب می آیند. قیمت درب شیشه ای را در سایت قائم الکتریک مشاهده کنید. همچنین درب ورودی ساختمان ها نیز برای حفظ امنیت عبور و مرور نیازمند تجهیزات راهبند است. قیمت راهبند  را از قائم الکترونیک به راحتی دریافت کنیدتیم نکته عمومی و عامیانه این است که در شیشه ای یا همان درب شیشه ای به درب اتوماتیک شیشه ای اشاره دارند. درب شیشه ای در انواع مختلف را از قائم الکترونیک بخواهید.

تبلیغات میان متنی

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

برای انتخاب درست کلمات کلیدی چه فاکتورهایی را باید در نظر بگیریم؟

1- مرتبط بودن

کلمات کلیدی که انتخاب می کنید باید مرتبط با محصولات و خدمات شما باشند. هر چه این ارتباط و تناسب بیشتر باشد، بهتر و سریع تر در نتایج جستجو رتبه می گیرید و نرخ تبدیل شما نیز افزایش می یابد. یعنی بازدیدکنندگان بیشتری به مشتری تبدیل خواهند شد.

2- تصمیم به خرید

شما باید کلماتی را انتخاب کنید که افرادی را جذب کند که در مرحله صحیحی از چرخه خرید هستند. هر چه این افراد به مرحله تصمیم برای خرید نزدیک تر باشند، احتمال خریدشان از شما بیشتر می شود. شما کاربرانی می خواهید که آماده خرید کردن باشند، نه افرادی که صرفا در جستجوی اطلاعات باشند.

3- حجم جستجو

کلماتی را انتخاب کنید که زیاد مورد جستجو قرار می گیرند. اگر بتوانید در نتایج کلمات کلیدی پرجستجو، رتبه خوبی کسب کنید حجم زیادی از افرادی که آن کلمات را جستجو می کنند، وارد سایت شما خواهند شد. ابزارهایی نیز برای آگاهی از میزان جستجوی کلمات کلیدی مختلف وجود دارد.

4- رقابت پذیری

برای اینکه بتوانید با صرف حداقل هزینه و زمان رتبه خوبی بدست آورید، باید کلماتی را انتخاب کنید که برندهای معروف و یا وبسایت های پربازدید و پرسابقه به طور فعال بر روی آن ها هدف گذاری نکرده باشند. در مورد هر کلمه یا عبارت کلیدی باید 10 وبسایت برتر که در صفحه اول نتایج جستجو قرار می گیرند را مورد بررسی قرار دهید و ببینید که آیا  در مورد این کلمه یا عبارت کلیدی خاص، سایت شما توان رقابت با آن ها را دارد؟

5- تک کلمه ای یا چند کلمه ای؟ عمومی یا خاص؟

هدف صاحبان کسب و کار این است که در کلمات کلیدی مهم و پرجستجوی مرتبط، بالاترین رتبه را از آن خود کنند. اما وقتی به صفحه اول نتایج جستجو نمی رسند و یا اغلب بازدیدکنندگانشان مرور کننده هستند و نه خریدار، دچار یأس و ناامیدی می شوند.

چاره چیست؟ برای دستیابی به این هدف بهتر است به جای استفاده از کلمات کلیدی عمومی و معمول، از عبارات چند کلمه ای و خاص استفاده کنید. در ادامه با طرح یک مثال، به این موضوع می پردازیم:

یک آژانس مسافرتی با آدرس وبسایت africanholidayofalifetime.co.ir (دقت داشته باشید که این سایت و این مثال واقعی نیست) خدمات لوکس و گرانقیمت خود برای گذران تعطیلات در آفریقا را به فروش گذاشته است. این شرکت ماهانه 1 میلیون تومان برای سئو، افزایش بازدید کنندگان و افزایش فروش از طریق سایت در نظر گرفته است. کلمات کلیدی که این شرکت می تواند مد نظر قرار دهد عبارتند از :

آفریقا- این کلمه کلیدی، بسیار گسترده بوده و موارد زیادی را در بر می گیرد. افرادی که این کلمه کلیدی را جستجو می کنند، به جنبه های مختلفی از تاریخ، جغرافیا، آب و هوا و سایر ویژگی های آفریقا علاقمند هستند. از بین افرادی که این کلمه را جستجو می کنند، درصد خیلی کمی (کمتر از 1 درصد) قصد گذراندن تعطیلات مجلل در آفریقا را دارند. از طرف دیگر رقابت با وبسایت هایی که هم اکنون در مورد این کلمه کلیدی در رتبه های برتر قرار دارند، بسیار دشوار است.

تعطیلات- این کلمه کلیدی نیز بسیار گسترده است، جنبه های مختلفی را در بر می گیرد و هنوز آنقدر که باید، با موضوع مد نظر این آژانس مسافرتی مرتبط نیست. افرادی که این کلمه کلیدی را جستجو می کنند ممکن است به دنبال گذراندن تعطیلات در هر جایی از دنیا باشند. ممکن است به دنبال یک سفر ارزان یا یک سفر مجلل باشند. از سوی دیگر، رقابت زیادی بر سر این کلمه کلیدی وجود دارد و این سبب افزایش هزینه های بهبود رتبه بندی در مورد این کلمه کلیدی خواهد شد.

تعطیلات مجلل- این عبارت کلیدی خیلی بهتر از دو مورد قبل است. با این حال هنوز هم خیلی گسترده و فراگیر است چون در این عبارت کلیدی اشاره ای به محل سفر نشده است. اما جنبه مثبت آن این است که مجلل بودن سفر مشخص شده است، بنابراین افرادی که در جستجوی یک سفر مجلل هستند را به این وبسایت هدایت خواهد نمود. رقابت بر سر این عبارت کلیدی نیز نسبتاً بالا است. و این وبسایت شانس زیادی برای رتیه بندی در مورد این عبارت کلیدی نخواهد داشت.

تعطیلات مجلل در آفریقا- این، عبارت کلیدی مناسبی است. حجم جستجوی نسبتاً خوبی دارد و افرادی را به این وبسایت هدایت می کند که موضوع جستجوی آن ها ارتباط نزدیکی با این عبارت کلیدی دارد. رقابت بر سر این عبارت، در سطح قابل قبولی قرار دارد و می توان رتبه خوبی در آن به دست آورد. تنها مشکل بالقوه این عبارت کلیدی این است که ممکن است افرادی را به این وبسایت هدایت کند که فقط به دنبال کسب اطلاعات هستند نه خرید خدمات.

رزرو بلیط سفر مجلل به کنیا- این یک عبارت کلیدی عالی برای جذب کاربران مناسب است. کابر می داند که به دنبال چه نوع تعطیلاتی است (لوکس و مجلل)، می داند که تعطیلات خود را در کجا می خواهد بگذراند (کنیا) و تصمیم دارد که همین الان آن را رزرو کند. رقابت بر سر این کلمه کلیدی در سطح پایینی قرار دارد و به راحتی می توان به رتبه بندی خوبی در مورد این عبارت کلیدی دست یافت. با این که حجم جستجوی این عبارت کلیدی کمتر از موراد قبلی است اما باز هم آنقدر هست که ارزش تلاش برای کسب رتبه بندی برتر را داشته باشد.

می خواهم بلیط سفر به کنیا را برای تعطیلات ماه مارس 2014 رزو کنم- از لحاظ میزان ارتباط با موضوع مورد نظر، این عبارت کلیدی یک عبارت بسیار عالی است. کاربر می داند که دقیقاً به دنبال چیست و آماده پرداخت پول است. در زمان خیلی کوتاه و با صرف هزینه اندک می توان رتبه بندی خوبی در مورد این عبارت کلیدی به دست آورد. تنها مشکل آن این است که هیچ کسی چنین عبارت کلیدی دقیقی را جستجو نمی کند. 

