مجله تکنولوژی های نوین

تکنولوژی ، دوربین مداربسته ، قیمت دوربین مداربسته / هایک ویژن / دوربین مدار بسته

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ مجله تکنولوژی های نوین خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

سایت آوازک

طراح قالب: آوازک

[ طراح قالب: آوازک ]

استراتژی محتوا چیزی بیشتر از یک کلمه ی یک واژه ای است ؟

اگر شما در زمینه ی بازاریابی خلاقانه کار می کنید " استراتژی محتوا " عبارتی است که در مورد آن چیز های شنیده اید . این چیز بیش از یک واژه است .استراتژی عمیق محتوا ، پایه هر چیزی است که در وب انجام می دهید.

استراتژی محتوا یک طرح کلی برای ایجاد و انتشار محتوا است و اینکه چگونه محتوا در طول زمان زندگی می کند و شکوفا می شود . همچنین به این مطلب اشاره می نماید که چه محتوایی ایجاد می کنید و چگونه در وب سایت و برندتان منعکس می شود . این استراتژی شامل هر چیزی است از پیام دهی یا ایجاد قالب کاری و بهینه سازی موتور جستجو ، این محتوا است که شما می خوانید و می بینید . در یک مجموعه سر پوشیده و سر بسته ، فقط ارتباط با کاربران می تواند مفید باشد . و اگر برای آن طرحی ندارید ، وب سایت و برند احتمالاً در خطر بزرگی قرار دارد .

بر طبق سخنان راچل لاونیگر (استراتژیست محتوا ) : هدف اصلی استراتژی محتوا استفاده از کلمات و داده ها برای ایجاد محتوای نا مبهم است که از تجارب معنا دار و تعاملی حمایت می کند . ما باید در همه ی زمینه های ارتباطی ماهر باشیم تا بتوانیم آن را به طرز موثر انجام دهیم .

شما به یک تیم محتوا نیاز دارید ؟

ماهر شدن در همه زمینه ها ی ارتباطی باعث می شود که بتوانیم از تیم محتوا شروع کنیم . این گروه می تواند حدود دو نفر باشد یا شامل افراد بیشتری در شرکت باشد . آنها فقط در مورد اینکه کاربران عمومی چگونه به اطلاعات پاسخ می دهند یا به آن اهمیت می دهند ، نیاز دارند .

در کمترین حالت ، تیم محتوا شامل طراح وب سایت و فرد مسئول برای ایجاد محتوا است .

تیم باید اهداف اصلی و پیام اصلی وب سایت و ساختار طراحی سایت را به تنهایی به عهده بگیرد . تیم همچنین گروهی برای نگهداشتن هدف اصلی با پیام دهی و ایجاد محتوا مورد نیاز دارد . حتی اگر استراتژی محتوای حاکمی بر روی تیم تان ندارید ، احتمالاً به این معنی است که قدرت آن را ندارید . اعضای تیم می توانند با یکدیگر کار کنند تا نقش خود را بپذیرند .

داشتن یک تیم حرفه ای محتوا باعث موفقیت وب سایت شما میشود.

توسعه یک ماموریت ، هدف و طرح :

درک محتوا با آگاهی از ماموریت وب سایت و محتوا شروع می شود ؟ با چه کسی ارتباط دارید و چرا به آنها می خواهید بگویید و چه چیزی را می خواهید به آنها بگویید ؟ باید به این سوالات قبل از انجام هر کاری پاسخ دهید . اکنون مهم است که در مورد اولویت ها صحبت نمایید ؟ آیا اهداف تبدیلی ( مبادله ای ) برای وب سایت تان دارید ؟ این زمانی است که در مورد تجارت الکترونیک یا دانلود اپلیکیشن ها فکر می کنید اما برای وب سایت های که بر ارائه ی اطلاعات تمرکز می کنند چطور ؟ پس مهم است که اهداف مشخص و قابل اندازه گیری داشته باشید . در نهایت یک فراخوانی برای محتوا انجام دهید . این به این معنی نیست که " بیایید فراخوانی کنیم " .

مشخص کنید که دقیقاً هدف از فراخوانی چیست. چه کلماتی دقیقاً استفاده می نمایید . پاسخ آن به شما کمک خواهد کرد تا هدف پروژه را پیدا کنید .

ساختار را مشخص نمایید :

داستان شما چیست ؟ آیا داستانی است که میخواهید به ترتیب زمانی گزارش نمایید یا برای کاربران با ویدئوهای حیرت انگیز ، آن را جذابتر می کنید .

