مجله تکنولوژی های نوین

تکنولوژی ، دوربین مداربسته ، قیمت دوربین مداربسته / هایک ویژن / دوربین مدار بسته

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ مجله تکنولوژی های نوین خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

سایت آوازک

طراح قالب: آوازک

[ طراح قالب: آوازک ]

همان طور که ممکن است قبلا شنیده باشید، هر کسب‌وکار کوچک و یا کار مستقلی باید یک لحن برند منحصر به فرد برای خود ایجاد کند، تا برای مخاطبان ایده‌آل خود طنین‌انداز شود و موفقیت پیدا کند. ما اهمیت نام تجاری را بررسی کرده‌ایم، صدای یک برند متشکل از دو چیز است:

 1. پیام : آن چه با مخاطبان خود در میان می گذارید.
 2. لحن: چگونه با مخاطبین خود ارتباط برقرار می‌کنید.

پیام برند شما به مردم می‌گوید که چه کار می‌کنید. در نهایت این پیغام باید به دلایلی متصل شود که چرا شما در حال انجام چنین کسب و کاری هستید، همچنین شما می توانید در مورد اهمیت پیدا کردن ارزش‌های برند خود صحبت کنید.

پیشنهاد من این است که قبل از آنکه به پیام برند خود فکر کنید به ابزار ارتقا آن و گسترش و تبلیغ آن توجه ویژه داشته باشید. برای مثال شما در دنیای پر رقابت امروز حتما نیاز به سایت اختصاصی برای برند خود دارید و در نتیجه قبل از هر چیز یک طراحی سایت حرفه ای برای کسب و کار خود انجام دهید. البته بهتر است تفاوت های طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی را بدانید تا با دید بهتری نسبت به این کار اقدام کرده باشید.

لحن برند

رساندن پیام به کاربران با لحن برند صحیح

اگر شما پیام درست را به روش اشتباه منتقل کنید، مخاطبین شما احتمالا واکنش خوبی نشان نخواهند داد، و ممکن است به شما بگویند:" این طوری با من صحبت نکن!"به استثنای دنیای کسب‌وکار، شما بیش از حد سرزنش دریافت نخواهید آورد (که حداقل به شما اجازه می‌دهد بدانید یک چیز اشتباه است)، فقط بی‌تفاوتی و یک شانه سرد نسبت به برند خود خواهید داشت. لحن صحیح برند، برعکس آن چه گفته شد، به مخاطبین ایده‌آل شما کمک خواهد کرد تا با برند شما صمیمی شوند و دست‌هایشان (و بودجه شان) را برای خوشامد محصولات و یا خدمات شما به زندگی خودشان باز کنند.

لحن برند مشترک بین کسب و کار ها

با وجود اهمیت لحن برند، به نظر می‌رسد بسیاری از کسب و کارها (از یک فرد و شرکت‌های کوچک گرفته تا سازمان‌های بزرگ)  پس از مشخص کردن پیام خود به دنیا، فرآیند برندینگ را متوقف می‌کنند. در حقیقت لحن برند چیزی است که ما می‌خواهیم به مردم بگوییم، و آن را بر روی وب سایت و محصولات خود چسب خواهیم کرد!  نتیجه چه می شود؟یک لحن یکنواخت ، غیر جذاب و غیر الهام‌بخش که اغلب کسب و کارها این طور نظر می‌رسند، و تنها می‌توانند با یک صفت مشخص شوند: کسل‌کننده. و کسل‌کننده بدترین چیزی است که می‌توانید برای کسب‌وکار خود انجام دهید. از تمام صفات در فرهنگ لغت انگلیسی ، کسل کردن چیزی است که هرگز نمی‌خواهید به دنبالش بروید. انتخاب کنید که مبتکر باشید، بحث آفرین، جذاب، عجیب و غریب، حتی سنتی … اما هرگز کسل کننده نباشید!
صدای کسل کننده برند شما، اولین قاتل تجاری روی زمین است! ( هیچ مطالعه‌ای رسمی برای اثبات این موضوع انجام نگرفته است، اما من اطمینان دارم که "لحن خسته‌کننده برند " اگر کسی کاملا درباره آن تحقیق کند، اولین چیزی است که می تواند یک کسب و کار را از بین ببرد.) هیچ کس نمیخواهد از یک برند خسته کننده استفاده کند، یا از آن خرید کند.