بررسی ها نشان داده اند که عبارت های متشکل از چهار کلمه یا بیشتر، بیش از 40 درصد از کل جستجوهای اینترنتی را شامل می شوند. بنابراین با استفاده از عبارات کلیدی طولانی و خاص علاوه بر بهبود سریع تر رتبه بندی خود، بازدید کنندگان بیشتری را نیز به وبسایت خود هدایت خواهید کرد و فروش خود را افزایش خواهید داد.

حالا میخوام نکات لازم برای انتخاب کلمات کلیدی رو دونه دونه بهتون بگم.

لیست کردن کلمات - مشاور سئولیست کردن کلمات

1.لیست کردن کلمات:

راحت ترین کاری که میتونید انجام بدید این هست که یک سرچی بزنید و کلمات کلیدی مربوط به کارتون رو لیست کنید و با استفاده از اون یک لیست مخصوص برای خودتون داشته باشید.

انتخاب کلمات کلیدی از نگاه یا دید مخاطب - مشاور سئوانتخاب کلمات کلیدی از نگاه یا دید مخاطب

2.انتخاب کلمات کلیدی از نگاه یا دید مخاطب:

بهترین کار این هست که خودتون رو جای مخاطب قرار بدید. این رو تصور کنید به خدماتی نیاز دارید که مربوط به کسب و کار شماست. لازم هست شمایی که هنوز سایت ندارید و یا میخواید به تازگی سایتی برای خودتون راه اندازی کنید، به این نکته توجه زیادی داشته باشید.

فکر میکنم یک مثال در این رابطه بزنم این موضوع راحت تر براتون جا بیفته؛ اگه در زمینه فروش کفش هستید، هیچ وقت کاربران شما کلمه سایت آنلاین فروش کفش و یا سایت آنلاین کفش رو سرچ نمیکنند! ممکن هست شما تصورتون این باشه که این کلمات بهترین کلمه برای کار شماست و باید روی اون عملیات سئو رو انجام بدید، اما باید این رو بهتون بگم کاربرانی که به دنبال خرید کفش به صورت آنلاین هستند، خرید کفش ارزان، خرید کفش نایک و کلمات این چنینی رو بیشتر سرچ میکنند.

همونطور که متوجه شدید کلمات کلیدی کلماتی هستند که کاربران اون رو سرچ میکنند. پس شما باید به عنوان یک مخاطب سرچ کنید و کلمات کلیدی رو به این صورت پیدا کنید.

البته میتونید با پرسش از دوستان، همکاران و آشنایانی که دارید کلمات کلیدی خودتون رو پیدا کنید! از اونها بپرسید که اگه در حوزه کاری شما احساس نیاز کنند، چه کلماتی رو بیشتر سرچ میکنند تا به هدف مورد نظرشون برسند.

گوگل ترند - مشاور سئوگوگل ترند

3.گوگل ترند(Trend):

اگه با گوگل ترند آمار بگیرید به شما میگه چه کلمات کلیدی ای بیشتر سرچ میشه. البته این ابزار در زبان ما به اندازه زبان انگلیسی قدرتمند نیست. شما در گوگل trend برای دریافت اطلاعات کلمات باید خودتون کلماتی رو که میخواید میزان اهمیت اونها رو بدونید وارد کنید و میزان سرچ اونها رو ببینید.

گوگل ادوردز - مشاور سئوگوگل ادوردز

4. گوگل ادوردز(Adwords):

این ابزار یک ابزار فوق العاده برای تبلیغات توی گوگل محسوب میشه. ابزاری به اسم Keyword Planner وجود داره که در گذشته با نامkeywords tools در گوگل Adwords  اون رو میشناختیم.

البته باید این رو بگم که در حال حاضر امکانات Keyword Planner نسبت به گذشته خیلی کمتر شده.

میتونید مقاله سئو یا گوگل ادوردز رو هم در این رابطه مطالعه کنید.

شما با قرار دادن لیست کلمات کلیدی ای که خودتون تهیه کردید در Keyword Planner، متوجه میشید این کلمات چه تعداد در ماه و در سال جستجو میشن و ارزش این کلمات رو به طور کامل متوجه میشید. حالا لیست تهیه شده توسط خودتون رو با استفاده از ابزار Google Adwords بررسی کرده و نتیجه رو جلوی کلمات کلیدی بنویسید و در آخر هم کلمات کلیدی مهم رو جدا کنید.

5.بررسی سایت رقیبان

به راحتی با سرچ کلمات کلیدی خودتون متوجه میشید که نمونه های سایت شما وجود دارند و در واقع اونها رقیبان شما به حساب میان. اگه یه ذره کدنویسی بلد باشید میتونید وارد سایت های رقبای خودتون بشید و با دیدن کدهای اونها متوجه بشید که از چه کلمات کلیدی ای استفاده کردند و با قرار دادن اونها در ابزارهایی که در بالا معرفی کردم به راحتی میتونید اهمیت اونها بررسی کرده و اگه نتایج خوبی به همراه داشت، شما هم حتما در این کلمات با رقبای خودتون رقابت کنید.

کلمات کلیدی طولانی - مشاور سئوکلمات کلیدی طولانی

6.کلمات کلیدی طولانی(Long Tail Keywords):

بعضی از افراد فکر میکنند کلمات کلیدی کوتاه، بازدهی بیشتری نسبت به کلمات کلیدی طولانی دارند. باید بگم فقط کافی هست تا کلمات کلیدی خودتون رو بررسی کنید و ببینید کلمات کلیدی طولانی تر چقدر هدفمندتر هستند و بازدهی بالاتری رو دارند.

باز هم مثال کفش رو براتون میزنم؛ شما میتونید روی کلمه کفش فعالیت کنید و ببینید که نتیجه ای رو که در نظر داشتید رو نمیگیرید و در برابر اون با فعالیت روی کلمه خرید کفش ارزان نتیجه بهتری بگیرید.

میخوام این رو بگم که سئو روی کلمات 3بخشی و 4بخشی به مراتب اثر بیشتری داره و براتون سودمند خواهد بود.

مزیت اصلی کلمات کلیدی طولانی این هست که سئو روی کلمات کلیدی طولانی ساده تره و میبینید که خیلی راحت تر نسبت به یک کلمه 1بخشی به نتیجه میرسید.

مزیت دیگه  کلمات کلیدی طولانی، دقیق تر بودن اونهاست. شما مخاطبی رو بدست میارین که دقیقا به دنبال خدمات شما میگرده. به طور مثال کسی که خرید کفش ارزان رو سرچ میکنه، دقیقا مخاطب شماست.

 

سئو سایت برای صفحات داخلی - مشاور سئوسئو سایت برای صفحات داخلی

7.سئو سایت برای صفحات داخلی:

این نکته مهم رو در نظر داشته باشید که شما نمیتونید همه کلمه کلیدی مورد نظرتون رو برای صفحه اصلی سئو کنید. باید تلاش کنید برای هر کلمه صفحه ای جداگونه تشکیل بدید.

زمانی که میخواید کلمه  کلیدی خودتون رو انتخاب کنید، برای این کلمات صفحات جداگونه طراحی کنید. مخصوصا زمانی که موضوعات مختلفی دارید باید زمانی رو جهت بهینه سازی مجزا برای اونها اختصاص بدید. بهتره بدونید صفحات داخلی برای بهینه سازی کلمات کلیدی خیلی بهتر هستند. در نتیجه باید کلمات کلیدی خودتون رو بر همین مبنا انتخاب کنید.

 

سخن پایانی

بازاریابی و تبلیغات به رکن اساسی جامعه امروز ما تبدیل شده است. سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو و همچنین تبلیغات گوگل ادوردز از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران و سئو را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد.