عناصر محتوا را بر اساس مقیاس یک تا 10 ، رتبه بندی کنید ، این مجموعه ای از اولویت ها برای وب سایت و طراحی ایجاد می کند . همچنین می تواند نشان دهد که آیا محتوا به کار بیشتری نیاز دارد یا نه . وقتی اولویت ها مشخص شدند اکنون زمان جمع آوری همه قطعات محتوا ( اگر وجود دارد ) یا ایجاد هر یک عناصر است که به عنوان قسمتی از طراحی وب سایت مورد نیاز است . شخصیت وب سایت را مشخص کنید و یک هدف برای شخصیت محتوا در نظر بگیرید .

پریود زمانی درج محتوا را رعایت کنید

یک طرح بصری ایجاد کنید :

در نهایت قسمتی که طراحان به آن علاقه دارند . وقتی همه ی این صحبت ها در مورد داستان و هدف و پیام مشخص شد، می توانید در مورد اینکه چگونه به نظر می رسند ، فکر کنید .

چه دوست دارید در مورد طرح یا صفحه داستان فکر کنید یا بر روی صفحه فکر کنید ، اکنون زمان شروع تفکر در مورد رنگ ها و تصاویر برای بیان داستان است . طرح بصری باید با هدف نهایی محتوا مطابقت داشته باشد .هر گونه عدم ارتباط می تواند باعث ایجاد مشکلاتی برای کاربر شود .

در مورد این روش فکر کنید اگر در حال اداره یک وب سایت خدماتی مدرن هستید بر روی جدید ترین و بهترین تکنولوژی ها فکر کنید . وب سایت بر روی تلفن های موبایل کار نمی کند ، چه پیامی واقعا دارید می فرستید ؟ نگاه کنید ببینید چگونه عدم ارتباط انقدر اسان است.

به همین دلیل است که این صحبت ها در میان اعضای تیم محتوا ، بسیار ضروری می باشد ، و همچنین علت اینکه داشتن تیم طراحی سایت بسیار مهم است ، مشخص می باشد .

همانطور که در حال توسعه طراحی بصری هستید به آن فکر کنید ، سریع شروع کنید و متوقف شوید ، وقتی ایده ی شما شکل گرفت برای باز خورد به تیم تان بروید یک مرور کلی کنید و آنها را دوباره ملاقات کنید . به عنوان یک طراح ، نباید مخفی شوید ، کل وب سایت را طراحی کنید محصول نهائی را ارائه دهید . هر قسمت باید یک تلاش جمعی با بقیه اعضای تیم باشد .

این فرایند می تواند برای چند بار اول سخت باشد. می تواند بیرون از ناحیه ی راحتی شما اتفاق افتد . اما شما در نهایت یک وب سایت مفیدتر بدست خواهید آورد .

محتوا باید معنی دار باشد :

هدف نهایی هر استراتژی محتوای موفقیت آمیز ، ایجاد محتوایی است که برای کاربران معنا دار باشد .

در حالی که هر شخصی می تواند عقاید مختلفی نسبت به این قضیه داشته باشد ، نظارت مفید می تواند راهنمایی های کاربردی فراهم کند که می توانید در لیست بررسی خود استفاده نماید :

  • اهداف سازمانی و نیاز های کاربری را منعکس کنید .
  • بفهمید کاربران چگونه در مورد یک موضوع فکر می کنند و صحبت می کنند
  • به روشی که مردم متوجه می شوند ، ارتباط برقرار کنید
  • مفید باشید
  • به روز باشید
  • در دسترس همه مردم باشید
  • منسجم و سازگار باشید
  • قادر به بهینه سازی مقالات باشید.
نکته دیگر در خصوص تولدی محتوا را به یاد داشته باشید، تولید محتوای برای انواع مختلف سایت قطعا متفاوت خواهد بود. برای مثال سایت فروشگاهی و یک سایت شرکتی ساده تولید محتوا و استراتژی متفاوتی باید داشته باشند. 

آنالیز و نگهداری :

کار تیم محتوا وقتی وب سایت آماده باشد به انتها نمی رسد . ایستادن در بالای طراحی و شاد نگه داشتن کاربران به آنالیزهای ثابت و نگه داری طراحی و سپس محتوا نیاز دارید . تیم محتوا باید بتواند داده ها را بررسی نماید و تغییرات لازم را انجام دهد .

البته گاهی ممکن است شما تولید محتوای خوب انجام بدهید اما سایت شما رتبه مناسبی در گوگل نداشته باشد. در چنین موقعیت هایی باید به بهینه سازی و سئو سایت خود فکر کنید. همچنین می توانید با تبلیغات گوگل ادوردز با صرف هزینه های اندک برای مدتی در رتبه های اول گوگل دیده شوید. 

[ یکشنبه بیست و یکم مهر 1398 ] [ 9:33 ] [ nima kvn ]

[ بدون نظر ]