تصدیق لحن برند برای کسب و کار شما  

اگر من استدلال  کنم که صدای کسل کننده برند شما می تواند کسب و کار شما را خراب کند، چگونه صدای جالبی از برند شما می تواند کسب و کارتان را حفظ کند، یا حتی باعث رشد آن شود؟ لحن صدا بعد دیگری را به هویت برند شما اضافه می‌کند. لحن برند به شما کمک می‌کند که پیام خود را به جای منطق سرد و سخت، از طریق احساس خاصی به مخاطبین خود منتقل کنید. و همان طور که بسیاری از تحقیقات نشان داده‌اند، احساسات نقش اساسی در تصمیم‌گیری‌های خرید ما ایفا می‌کنند. برای مثال فرض کنید، شما در فروشگاه محلی خود خرید می‌کنید که یک غریبه فاقد هویت شخصیتی به شما نزدیک می شود، و شروع می کند که شما را در مورد ویژگی‌های عالی محصول در دستش، قانع کند. سعی می‌کنید به حرف های او گوش کنید؟ احتمالا خیر. شما فقط یک فرد کسل‌کننده را ازسر راه خود بیرون می‌کنید، مثل این که یک مزاحم سر راه شما قرار بگیرد، و شما به راه خود ادامه دهید. اما شما می توانید این جریان را کاملا برعکس کنید، این شخص می تواند به شخص مورد علاقه افراد در کل دنیا تبدیل شود، که دقیقا همان محصول را در دست گرفته و وقتی شما را می‌بیند می‌گوید:" این عالی است، باید آن را امتحان کنی! " و فورا محصول را بردارید، چشمانتان برق می زند، و آن را به سبد خریدتان اضافه می‌کنید. همان محصول، همان خدمات اما با نحوه بیان متفاوت، و در نتیجه برداشت متفاوت از سمت مشتری.

لزوم توسعه لحن برند

قطعا توسعه لحن برند، هویت برند شما را تقویت کرده، همچنین به شما کمک خواهد کرد مزایای زیر را در رابطه با آن داشته باشید:

 • با مخاطبین خود در یک سطح عاطفی عمیق‌تر ارتباط برقرار کنید.
 • تاثیر مثبتی از برند خود را در ذهن مخاطب ایده‌آل خود قرار دهید.
 • ارزش‌هایی را که  به عنوان یک برند برای مخاطبین خود بیان می کنید، را معرفی کنید.
 • رابطه طولانی‌مدت با مخاطبین خود را ارتقا دهید، که این کار در نهایت خرید کاربران از برند شما را افزایش می دهد.

به یاد داشته باشید، که افراد فقط محصولات یا سرویس‌هایی را که به آن ها علاقه دارند، یا نیاز دارند نمی‌خرند.  بلکه آن ها محصولات یا خدماتی را انتخاب می کنند، که از برندهای مورد علاقه آن ها باشد، یا به آن برند اعتماد دارند. و لحن مناسب بیان می‌تواند به برند شما کمک کند، تا در مقیاس برند های مورد علاقه کاربران قرار بگیرید.

لحن برند و ساخت چنین لحنی نیاز به تخصص و زمان دارد و در این پروسه شما باید عجله را از ذهن خود دور کنید اما همزمان باید به آزمون و خطا کردن ها و رفع ابهامات سخت کوشی بیش از اندازه داشته باشید. گاهی ممکن است چنین کاری هزینه های گزافی روی دست شرکت شما بگذارد و در نتیجه شرکت هایی که نو بنیان هستند ممکن است که از پس چنین هزینه هایی بر نیایند. پیش نهاد می کنم هم برای امور طراحی و هم تبلیغات حتما هزینه ها را در نظر داشته باشید و برای مثال شرکت هایی را انتخاب کنید که شعار طراحی سایت ارزان و یا خدمات تبلیغات و برندینگ ارزان تر از بقیه را انجام می دهند.