 

[ دوشنبه بیست و سوم دی 1398 ] [ 10:30 ] [ nima kvn ]

[ بدون نظر ]


بازاریابی شبکه ای چیست؟ بازاریابی شبکه ای یا به عبارتی فروش هرمی روشی از بازاریابی است که از تبلیغ میلیونر شدن برای کسب درآمد استفاده می کند.

بازاریابی شبکه ای یا Network Marketing را ممکن است با واژه هایی مانند بازاریابی چند سطحی یا MLM و بازاریابی مستقیم یا Direct Marketing نیز معرفی شود. در بازاریابی شبکه ای چند لایه از افراد به انجام امر بازاریابی محصولاتی مشخص مشغول هستند. در این روش بازاریابی برخی افراد علاوه بر مسئولیت بازاریابی باید وظیفه آموزش افراد تازه وارد را نیز به عهده بگیرند.

(نظر شخصی مترجم قبل از خواندن متن: در بازاریابی شبکه ای خریدار کالا عملا وجود ندارد و همه خریداران کالا برای متنفع شدن ،باید به امر بازاریابی به پردازند. اگر یک تجارت سالم باشد. بازاریاب ها نباید به دنبال ایجاد رقیب برای خود باشند و باید بتوانند کالای با ارزش خود را براحتی در بازار فروخته و ثروتمند شوند. این امر در عمل نیز صادق است یعنی شما در بازاریابی شبکه ای کالایی که ارزش آن واقعی باشد را مشاهده نمی کنید. کالای بی ارزش را هم نمیتوان برای همیشه به همگان فروخت. کالای با ارزش و مشتری پسند هم به این همه بازاریاب نیاز ندارد و تولید کنندگان آن براحتی میتواند با چند شعبه فروش در سطح شهر کالای خود را به فروش برسانند.

بازاریابی شبکه ای ادعا میکند که همه شرکت ها و مشاغل در انتها به بازاریابی شبکه ای روی می آورند و برای این ادعا مثال هایی مانند اینها می آورند : اگر یک شرکت با سابقه از شما بخواهد با معرفی دوستان خود از تخفیف بهره ببرید. در واقع دارد نوعی بازاریابی شبکه ای انجام میدهد. و یا اینکه پزشکان و وکلا و مانند آنها اگر مشتریانشان آنها را به دوستان خود معرفی نکنند نابود میشود. بنابراین آنها از بازاریابی شبکه ای استفاده می کنند. این مثال ها همگی غلط است. این روش های تبلیغاتی روش های تبلیغاتی دهان به دهان و درخواست فروشنده و پزشک و وکیل از مشتریان برای معرفی آنها به دوستانشان در واقع Call to action یا همان CTA برای بازاریابی دهان به دهان است که بر خلاف بازاریابی شبکه ای بسیار موفق و سالم عمل می کند و نمونه های موفق آن را در سرتاسر دنیا با صد ها سال سابقه فعالیت مستمر مشاهده می کنیم.)

 

بازاریابی شبکه ای چیست

تبلیغات درون متنی/

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی را مطالعه کنید. من به شما پیشنهاد می کنم خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

تبلیغات درون متنی

بازاریابی شبکه ای چگونه عمل می کند

یک شرکت بازاریابی شبکه ای افرادی را برای جذب مشتری و نمایندگان فروش استخدام می کند. هر کدام از این نمایندگان فروش خود به یک مدیر فروش و بازارایابی تبدیل میشوند.

شرکت های بازاریابی شبکه ای بجای پرداخت حقوق ثابت، کمسیون فروش پرداخت می کنند. هر کدام از نمایندگان فروش در شرکت های بازاریابی شبکه ای علاوه بهره مندی از کمسیون فروش خود درصدی بابت فروش زیرشاخه های خود دریافت می کند.

آیا بازاریابی شبکه ای یک کلاهبرداری است

سوال: برخی دوستان سعی می کنند تا من را به سمت بازاریابی شبکه ای بکشند و اظهاراتی می کنند که بنظر یک بازی با پول و یا یک شرکت هرمی میرسد. برخی دیگر از دوستان به من می گویند که این شرکت ها غیر قانونی هستند و شرکت در آنها مشکلاتی برای من ایجاد خواهد کرد. از کجا میدانم که شرکت های بازاریابی شبکه ای قانونی هستند؟

پاسخ: برای اینکه درک بهتری از بازاریابی شبکه ای ابتدا باید بگوییم که بازاریابی شبکه ای چه چیزی نیست. اول ، بازاریابی شبکه ای یک شمای هرمی نیست. برنامه های هرمی زنجیر هایی از واژگان هستند که به مردم وعده میدهد که با سرمایه گذاری به شیوه ای جادویی صاحب ثروت خواهند شد.

ساختار هرمی یک بازی با پول است که با واقعیات بازاریابی و تجارت همخوانی ندارد. بصورت معمول در شرکت های هرمی کالایی وجود ندارد. و فقط پول بین افراد جابجا میشود. شرکت های هرمی جدید کالاهایی را نیز ارئه میدهد که صرفا برای مخفی کردن بازی با پول است که در پشت پرده این ساختارها جریان دارد.

بازاریابی شبکه ای یک روش تجاری قانونی است. اصل اول آن جذب مخاطب بر اساس واقعیت است. محصولات ارائه شده در بازاریابی شبکه ای ارزشمند و با قیمت درست و عادلانه ارائه میشوند. برخی افراد در بازاریابی شبکه ای بسیار ثروتمند میشوند ولی این بستگی به خود آنها دارد. آنها تصمیم میگیرند که سازمان خود را برای عرضه کالا و خدماتی ارزشمند ایجاد کنند و از آن متنفع شوند.

شرکت های هرمی غیر قانونی هستند و براساس سوء استفاده از افراد ایجاد شده اند. برای یک فرد که در بازاریابی هرمی صاحب ثروت میشود فرد دیگری باید ثروت خود را از دست بدهد. در بازاریابی شبکه ای هر فرد میتواند تلاش خود را چندین برابر کند. مهارت و استعداد برای کمک به دیگران برای موفق شدن منبع درآمد اصلی در بازاریابی شبکه ای است. بازاریابی شبکه ای خود را به عنوان یکی از بخش های اقتصاد ثابت کرده است و روشی است که تجارت های گوناگون در سرتاسر دنیا به آن روی آورده اند.

بازاریابی شبکه ای درباره منفعت طلبی از دوستان و خویشاوندان نیست. چند سال پیش بازاریابی شبکه ای بعنوان خرده فروشی به حساب می آمد. که درآن بر اساس چشم انداز از اشخاص دارای استعداد حمایت می کرد. اشتراک گذاری کالا و خدمات و فرصت ها با مردمی که میشناسیم جزئی از این بازاریابی به حساب می آمد. اکنون هم این موارد از اصول ساختاری این روش بازاریابی به شمار میروند. امروزه مردم از شیوه های بازاریابی پیچیده ای مانند اینترنت، ویدئو کنفرانس ها و سایر روش های بازاریابی از راه دور استفاده می کنند. با این شیوه های بازاریابی دایره فروش و معرفی و بازاریابی محصولات از مرز های کشور میگذرد.

بازاریابی شبکه ای یک تصویر سریع پولدار شوید ارائه نمیدهد. برخی از مردم سودهای کلانی را بسرعت از بازاریابی شبکه ای میبرند. خیلی ها ممکن است گمان کنند این افراد خوش شانس هستند. اما موفقیت در بازاریابی شبکه ای هیچ ارتباطی با شانس ندارد. متاسفانه در بازاریابی شبکه ای برخلاف وعده هایی که داده میشود. پولها به سمت حساب بانکی شما به پرواز در نمی آیند. برای موفقیت در بازاریابی شبکه ای شما باید از یک سری اصول پایه و پویا تبعیت کنید.

بازاریابی شبکه ای چیست و چگونه ایجاد میشود

 

بازاریابی شبکه ای چیست

بعد از این بحث ها نوبت به تعریف بازاریابی شبکه ای میرسد. بازاریابی شبکه ای یک تجارت جدی برای افراد جدی است. بازاریابی شبکه ای یک سیستم اثبات شده است که در آن طراحی ، ساخت و هزینه های ایجاد تیم به نفع ایجاد یک نقشه راه برای موفقیت شما از بین رفته اند. کافیست که نمونه های موفق را دنبال کنید. سیستم ها اثبات شده و قابل کپی شدن هستند و شرکت های خوبی آنها را تائید کرده اند.

کلید اصلی این است: بازاریابی شبکه ای درباره قدرت نفوذ است. شما میتوانید ساعت کار خود را افزایش دهید. با حمایت و آموزش دیگران درصد کمی از موفقیت آنها عاید شما هم خواهد شد. J. Paul Getty که یکی از بزرگترین بنگاه های ثروت سازی دنیا را ایجاد کرده است. میگوید من یک درصد از منافعی که صد نفر برایم ایجاد می کنند را به صد درصد منافعی که خودم میتوانم کسب کنم ترجیح میدهم. این جمله تعریف بسیار هوشمندانه ای از بازاریابی شبکه ای است.

برای مثال : بیشتر انسان های موفق یک تجارت بر پایه بازارایابی شبکه ای ایجاد کرده اند. آنها هر هفته چند ساعت مشخص کار می کنند، هر ساعت از کار آنها منجر به تولید منافع تجاری زنجیرواری برای آنها میشود. سپس آنها از افراد دیگر حمایت می کنند و به آنها یاد میدهند که چطور کالا و خدماتشان را بفروشند. هر کدام از این افراد هم از افراد جدیدی برای فروش محصولات شرکت حمایت می کنند.

با کمک به مردم که شما خود بصورت شخصی اسپانسر کرده اید برای اسپانسر کردن دیگران، شما در واقع درآمدهای خود را دو برابر کرده اید.

با بازاریابی شبکه ای شما مجموعه ای شامل صد ها و یا هزاران نفر ایجاد می کنید. که به تجارت شما پیوسته اند. شما زمان خود را برای کمک به دیگران صرف میکنیدو فعالیت دیگران به شما سود میرساند.

بازاریابی شبکه ای محدودیت های جغرافیایی ندارد. حداقل سهمیه در بازاریابی فروش در بازاریابی شبکه ای بی معنا است و لزومی ندارد. نیازی با آموزش و مهارت خاص برای پیوستن به بازارایابی شبکه ای نیست. بازارایابی شبکه ای یک تجارت بر پایه کسب و کار خانگی است. که به افراد کمک می کند که کاری بدون پرداخت مالیات داشته باشند. با تجارت شبکه ای میتوان براحتی از مسافرت لذت برد و در ضمن تجارت کرد.

بخش آیا بازاریابی شبکه ای یک کلاهبرداری است بر اساس نوشته های آقای شفلد موسس بازاریابی شبکه ای شفلد. مشاور شرکت تمپ و آریزونا، و موسس چنیدین شرکت بازاریابی چند سطحی یا MLM نوشته شده است.

بازاریابی شبکه ای در ایران

همانطور که در ابتدای این مقاله گفتم من شخصا دید مثبتی به بازاریابی شبکه ای نداشتم و البته هنوز هم ندارم. ولی برای بحث بازاریابی شبکه ای در ایران دو منبع معتبر و موثق یافتم که قطعا قابل اتکا میباشند. اولی سایت iranhoshdar است که توسط پلیس فتا راه اندازی شده است و اطلاعاتی برای جلوگیری از سرقت های رایانه ای و اینترنتی به افراد می دهد. در این سایت نام و مشخصات شرکت هایی که در ایران مجاز به فعالیت بازاریای شبکه ای هستند را ارائه و جزئیاتی درباره آنها منتشر کرده است. حتی تخلفات آنها را هم میتوانید در این سایت بیابید. این اطلاعات در آدرس http://www.iranhoshdar.ir/Default.aspx?PageNAme=Page&ID=43 ارائه شده است. سایت بعدی که میتوان با اطمینان خاطر به اطلاعات آن رجوع کرد. سایت سازمان صنعت و معدن و تجارت است. با توجه به اینکه قوانین جمهوری اسلامی ایران بصراحت اعطای هر گونه مجوزی برای ایجاد شرکت های بازاریابی شبکه ای را به سازمان صنعت و معدن و تجارت واگذار نموده است لذا سایت این سازمان معتبرترین منبع برای معرفی شرکت های مجاز به انجام این نوع بازاریابی میباشد. سایت وزارت خانه به آدرس http://www.mimt.gov.ir/ میباشد و آدرس سازمان مربوط به شرکت های بازاریابی شبکه ای در زیر دامنه http://www.networkmarketing.mimt.gov.ir/ مبیاشد. همانطور که میدانید یک زیر دامنه تنها توسط مالک اصلی دامنه قابل اجرا است و بنابراین وزارت خانه صنعت و معدن و تجارت رسما و قانونا مسئول زیردامنه های ایجاد شده در سایت خود است. بنابراین بسادگی میتوان اطلاعات این سایت را بعنوان منبعی معتبر مورد استفاده قرار داد.

 

بازاریابی b2b چیست؟


مثال های متعددی از شرکت های شناخته شده b2b در سایت ها موجود است. یکی از موفقترین شرکت های ارائه دهنده خدمات b2b شرکت باکس است. سایت این شرکت را مشاهده کنید(box.com). از دیدن مشتریان آن انگشت حیرت به دهان خواهید گرفت. ماکروسافت یکی از مشتریان این شرکت است. شرکت باکس خدمات کلاد ارائه میدهد. مطمئنا بسیاری از خوانندگان این مقاله حتی اسم این شرکت را نشنیده اند. این شرکت b2b خدمات خود را صرفا به شرکت ها ارائه میدهد. شرکت مشابهی به نام دراپ باکس، خدمات کلاد را بصورت عمومی در اختیار کاربران قرار میدهد. تفاوت این دو شرکت در مشتریانشان است. هر شخصی از هر جای دنیا میتواند براحتی از خدمات دارپ باکس استفاده کند. برخی از خدمات آن حتی بصورت رایگان ارائه میشوند. احتمالا بسیاری از ما از این سایت بصورت موقت برای نگهداری اطلاعات بانک داده و یا ایمیل برای انتقال آن به یک بانک و یا ایمیل دیگر استفاده کرده ایم. در مورد شرکت باکس باید گفت که مشتریانش را شرکت های بسیار بزرگ تشکیل میدهند. از نظر هزینه خدمات شرکت دراپ باکس رایگان و یا بسیار ارزان است و اگر کسی قصد استفاده از خدمات پولی این شرکت را داشته باشد. براحتی میتواند از عهده هزینه های آن بر بیاید. در عوض هزینه خدمات شرکت باکس بسیار گران قیمت است. کیفیت خدمات این دو شرکت هم متفاوت است شرکت باکس از دیوارهای آتش بسیار حرفه ای و سرورهای بسیار قدرتمند استفاده می کند. شرکت دراپ باکس در خدمات رایگان خود از سرورهای ارزان قیمت بهره میبرد.

از مقایسه این دو شرکت میخواهیم به این نتیجه برسیم که b2b یک تجارت با تعاملات کم تجاری و سودهای کلان میباشد، که خدمات در آن بصورت بسیار حرفه ای ارائه میشود. خدمات و کالاهای شرکت های b2b باید چنان با کیفیت باشند که یک شرکت نتواند جایگزینی برای آن بیابد.