توسعه لحن بیان برند

طبق آن چه گفته شد، اگر لحن"کسل‌کننده"، لحن اشتباهی برای هر کسب‌وکاری باشد،فکر می کنید وضعیت صحیح بیان برای کسب‌وکار شما چیست؟ مورد خاصی وجود ندارد، لحن بیان برند شما، هیچ ربطی به صنعتی که در آن هستید ندارد.(در اغلب موارد) با این صنعت که در آن هستید. هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید یک عکاس باید این لحن را داشته باشد، یک طراح وب لحن متفاوتی ، و یک ویرایشگر ویدیو نیز لحن دیگر داشته باشد. این نوع بیان کاملا مرتبط به خودتان است.به عنوان مثال اگر شما وکیل باشید، شاید بخواهید از لحن بیان زننده یا غیر رسمی اجتناب کنید.( البته امکان دارد، شما برای حقوق جوانان مشغول به کار باشید و در این صورت ممکن است بخواهید، متن خاصی را در پیام خود ترکیب کنید تا مخاطب ایده آل خود را جذب کنید.) هر برند دارای مجموعه کاملی از انتخابات است، که می توانید از لحن بیان های متفاوت استفاده کنید. فکر می کنید انتخاب درست لحن بیان برند، از بین این همه انتخاب چگونه است؟ در زیر مواردی بیان شده است که می توانید با مطالعه آن ها انتخاب صحیحی داشته باشید.

 1.  به ریشه ها و ارزش های برند خود توجه کنید: چون لحن بیان برند شما باید مطابق با ارزش‌های شما باشد، و باید نسبت به برند شما احساس صحت داشته باشد. اگر کسب‌وکار شما با ارزش ابتکار و طراحی لبه محور هدایت شود، نمی‌توانید پیغام‌های برند خود را با یک لحن سنتی یا عصبی ارسال کنید. (چه محتوای خبری شما و چه ایمیل‌های شما برای مشتریان ) دو ارزش مختلف از برند شما، باعث ایجاد قطع ارتباط می شود و مخاطبین شما را گیج و سردرگم می‌کند. اصالت اطلاعات مهم است، زیرا افراد به سادگی نمی‌توانند با چیزی که احساس می‌کند واقعی نیست، ارتباط برقرار کنند. اگر شوخ‌طبعی برای شما طبیعی نیست، سعی نکنید که لحن شوخ طبعی برای برند خود ایجاد کنید. تلاش‌های ضعیف در طنز که باعث می‌شود مردم احساس ناراحتی بکنند، می‌تواند تاثیرات بدتری بر روی برند شما داشته باشد تا حتی لحن کسل کننده برند شما.

  لحن برند مناسب

 2. تمرکز روی مخاطبان اصلی خود: افرادی که در تلاش برای رسیدن پیغام خود به آن ها هستید، و با آن ها ارتباط برقرار می کنید، چه کسانی هستند؟ در نهایت، هدف شما ایجاد ارتباط عمیق با مخاطبین خود است، و صحبت کردن با زبان آن‌ها می تواند کمک به سزایی برای دستیابی به آن باشد. (به لحن و حالات آن ها )  به عنوان مثال، لحن بیان شما، هنگام صحبت کردن با مادران جوان بین 25 تا 35 ساله، با لحن شما هنگام صحبت کردن با دختران نوجوان که به مد و آرایش اهمیت می دهند، متفاوت است. شما ممکن است در حال حاضر در جست و جوی این موضوع باشید که، چگونه به طور کلی مخاطبین خود را هدف قرار داده و به طور کلی چه نوع لحن مناسبی داشته باشید. اما باید توجه کنید، باید جزییات را در نظر بگیرید، نه فقط کلیات موضوع. مکان‌هایی را پیدا کنید که در آن مخاطب ایده‌آل شما به صورت آنلاین جست و جو می کنند، از جمله فروم ها، نظرات وبلاگ، گروه‌های فیس بوک و سایر موارد. به مکالمه آن ها پیرامون موضوعات مختلف توجه کنید، و ببینید چه نوع لحنی به شما کمک می‌کند که وارد ارتباط با آن ها شوید و پیام تان را به مخاطبان برسانید؟
 3. در نظر گرفتن رقبا در لحن صدا: ممکن است تصور کنید، که هرچه پیام شما طولانی تر باشد، تاثیر بیشتری روی مخاطبان شما دارد؛ ولی این طور نیست، کسی که فریاد می زند، هرگز کسی نیست که حرف جدی را بیان می کند. ایجاد نام تجاری یک مسابقه جیغ و فریاد نیست، و به خصوص اگر در یک صنعت هستید که به نظر می‌رسد، صدای پیش‌فرض بسیاری از برندها در آن وجود دارد، بهتر است لحن متفاوت و آرام تری داشته باشید. نه تنها این کار به شما این امکان را می‌دهد که از رقیب خود دور شوید، بلکه همچنین قادر خواهید بود، افرادی را جذب کنید که از تمام صداها و لحن های اطراف خود خوششان نمی‌آید.