 

تجارت b2b

 

یک مثال ساده برای پاسخ به سوال بازاریابی b2b چیست:

شرکتی را تصور کنید که بیش از 1000 کارمند دارد و میخواد برای آن ها کامپیوتر تهیه کند. قطعا اگر چنین شرکتی در ایران باشد بازاریاب خود را برای خرید ارزانترین کامپیوتر به سراغ فروشندگان کامپیوتر میفرستد. ولی فرض کنیم که یک شرکت حرفه ای بخواهد چنین خریدی انجام دهد. قطعا این شرکت این مقدار کامپیوتر را از یک شرکت تولید کننده مانند اپل ، دل، ایسر،... تهیه میکند. اگر این معامله بین دو شرکت صورت گیرید. یک تجارت b2b صورت گرفته است. (مثال از مجله B2B Marketing magazine انتشار پاییز 2017 میباشد.)

تجارت b2b که بصورت عامیانه بازاریابی b2b نامیده میشود. عبارت است از فروش کالا و خدمات یک شرکت به شرکتی دیگر. تکنیک های بازاریابی b2b بسیار شبیه تکنیک های بازاریابی برای مصرف کننده نهایی هستند. برخی از شرکت های b2b ترجیح میدهند که از تبلیغات گسترده که توسط عموم مردم دیده میشوند خود داری کنند. در ایران شرکت های b2b اغلب متعهد میشوند که به هیچ عنوان تبلیغ و عرضه کالا و خدمات تک فروشی نداشته باشند. به این ترتیب برای بازاریابی، نیازمند روشهای معرفی کالا و خدمات جدیدی هستند که تنها مشتریان بلقوه آنها را هدف قرار دهد. بازاریابی ایمیلی یکی از موثرترین روش های بازاریابی b2b در دنیای امروز محسوب میشود. بازاریابی b2b به روش های منحصر به فردی صورت میگیرد. در بازاریابی b2b برخلاف بازاریابی برای مصرف کننده نهایی، مبلغ و قیمت کالا تنها عامل موثر در معملات نیست و مواردی مانند کیفیت محصول، زمان ارسال کالا، توان تولید کالا، بسته بندی کالا و بسیاری موارد دیگر در انعقاد یک قرارداد b2b موثرند.

نحوه کارکرد شبکه های اجتماعی برای بازاریابی b2b

تجارت های b2b به دو دسته تقسیم میشوند. که این دو دسته عبارتند از 1- تجارت هایی که کالا و خدمات عرضه شده برای فروش مجدد به مخاطب میباشد. 2- تجارت هایی که کالا و خدمات خریداری شده برای استفاده شرکت خریدار میباشد و به فروش مجدد نخواهد رسید. در این قسمت از مقاله نحوه استفاده از شبکه های اجتماعی توسط این دو را تشریح خواهیم کرد.

بازاریابی شبکه های اجتماعی برای بازاریابی b2b بصورت مصرف کننده نهایی

در این حالت میتوان با تمام توان در همه شبکه های اجتماعی فعالیت و کمپین های تبلیغاتی راه اندازی کرد. مشتریان بلقوه را شناسایی کرد و آنها را هدف تبلیغات قرار داد. یکی از مثال های موفق در این زمینه عرضه روترهای جدید شرکت Cisco میباشد. شرکت سیسکو با تنها با کمپین در شبکه های اجتماعی اقدام به عرضه این محصول کرده است. هنگامیکه میگوییم تنها با بازاریابی در شبکه های اجتماعی محصول را معرفی کرده است. منظور این است که برای صفحه فروش محصول در سایت بعنوان صفحه فرود ایجاد کرده و در شبکه های اجتماعی اقدام به تبلیغات نموده است.

بازاریابی شبکه های اجتماعی برای بازاریابی b2b بصورت واسطه ای

در این شکل از تجارت b2b کالا و خدمات خریداری شده برای ارائه به یک خریدار ثانویه است. هنگامیکه از این روش تجارت b2b استفاده می کنید. محدودیت هایی در تبلیغات عمومی و عرضه کالا و خدمات خود بصورت خرده فروشی خواهید داشت. برای بازاریابی در شبکه های اجتماعی برای این سبک از تجارت b2b کافیست که مشتریان بلقوه را شناسایی کرده و برای آنها تبلیغات ایجاد کنید. دربرخی شبکه های اجتماعی امکان محدود کردن کاربران برای دیدن پست ها وجود دارد. این قبیل شبکه های اجتماعی بسیار برای این سبک بازاریابی b2b مناسب میباشند. شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی ارائه دهنده این خدمات است.

 

شیوه های رایج B2B

 

شیوه های رایج بازاریابی b2b کدامند

موفقیت بازاریابی b2b میتواند توسط تبلیغات در رادیو و تلویزیون تامین شود، شرکت کردن در نمایشگاه های صنایع یکی دیگر از روش های معرفی محصول به مصرف کنندگان است. شرکت های بزرگ برای خریدهای عمده خود حتما به نمایشگاه های مرتبط مراجعه می کنند. برخی روش های بازاریابی b2b عبارتند از:

 1. برگزاری سمنیارهای تخصصی برای معرفی کالا و خدمات شرکت خود
 2. راه اندازی غرفه در نمایشگاه های معتبر
 3. بازاریابی ایمیلی برای شرکت های خریدار بلقوه
 4. حفظ حضور فعال در شبکه های اجتماعی
 5. حضور در رخدادهای صنعت خود و ایجاد پل های ارتباطی فروش کالا و خدمات

ایجاد ارتباطات انسانی میان خود و صاحبان شرکت های خریدار محصول، یکی از مهمترین بخش های بازاریابی b2b است. در این قسمت تفاوتی میان شرکت های بزرگ و یا شرکت های کوچک وجود ندارد. برای پایداری فروش و خریدهای بیشتر مشتریان باید برای ارتباط پایدار برنامه ریزی کرد.

در آمدهای حاصل از تجارت b2b بسیار بالاست. بنابراین شرکت های که به این تجارت دست میزنند بسیار حرفه ای عمل می کنند. برای پیوستن به بازارهای b2b نیاز است، که سطح کالا و خدمات خود را به سطح حرفه ای ارتقاء دهید. شرکت های بزرگ در ایران سالانه مبالغ هنگفتی را برای خرید کالا و سفارش خدمات هزینه میکنند. برای قرار گرفتن در لیست شرکت های فروشنده کالا و خدمات به شرکت های بزرگ باید تلاش کنید و ارتباطات خود را گسترش دهید.

بازاریابی b2b توسط چه شرکت هایی اجرا میشود

در بالا گفتیم که دونوع شرکت b2b وجود دارد. گروهی که کالای مصرفی شرکت های دیگر را عرضه میکنند و گروهی که کالا را برای فروش دوباره به مصرف کننده نهایی میفروشند. گاهی محصول تولید شده توسط یک شرکت برای مصرف کننده نهایی قابل استفاده نیست و نیاز به یک مرحله فراوری برای عرضه به مخاطب نهایی دارد. مثلا فولاد، قطعا مشتری نهایی هیچ استفاده ای از شمش فولاد نمی تواند داشته باشد وکارخانجات تولید فولاد محصول خود را به کارخانه های تبدیلی میفروشند تا بعد از فراوری به دست مصرف کننده نهایی برسد.

این امر برای شرکت های ارائه دهنده خدمات هم صادق است. مثلا خدمات اینترنت مخابرات در ایران هم به صورت فروش به شرکت ها و هم به کاربران نهایی صورت میگیرد و برخی از شرکت های خریدار این خدمات آن به مشتریان نهایی عرضه میکنند و برای ایجاد صرفه اقتصادی از سرورهای اختصاصی خود را برای اتصال به اینترنت استفاده می کنند، تا بتوانند از نظر قیمت و خدمات با مخابرات رقابت کنند. در واقع خدمات خریداری شده را فراوری می کنند.