بیان تمام مطالب با لحن برند شما

فکر می کنید آیا باید لحن برند شما در تمام مدت صحبت و تبلیغات شما مشخص باشد؟ برند شما یک کار اجرایی نیست، و هرگز نباید برای شما و یا مخاطب تان، قابل احساس باشید. تعریف لحن برند شما، و صحبت کردن با پیام‌های اصلی شما در این لحن مهم است. اما لازم نیست همیشه در قالب آن لحن صحبت کنید. لازم نیست هر سطر از متنی که می نویسید، "خنده‌دار" ، "پیچیده" یا "پر انرژی" باشد. اگر این کار را کنید، به آن معنا است که شما می‌توانید به پیام‌های خود اجازه دهید که خسته‌کننده شوند. ایجاد تمایز بین واضح بودن پیام شما، و چسبنده بودن آن در رعایت کردن همین نکته می باشد. نام‌های تجاری مختلف تا حدی متفاوت هستند، اما به عنوان یک قاعده سرانگشتی،  پیام‌های زیر باید همیشه با لحن برند و لحن صدای شما همراه باشد:

 • عناوین
 • توضیح
 • نام محصول و بسته‌های خدمت
 • پرسش و پاسخ استاندارد

این موارد متن به اضافه کردن  هویت در کل برند شما کمک خواهند کرد. بنابراین زمانی که شما لحن مورد نظر خود را تعریف کرده‌اید، مدتی را صرف تهیه این پیام‌ها با توجه به لحن مورد نظر خود کنید. بدنه اصلی متن در وب سایت تان، در پست‌های بلاگ، در ایمیل هایتان، و سایر مواردی که برای آن ها تولید محتوا می کنید، باید حداقل برخی از جمله های حاوی لحن شما را در خود داشته باشد، اما نیازی نیست که "لحن برند" از ابتدا تا انتها استفاده شود. بنابراین یک نام تجاری با یک لحن مشخص صدا چطو به نظر می رسد؟ بستگی به نام تجاری دارد، درست است؟ اما در این مقاله چند مثال خوب از سراسر دنیای وب نشان داده شده است، که نشان می دهد چگونه صدای برند خود را تعریف می کنند، و استفاده از آن چطور به شما کمک می کند، تا پیام هایتان را به مخاطبان رسانده، و ارتباطات احساسی با آن ها ایجاد کنید.

 Mailchimp، نرم‌افزار جالب ایمیل مارکتینگ

MailChimp یک شرکت نرم‌افزاری بازاریابی ایمیلی است، که در سال ۲۰۰۱ زمانی آغاز شد که اکثر ما حتی مطمئن نبودیم چگونه نرم‌افزار را هجی کنیم. این نرم افزار علی‌رغم داشتن مشتریان اصلی برای کسب و کار خود، دیگر نیازی به ارسال "ارتباطات تجاری" به مخاطبین خود ندارند، با این حال MailChimp لحنی را برای برند خود اتخاذ کرده‌است که، چیزی جز جدییت در آن نیست. در واقع، MailChimp به سرعت به خاطر لذت و لحن نسبتا عجیب و غریب آن شناخته شد. و نه به حسب تصادف! این شرکت به طور واضح اظهار داشته‌است: " تنها روشی که ما محتوای خود را می‌نویسیم این است که از صدا لحن ما آگاه باشید." اما این همه ماجرا نیست! آن‌ها حتی یک قدم جلوتر رفتند و راهنمایی را ایجاد کردند، که به روشنی توضیح می‌دهد، چگونه کارمندان در وضعیت‌های مختلف واکنش نشان می‌دهن، و آن‌ها هم چنین چیزی را مخفی نگه نمی‌دارند! راهنمای آن‌ها به راحتی برای هر کسی که بخواهد بخواند به در دسترس است، و این راهنما برای هر کسی فوق‌العاده است تا درک کند که صدا و لحن برند چگونه بر نام تجاری شما تاثیر می گذارد!

mailchimp

 

woot، وب سایت بسته های دیجیتالی

بسیاری از ما وقتی برای اولین بار در یک سایت اشتراک ایجاد کرده ایم، هیجان‌زده شده ایم. یک ماه بعد از معاملات، همه چیز مثل اخبار قدیمی به نظر می‌رسد، و ما ایمیل را باز نکرده، پاک می کردیم، حتی اگر به ما یک قصر پیشنهاد داده باشند. اما یک محل توافق در این موضوع وجود دارد، که سال‌ها است که در اطراف ما وجود دارد و موفق به حفظ شور و شوق و طرفداران خود از طریق یک لحن برند هوشمندانه است، که کمی طعنه‌آمیز (اغلب طعنه‌آمیز)است. و از آن جا که محصولاتی که آن‌ها ارائه می‌دهند استاندارد می باشد، و آن‌ها نمیتوانند با نام خود خلاقیت داشته باشند، با نوشتن وبلاگ خود در مورد این محصولات خلاقیت به دست آوردند.  woot لحن طعنه‌آمیز و ناهماهنگ خود را در بنرها، برای فروش و پیشنهادها حفظ می‌کند. مثلا برای روز مادر بنر عجیب و منحصر به فرد زیر را ارائه داده است:

 

لحن برند در روز مادر

راستی که شایان ستایش است! شاید شما با آن موافق نباشید، اما برای مخاطبان هدف این تصویر می‌تواند بسیار سرگرم‌کننده باشد. اگرچه همه تمایلی به خرید یک هدیه برای روز مادر براساس این بنر ندارند، اما قطعا مشتریان از حس شوخ طبعی woot لذت خواهند برد.

 

سخن پایانی

طراحی سایت در شهر تهران یک کار پر رقابت شده است و در نتیجه شما ممکن است در دام شرکت هایی بیفتید که تخصصی ندارند ولی ادعای چنین کاری را بیش از واقعیت نشان می دهند. من شرکت طراحی سایت پیام آوا را به شما پیشنهاد می کنم و می تواند با حضور در دفتر این شرکت با کادر متخصص و حرفه ای این شرکت مشاوره حضوری در تمام مراحل طراحی سایت خود داشته باشید. 

خدمات بهینه سازی سایت و همچنین تبلیغات در گوگل ادوردز نیز از دیگر امکاناتی است که شما می توانید بعد از پایان پروسه طراحی سایت حرفه ای خود از این شرکت دریافت کنید. 

[ یکشنبه نوزدهم آبان 1398 ] [ 9:26 ] [ nima kvn ]

[ بدون نظر ]

یک وب سایت تجاری، در قلب هر گونه تلاش‌های بازاریابی دیجیتال قرار دارد. این نقطه دقیقا جایی است که کسب و کارها شهرتی برای خود ایجاد می‌کنند، و یا ممکن است از بین بروند. برنامه خوبی داشته باشید و خودتان را از گرفتاری در یک تجربه کاربری پست نجات دهید. آماده شوید برای درک این که چه چیزی می‌تواند مشتریان بالقوه را از ماندن در وب سایت شما منصرف کند؟ همچنین باید بررسی کنید که چه عواملی می تواند باعث به وجود آمدن اشتباهات طراحی سایت شما شود. در این مقاله برخی مسائل مشترک و این که چگونه می‌توانید از برخی اشتباهات طراحی سایت دوری کنید، آورده شده‌است.