پانسیل های بازار b2b در ایران

یکی از جذاب ترین بازارهای b2b در ایران خرید های سالانه ادارات دولتی است. حجم بالای خرید این ادارات باعث میشود که شرکت های ارائه دهنده کالا و خدمات به شرکت های دولتی بتوانند براحتی نرخ فروش خود را از رقیبان خود که بصورت خرده فروشی کالا و خدمات عرضه می کنند بالاتر ببرند. اصولا در کشورهایی که تورم اقتصادی بسیار بالاست و ریسک سرمایه گذاری از حد معقول فراتر میرود. بارزترین بازار b2b دولت میباشد. اما این امر با ورود اینترنت به این بازار کمی تغییر کرده است. اینترنت امکان عرضه کالا به سراسر دنیا را فراهم کرده است. تجارت های b2b که میخواهند با شرکت های بزرگ کار کنند براحتی میتوانند از این بستر برای کسترش ارائه خدمات خود به سراسر کره خاکی بهره ببرند. چندین شرکت نرم افزاری تایلندی وجود دارد که با کمک بازاریابی b2b به شرکت های آفریقایی محصولات خود را عرضه می کنند. آنها توانسته اند با کمک تکیه بر کیفیت کالای خود، با شرکت های بین المللی بزرگی مانند ماکروسافت رقابت کرده و از آنها پیشی بگیرند. برای پیوستن به این شرکت ها باید کیفیت خود را در سطح بین المللی بالا ببرید. متاسفانه هیچ کدام از شرکت های فعال در زمینه نرم افزار در ایران از استاندارد های بین المللی پیروی نمی کنند. که این امر باعث میشود که نرم افزارهای آنها قابل عرضه در بازارهای بین المللی نباشد. اما چندین شرکت تولید بازی های کامپیوتری به این موفقیت رسیده اند و حتی بازی های خود را بر روی سرورهایی در سراسر دنیا نصب و از تمام دنیا بازیکن و درآمد دارند.

وب سایت های واسطه ای و تجارت b2b

برخی از سایت های B2B به گونه ای طراحی میشوند که یک سایت اختصاصی به شرکت های عضو خود می دهند، تا کالا و خدمات خود را معرفی کنند و بتوانند از این طریق به تجارت بپردازند.

تبلیغات درون متنی/

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت ارزان کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت طراحی سایت شرکتی و  طراحی سایت فروشگاهی را مطالعه کنید. من به شما پیشنهاد می کنم خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

تبلیغات درون متنی

[ دوشنبه بیست و سوم دی 1398 ] [ 10:25 ] [ nima kvn ]

[ بدون نظر ]

https://tawk.to/7748ac0db012ec51d8b358dde24302d06539b257

 

https://sketchfab.com/shahrnet.seo

 

https://www.programmableweb.com/profile/mohamad-kazem-kaviani

https://www.programmableweb.com/profile/shahr-net

 

https://www.technologyreview.com/profile/shahrnet/

 

http://ttlink.com/ghaemelk

 

https://soundcloud.com/shahr-net

 

http://payamava.fikket.com/

http://sdfsdaf.fikket.com/

 

https://www.discogs.com/user/nimakvn

https://www.discogs.com/user/nimakvnssf

 

https://www.lonelyplanet.com/profile/mkkvnfrx831566

https://www.lonelyplanet.com/profile/shahrnetseo476745

 

https://www.myvidster.com/profile/nimakvn

https://www.myvidster.com/profile/shahrnet

 

https://www.trover.com/u/nimkvn

https://www.trover.com/u/gem-cctv

 

 

https://marketplace.whmcs.com/user/nima9439/edit

https://marketplace.whmcs.com/user/kambiznima4996/edit

 

 


https://answers.microsoft.com/en-us/profile/80d22354-3180-4e87-9013-d837d5e80acc?sort=LastReplyDate&dir=Desc&tab=Threads&forum=allcategories&meta=&status=&mod=&advFil=&postedAfter=undefined&postedBefore=undefined&threadType=All&page=1

 

 

 

https://www.edocr.com/user/shahrnetseo

https://www.edocr.com/user/mkkvnfrx

 

https://www.kiva.org/lender/nima55

https://www.kiva.org/lender/ghaem8191

 

https://www.debate.org/shahrnet/

https://www.debate.org/nimakvn5/

 

 

https://www.codecademy.com/profiles/mohamadkazemkaviani3332984415

https://www.codecademy.com/profiles/shahrnet9996187316

 

https://www.hackster.io/mkkvnfrx

https://www.hackster.io/shahrnetseo

 

https://www.tetongravity.com/community/profile/username

https://www.tetongravity.com/community/profile/shahrnet

 

 

https://500px.com/mkkvnfrx

https://500px.com/shahrnetseo

 

https://unsplash.com/@nimakvn/likes

https://unsplash.com/@ghaem55/likes

 

https://www.atlasobscura.com/users/mkkvnfrx

 

 

 

 

 

 

 

 

[ سه شنبه هفدهم دی 1398 ] [ 20:49 ] [ nima kvn ]

[ بدون نظر ]

سفر و مسافرت از گذشته تاکنون یکی از علاقمندی های بشر بوده است. طراحی سایت هتل و هتلداری و مجموعه های وابسته مانند طراحی سایت آژانس مسافرتی، طراحی سایت گردشگری ، طراحی سایت تور ، طراحی سایت آژانس هواپیمایی در ارایه خدمات آنلاین به مسافران؛ ارایه خدمات اقامتی و خرید؛ راهنمایی و معرفی جاذبه ها و امکان دیدنی نقش چشمگیری دارد. افراد چه در روزهای تعطیل و مناسبتی و چه در ایام بیکاری و اوقات فراغت خود به همراه دوستان و یا خانواده و فامیل قصد مسافرت می نمایند و حتی قبل از سفر به دنبال مکان اقامت در شهر مقصد و یا هتل می گردند تا سفر خود را با اطمینان خاطر بیشتری آغاز و سپری نمایند. بنابراین شما بعنوان یک مدیر هتل می توانید با داشتن وب سایتی اختصاصی برای مجموعه خود، کاربرانی را که در بستر اینترنت به دنبال محل اسکان خوب و مناسبی می گردند بسوی خود جذب کنید .

قبل از هر چیز توجه اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد. به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در عصر مدرن نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود می کنید.

گردشگری و توریسم، صنعت هتلداری و طراحی سایت هتل

پیشینه توریسم و گردشگری به قدمت فعالیت های تاریخ بشریت بوده و طی زمان های مختلف شکل های آن عوض شده و امروزه بصورت مُدوّن و سازمان یافته شکل گرفته است و بخش اعظمی از چرخه اقتصاد کشورهای توریسم پذیر را تشکیل می دهد به گونه ای که در مجموع، گردش مالی صنعت توریسم در جهان سالیانه بیشتر از هزار میلیارد دلار است و همچنین به ازای هر ۱ نفر توریست ۵ فرصت شغلی ایجاد می گردد.

کشور ما نیز بدلیل داشتن منابع طبیعی و مناطق طبیعی گردشگری و اماکن باستانی و تاریخی دیدنی یکی از کشورهای مقصد توریست ها محسوب شده و رتبه پنجم را در جهان از این لحاظ به خود اختصاص داده است. در کنار پدیده توریسم ، مشاغل و مجموعه های مختلفی نیز شکل گرفته اند که به ارایه خدمات به مسافران داخلی و خارجی و گردشگران می پردازند.