sitelevel

اطلاعات غیر متمرکز یکی از اشتباهات طراحی سایت

اکثر بازدیدکنندگان وب سایت، برای این منظور در وب سایت شما هستند، که یا به دنبال پاسخ به سوال خود هستند، و یا قصد خرید یک محصول یا خدمات شما را دارند. اگر پیدا کردن این موارد برای کاربران مشکل باشد، آن‌ها از وب سایت شما خداحافظی می‌کنند. این یک موقعیت مطلوب برای هر کسب‌وکار نیست، درست است؟ برنامه‌ریزی درست و دقیق برای جریان یک وب سایت، قبل از این که وب سایت طراحی شود حیاتی است، در نظر گرفتن نیازهای کاربران از عواملی است که دارای اهمیت زیادی در برنامه ریزی های اولیه طراحی سایت می باشد، ضروری است که صفحات وب را به ترتیب نزولی از اهمیت خود قرار دهید.
تصویر زیر ساختار ایده‌آل یک وب سایت کسب‌ و کار کوچک را نشان می‌دهد:

ideal-structure

 

یافتن اطلاعات مرتبط در یک ساختار سلسله مراتبی،که کاربران را از یک صفحه به صفحه بعد هدایت می‌کند، آسان‌ترین و ساده ترین راه است.

اشتباهات طراحی سایت در مورد تلفن همراه

یک مطالعه از Statista نشان می‌دهد که، بیش از نیمی از کل ترافیک وب سایت های جهانی از دستگاه‌های تلفن همراه می‌آید. بر کسی پوشیده نیست که امروزه اهمیت دستگاه های تلفن همراه، چقدر می تواند در جذب کاربران به وب سایت شما موثر باشد. ۸۷ درصد از مشتریان می‌گویند که از دستگاه‌های تلفن همراه برای کشف برند و محصولات جدید استفاده می‌کنند. اگر یک وب سایت دارای نسخه تلفن همراه نباشد، باید یک تکه از ترافیک با ارزش و همچنین مشتریان بالقوه خود را از دست بدهد.

 بارگذاری آهسته  در طراحی سایت 

سرعت بارگذاری سایت برای یک تجربه کاربری خوب ضروری است. نداشتن یک وب سایت بهتر از داشتن یک وب سایت سست و بی‌حال است، که کاربران را متقاعد کند که هرگز به چنین وب سایتی بر نگردند. ۷۹ درصد خریداران اینترنتی که با عملکرد وب سایت مشکل دارند، می‌گویند که دیگر به آن سایت باز نمی‌گردند تا دوباره خرید کنند. گوگل به تازگی اعلام کرده که " به‌هنگام‌سازی سرعت"،که باعث افزایش سرعت بارگذاری سایت می شود، یک عامل رتبه‌بندی در جستجوی موبایل می‌شود. سرعت بارگذاری صفحه ایده‌آل سه ثانیه یا حتی سریع‌ تر است. در این جا چند نکته اساسی برای بهینه‌سازی سرعت سایت شما آورده شده‌است:

 • استفاده از سرعت به روز شده سایت:  گوگل توصیه می کند که، مدیران وب سایت باید از ابزار فانوس برای بررسی و تعمیر مشکلات سرعت بارگذاری سایت  استفاده کنید.
 • بهینه سازی تصاویر: تصاویر سنگین دلیل رایج زمان‌های بارگذاری کندتر هستند. شما می‌توانید از یک برنامه بهینه ساز تصاویر آنلاین، برای فشرده‌سازی تصاویر خود تا ۲۰۰ کیلو بایت استفاده کنید.optimising pics
 • میزبانی وب: میزبانی وب یک دلیل بزرگ برای عملکرد ضعیف سایت است. در هنگام بازدید از یک سایت، یک کاربر از یک سرور دور از دسترس، به فایل‌ها دسترسی پیدا می‌کند. این فایل‌ها با سرعت سرور بارگذاری می‌شوند که بستگی به کیفیت سرویس میزبانی وب سایت دارد. سرعت صفحه یک عامل رتبه‌بندی است، همچنین یک مولفه تجربه، و یک جنبه بحرانی نیز می تواند باشد.

عدم استفاده از اقدام برای عمل از جمله اشتباهات طراحی سایت

یک سایت بدون اقدام برای عمل، مانند یک جاده بدون تابلو های ترافیکی است. دکمه‌های CTA به صورت استراتژیک برنامه ریزی شده اند، این دکمه ها برای هدایت کاربران به صفحات فرود خاص طراحی شده است. به طور مثال صفحاتی که شما می خواهیم کاربر در آن اقدامی انجام دهد می تواند شامل:  پر کردن فرم تماس، یا اقدام برای عضویت در خبرنامه سایت،و یال سایر موارد می باشد. عملا  برای یک وب سایت کسب‌وکار غیر ممکن است که، باعث ایجاد انگیزه یا فروش بدون دکمه‌های مناسب CTA شود. این دکمه‌ها در صفحه وب باعث ایجاد موفقیت در طراحی سایت شما می شوند. نگاهی به این مثال بیندازید:

call to action button

در تصویر بالا دکمه CTA پیام‌های ارتباطی وب سایت را تکمیل می کند، و نقش بزرگی در تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان احتمالی ایفا کنید.

 لینک نکردن شبکه های اجتماعی یکی از رایج ترین اشتباهات طراحی سایت 

یک اشتباه احمقانه دیگر این است که، سایت خود را با صفحات اجتماعی خود هماهنگ نکنید. دکمه‌های رسانه اجتماعی به بازدیدکنندگان دسترسی آسان به صفحات کسب‌ و کار شما در کانال‌های Facebook ، Twitter ، LinkedIn ،Instagramو YouTube را می‌دهند. یک جنبه از یکپارچه‌سازی شبکه های اجتماعی دکمه‌ها هستند. این آیکن هایی که درقسمت پایین محتوای وبلاگ معین قرار گرفته، به کاربران امکان می‌دهد تا محتویات محتوا را در پروفایل ‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند. این ویژگی به اشتراک گذاری محتوا را تسهیل می‌کند و به دسترسی به آن را راحت می سازد. بسیاری از شرکت‌های تولیدی به کاربران اجازه ورود به سیستم، با استفاده از پروفایل ‌های اجتماعی خود را می‌دهند. این موضوع باعث می‌شود فرآیند ورود کاربران به فرم ها آسان‌تر و کاربر پسندتر شود.

login page

پیوند دادن سکوهای رسانه اجتماعی یک استراتژی ضروری برای بدست آوردن بازدید کنندگان بیشتر، ایجاد اعتماد، و اجرای برنامه‌های یکپارچه است.

طراحی متناقض در سایت

یک طرح متناقض بازدید کنندگان سایت را گیج می‌کند، و باعث می‌شود که آن‌ها علاقه خود را به سایت شما  از دست بدهند.  برای مثال یک سایت را تصور کنید که فونت‌های مختلفی در هر صفحه دارد، و یا منو های آن در جای نا مناسبی قرار گرفته باشد، همچنین قرار گیری لوگو و رنگ ها به طور مناسب نمی باشد. خیلی احمقانه است، درست است؟ طراحی مناسب ، یک اشتراک در سراسر صفحات یک سایت را نشان می‌دهد. این طراحی نوعی است که برای اطمینان از آرامش کاربران برنامه ریزی شده است. یک طراحی بد معامله قطعی می باشد، شکست برای سایت و نام تجاری شما!