طراحی سایت حرفه ای هتلدر صنعت هتلداری که این روزها به علم مستقلی تبدیل شده و در دانشگاه ها (طراحی سایت دانشگاهی)  نیز تدریس می شود، وجود وب سایت هتلداری یکی از فاکتورهای بارز جذب مسافران مختلف و اعتماد آنها به شمار می رود. امروزه بیشتر هتل های معروف جهان دارای وب سایت مختص به خود هستند و انواع امکانات را از طریق آن به آحاد مردم  اطلاع رسانی می نمایند. وجود وب سایت برای یک هتل در مراحل ابتدایی باعث افزایش پرستیژ کاری خواهد شد.ولی این تمام انتظاری نیست که می توان از وب سایت های هتلداری داشت و وب سایت های هتل علاوه بر افزایش پرستیژ کاری و جلب اعتماد افراد در صورت طراحی حرفه ای و منحصر بفرد می توانند منافع بیشتری را برای هتلداران داشته باشند که خدمات آنلاین یکی از آنهاست. گاهی شما هتل به معنای مدرن آن ندارید اما تعدادی ویلا برای اجاره دارید که می توانید از این مزیت برای گردشگری استفاده کنید. طراحی سایت ویلا را نگاه کنید و برای اجاره دادن ویلاهای خود حرفه ای عمل کنید.

 

 

طراحی سایت هتل و پرداخت آنلاین

امکان رزرو اتاق برای مسافرین به صورت آنلاین در بستر طراحی سایت هتل می بایست امکان پذیر باشد و امکان پرداخت آنلاین لحاظ نمودن موارد امنیتی در بستر طراحی سایت هتل می بایست انجام گیرد.

طراحی سایت چندزبانه برای هتل

در طراحی سایت هتل باید این احتمال را دهیم که کاربران سایت، از کشورهای خارجی باشند فلذا درج اطلاعات می باست به زبان قابل درک بر ای آنها باشد بدین وسط طراحی سایت چندزبانه برای هتل امری ضروری تلقی می شود.

طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی

یکی از بخش های مهمی که باعث موفقیت در هر کسب و کاری است بازاریابی می باشد. هتل ها و اماکن تفریحی نیز از آن دسته از مشاغلی هستند که اگر نتوانند به خوبی از اصول بازاریابی برای جذب مشتری های بیشتر بهره مند شوند قادر به سود دهی های بالا و کسب درآمد نخواهند بود.

نکات قابل توجه و ضروری در طراحی سایت هتل

 • قرار دادن تصاویر مختلف با کیفیت بالا که بتواند راهنمای خوبی برای مسافرین باشد.
  • بهتر است خدمات کلی و جانبی هتل و مزایای استفاده از هتل برای مسافران شرح داده شود.
  • ایجاد ارتباط دوطرفه با مسافران قدیمی و جدید باید به خوبی برقرار شود.
  • داشتن طراحی گرافیک جذاب و زیبا به طوری که مشتریان در نگاه اول تحت تاثیر قرار گیرند.
  • بهتر است طراحی سایت هتل به صورت دوزبانه و چند زبانه اجرا شود.
  • بهتر است تورهای گردشگری محلی و تورهای مسافرتی با هدف جذب مسافران بیشتر ارائه شود.

تبلیغات در طراحی سایت هتل ها

 

وب سایت هتل بستر مناسبی برای معرفی و تبلیغات مشاغل مرتبط با سفر و مسافرت است. بطور مثال آّژانس های مسافرتی، تورها، مراکز خرید، فروشندگان سوغاتی و صنایع دستی و رستوران دارها (طراحی سایت رستوران)  می توانند در داخل وب سایت هتل و گردشگری شما اقدام به دادن تبلیغات نمایند. زیرا صاحبان اینگونه مشاغل به دنبال این هستند که از تعداد بازدیدکنندگان بالای سایت شما استفاده نمایند و کسب و کار خود را رونق دهند. پس بنابراین برای این دسته از افراد هم جاهای مختلف تبلیغات و معرفی کسب و کارشان در وب سایت قرار داده شده تا شما بعنوان صاحب سایت هتل و گردشگری کسب درآمد نمایید و هم آنها بتوانند خود را سریع تر و راحت تر به بازار هدف خود معرفی نمایند.

سرویس ها و آیتم های طراحی سایت هتل

 •  صفحه معرفی هتل

معرفی هتل در این بخش با ذکر سابقه فعالیت هتل، ذكر افتخارات هتل و همچنین درجه و ستاره هتل، گواهینامه های داخلی و خارجی و ایزوهای کسب شده، معرفی مدیران و پرسنل هتل از موارد مطرح در این بخش می باشد.

 •  طراحی صفحه تماس

آدرس فیزیکی هتل و  تلفن های تماس در این صفحه ذکر می گردد.

 •  طراحی بخش امکانات هتل و دسته بندی خدمات

در این قسمت امکانات رفاهی و خدمات هتل برای بازدیدکنندگان و مسافران بطور مفصل برشمرده شده و ویژگی ها نسبت به سایر هتل ها توضیح داده می شود. بر اساس درجه و ستاره هتل، در مورد هر کدام از موارد ذیل می توان شرح جامعی ارایه داد : سالن ها و تالار، تعداد اتاق ها و تخت ها، سیستم های صوتی و تصویری موجود، مبلمان، رستوران، خدمات ویژه و تشریفات، سیستم سرمایشی و گرمایشی، ملزومات رفاهی و استراحت، سرویس بهداشتی و حمام، خدمات مربوط به معلولان، آرایشگاه، بوفه، استخر، سونا و جکوزی، راهنمای و مترجم، خدمات خشکشویی، سلف سرویس و کافی شاپ.

 •  طراحی سیستم رزرواسیون آنلاین

مهمترین سرویس در طراحی سایت هتل ها، سیستم  رزرواسیون آنلاین  می باشد. چرا که مراجعه کنندگان به سایت باید بتوانند بصورت سهل و راحت بصورت آنلاین با پرداخت مبلغ تعیین شده، از طریق درگاه های بانکی نسبت به رزرو اتاق در هتل مورد نظر اقدام کنند. در این سیستم رزرو روزانه و دوره ای انجام شده، اتاق ها بر اساس ظرفیت و یا تعداد تخت و امکانات آنها و تاریخ بندی اتاق های پُر و خالی  نمایش داده شده و مسافر بر اساس سلیقه و علاقمندی خود می تواند اتاق مورد نظر و همچنین تعداد روزهای اقامت در هتل را انتخاب تماید و سپس مجموع هزینه برای وی به نمایش در  می آید که از طریق درگاه الکترونیک وب سایت قابل پرداخت می باشد.

طراحی سایت هتل و گردشگری

 • طراحی گالری تصاویر

در قسمت گالری، تصاویر جذاب و زیبا از نمای بیرونی و بخش های داخلی و دکوراسیون هتل قرار می گیرد.

 • طراحی بخش تور مجازی

جهت بازدید مجازی از امکانات و تجهیزات و بخش های مختلف هتل مانند رستوران ، سالن ها ، تالار و …

 • طراحی نمودار هواشناسی

برای نمایش آنلاین و لحظه ای شرایط جوی و آب و هوایی شهر

 •  طراحی صفحه جاذبه های گردشگری و دیدنی

این بخش از طراحی سایت هتل به معرفی نقاط سیاحتی و دیدنی و تفریحی یا زیارتی شهر یا منطقه، مراکز خرید، سوغاتی ها و … بهمراه نمایش دقیق آن مکان ها و با اطلاعات جامع و کافی آنها می باشد. و می توان آنها را روی نقشه منطقه یا شهر بصورت برجسته تر نمایش داد. هر یک از مکان های مورد معرفی به همراه گالری تصاویر بسیار جالب و جذاب می تواند کاربر را برای ساعت های بسیار زیاد در سایت شما نگه دارد. می توان دقیقا مسافت تا مقصد مورد نظر چه بصورت پیاده و چه با وسایل حمل و نقل را به کاربران سایت نشان داد تا بهترین تصمیم گیری و مدیریت زمان را برای سفر خود داشته باشند. در نهایت تمامی اینها باعث خواهد شد مشتریان واقعی هتل و اماکن اقامتی شما از سایت هتل شما برای دیدن بهترین مکان ها یا خرید استفاده نمایند و آن را هم به دیگر دوستان خود معرفی کنند. همچنین قرار دادن ویدئویی کوتاه از مناطق طبیعی، تاریخی و گردشگری می تواند برای مخاطبان جذاب باشد.

پکیج ویژه برای ایام خاص سال مانند عید نوروز جهت انتخاب هدفمندتر مسافران

 • نقشه شهر یا منطقه

قرار دادن نقشه شهر که بطور واضحی خیابان های اصلی، مراکز خرید و بازاهای مهم، اماکن باستانی و تاریخی، پارک ها و … را نمایش دهد راهنمای مفیدی برای مسافران است.

 •  طراحی صفحه انتقادات و پیشنهادات

به منظور اطلاع مدیر هتل از انتقادات و پیشنهادات و نظرات و میزان رضایتمندی مسافرانی که در هتل اقامت نموده اند، این بخش در نظر گرفته شده است.

 • طراحی صفحه تعرفه خدمات هتل

طراحی صفحه پیشنهادهای ویژه در روزهای خاص مانند تعطیلات تابستانی بر اساس نیاز

قابلیت اتصال وب سایت به شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام، فیسبوک، توئیتر، گوگل پلاس و …

طراحی صفحه پیوندها برای اتصال به وب سایت های مورد نیاز مسافران مثلا وب سایت های فروش آنلاین بلیط، رزو بلیط هواپیما و …

ساخت سایت هتلداری و هتل

مطمئن باشید کاربران تنها به دنبال وب سایت هایی هستند که اطلاعات مورد نظرشان را به آنها بدهند و در غیر اینصورت وب سایت شما را ترک نموده و وب سایت دیگری را برای این کار انتخاب می نمایند.

 

نمونه هایی از طراحی های بسیار موفق طراحی سایت هتل در دنیا

 

بسیاری از طراحان حرفه ای برای طراحی یک وبسایت عالی از فلش برای ایجاد افکت های خوب استفاده می کنند. البته در برخی از صفحاتی که به این شیوه طراحی می شود مشکل لودینگ ایجاد می شود و این موضوع اصلا برای سئو و بهینه سازی سایت مناسب نیست. حال شما باید میان تاثیر سرعت سایت بر موتورهای جست و جو و تاثیر گذاری سایت بر مخاطبان نهایی با طراحی های گرافیکی سنگین یک تعادل حرفه ای برقرار کنید. شاید در آینده شما با چنین مشکلی مواجه نشوید و نکنولوژی های طراحی جدید بتواند این موضوع را برای شما حل کنند. اما در حال حاضر باید میان این دو موضوع یک تعادل حرفه ای برای بهتر دیده شدن ایجاد کنید.
برای رسیدن به چنین سطح از فعالیت های اینترنتی طراحان باید مداوم در حال کار کردن باشند و نمونه های مختلف از سراسر جهان را هر روز مرور کنند. حال به سایت های زیر توجه کنید که طراحان وب سایت های این هتل ها کارهایی بسیار عالی و پر مفهوم انجام داده اند.

 

http://www.beverlyhillshotel.com/

طراحی سایت هتل beverlyhillshotelطراحی سایت هتل beverlyhillshotel

این سایت نیز مانند مثال های بالاست. یک هتل و یک طراحی امریکایی بسیار حرفه ای با عکس های بسیار حرفه ای تر. در هر دو وب سایت در کنار و سمت راست تصویر می توانید محل دیگر هتل های مجموعه را ببینید.
http://www.wynnlasvegas.com/

استفاده از رنگ های ساده و ساختار شفاف با کمی حالت مجلل شکلی عالی به وب سایت وین داده است. سیستم رزرواسیون آنلاین بسیار عالی در کنار تصیویر بسیار بزرگ هتل دیده می شود.طراحی به گونه ای است که این سیستم و پس زمینه در تمام صفحات دید بسیار خوبی دارند.
http://www.summithotels.com

نمونه ای از راهنمایی بسیار  فشرده کاربران اما کارساز. برنامه نویسی سیستم های مختلف آن ها بسیار عالی بوده است.
http://www.ariahotel.net/

طراحی سایت هتل ariahotelطراحی سایت هتل ariahotel

این طراحی شاید آنقدر قوی نباشد اما اگر به فکر چیزی بسیار ساده هستید این یکی بسیار عالی است.
http://www.hollmann-beletage.at/

طراحی سایت هتل ariahotelطراحی سایت هتل ariahotel

باز هم نمونه ای از رنگ های زنده و ظاهری مدرن.  نحوه گشت زدن در وب سایت باعث ایجاد جو خاص شده است و استفاده از HTML 5  در وب سایت بسیار جالب توجه است.
http://www.epichotel.com

طراحی سایت هتل ariahotelطراحی سایت هتل ariahotel

ظاهری زیبا با رنگ خاکستری و لی اوتی بسیار زیبا و تمیز. هتلی در یک شهر پر جمعیت.
http://www.sacher.com/

طراحی سایت هتل دیگریطراحی سایت هتل

تصویر واقعا شبیه قنادی بوده و حس اقامت در مکانی با غذاهای عالی را ارائه می کند. یکی از عالی ترین طراحی های صفحه اول از نظر طراحان مدرن وبسایت به حساب می آید.

طراحی سایت هتل به صورت کاملا حرفه ای توسط پیام آوا

 • امکان رزرو آنلاین و هماهنگی تمامی امور مربوط به این فرایند می تواند یکی از جذاب ترین و کاربردی ترین قسمت های طراحی سایت حرفه ای هتل باشد و پیام آوا به شما این اطمینان را می دهد که با تجربه و دانش فنی خود، برنامه نویسی سیستم رزرو آنلاین را بدون نقص انجام داده و بر روی وب سایت هتلداری اجرا و پیاده سازی نماید. با وجود این سرویس، مسافران می توانند بدون جابجایی، اقدام به رزرو آنلاین بلیط و هتل شما نمایند و مبلغ مورد نظر را بصورت آنلاین به حساب شما واریز کنند. در طراحی این سسیستم اتاق های پُر و خالی، تعداد تخت های هر کدام از اتاق ها، امکانات رفاهی نظیر مبلمان، سیستم های صوتی و تصویری و سرمایشی و گرمایشی و … بطور کامل نمایش داده می شود.
 • صفحات وب سایت هتل های طراحی شده توسط پیام آوا دارای سرعت بارگذاری بالا می باشد تا حوصله کاربر سر نرفته و سایت را ترک ننماید.
 • همچنین پیام آوا با ارایه محتوای جذاب بهمراه عکس و ویدئو از امکان تفریحی و نقاط دیدنی بر جذابیت و کاربرد سایت هتل افزوده و با ارایه اطلاعات از امکانات و خدمات هتل موجب کارآیی بیشتر اینگونه سایت ها می گردد.
 • چند زبانه بودن وب سایت هتل یکی از مواردی است که پیام آوا قادر به پیاده سازی آن بوده تا گردشگران و مسافران خارجی نیز بتوانند براحتی با وب سایت شما ارتباط برقرار نماید.
 

علاوه بر موارد فوق، نکته مهم سئو سایت است. وب سایت هتل به اصطلاح باید توی چشم باشد و همیشه در دسترس عموم. جهت افزایش رتبه و جایگاه وب سایت هتل شما در موتورهای جستجو پیام آوا با پیاده سازی  تکنیک های سئو بر اساس آخرین الگوریتم های گوگل، موجب ورودی زیاد بازدیدکنندگان به وب سایت شما شده در نتیجه آنها هتل شما را بعنوان محل اسکان خود در نظر گرفته یا رزرو خواهند کرد.

پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل ادوردز را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

[ شنبه چهاردهم دی 1398 ] [ 14:16 ] [ nima kvn ]

[ بدون نظر ]