نتیجه گیری

یک استراتژی وب سایت موفق اساس موفقیت کسب‌ وکار است . بهتر است برای طراحی سایت خود برنامه‌ریزی کنید، و تمام آن ویژگی‌هایی را داشته باشید، که باعث دوری از اپشتباهات رایج در طراحی سایت می شود.  یک تجربه خوب کاربری تنها داشتن رتبه در بین موتور های جست و جو نمی باشد، بلکه  یک تجربه خوب پایه و اساس رشد کسب‌وکار شما را در یک برند معروف قرار می‌دهد.

[ شنبه هجدهم آبان 1398 ] [ 10:29 ] [ nima kvn ]

[ بدون نظر ]

طراحی سایت از نگاه من یک فرایندی بی پایان است. شما در ظاهر بعد از چند روز یا چند هفته سایت خود را طراحی می کنید و می گویید طراحی سایت من تمام شد اما از نگاه فنی یک سئو کار طراحی سایت یک فرایند و پروسه طولانی مدت است که شما با صرف وقت و تولید محتواهای مداوم متنی و تعامل با مخاطبان و دیگر سایت ها در فضای وب تلاش می کنید که در رتبه های برتر موتورهای جست و جو دیده شوید، مشتری های بیشتری جذب کنید و در دنیای واقعی به رشد و شکوفایی بیشتری در شغل خود دست یابید. این طراحی سایت یک کار پر صبر و حوصله است و شما باید تکنیک های زیادی در این مسیر یاد بگیرید و قدم به قدم به صورت مداوم آن را اجرا کنید. 

 

برنامه طراحی وب جدید شما پس از چند ماه کار سخت انجام می شود. شما و تیم همکاران تان از نتیجه و کاربرانی که آن را برای مورد آزمایش قرار دادند راضی هستند. شما هر دلیلی دارید که باور کنید که این یک برنامه برنده است. حال چه اتفاقی می افتد که برنده نمی شود؟

حل این مساله ممکن است به سادگی طراحی مجدد فرم‌های ثبت‌نام و ورود به سیستم  باشد . اگر یک کاربر برای دسترسی به این سایت دچار مشکل شده باشد ،به عقب برنمی گردد و همه چیز تمام می شود! پس لازم است جهت بهبود تجربه کاربری خود تلاش کنید.

user e

روش‌های قدیمی برای ثبت‌نام و ورود به سیستم آشنا هستند. با این حال ، استفاده از تکنیک‌های جدید ، در حال حاضر ، که پر کردن فرم‌ها را ساده می‌کند، تنها  می‌تواند مشکل شما را حل کند اگر تغییر منطقی به نظر برسد .

ورود به وب سایت‌ها برای بیشتر ما عادی است تا زمانی که نتوانیم به آن فکر کنیم . سیاست امنیتی وب سایت بر روی یک گذرواژه جدید اصرار دارد و ما می‌توانیم نام قدیمی مان را به یاد آوریم .

فراموش کردن اطلاعات ورود به سیستم برای سایت‌هایی که به ندرت از آنها استفاده می‌کنیم عادی است . ما حتی نمی‌دانیم که کدام نشانی پست الکترونیکی را داده ایم! علاوه بر این ، چه کسی می‌تواند ۱۰۰ نام کاربری و کلمه عبور را به یاد داشته باشد؟ نا امیدی نسبت به سیستم برای کسب‌وکار بد است . چنین تجربیاتی ما را به حدی خنثی می‌کند که تلاش برای دسترسی به وب سایت را رها می‌کنیم . این برای کسب و کارها بستگی به فروش اینترنتی دارد . در حقیقت ، یک آنالیز نشان داد که از 160هزار نفر که گذرواژه شان را درخواست کرده‌اند، ۷۵ درصد از خرید خود را بدون تکمیل آن رها کرده‌اند . پر کردن فرم ثبت‌نام و ارسال آن  اگر پیچیده و طولانی باشد می‌تواند خسته‌کننده باشد. اشتیاق کاربر برای خرید می‌تواند در طول فرآیند تکمیل کاهش یابد . اگر کاربرها ‌ها قبل از قطع شدن یا ترک کردن ، علاقه خود را از دست بدهد ، هرگز وب سایت‌ها و تبلیغات وب را نمی‌بینند . نتیجه این کار یک فرصت از دست رفته برای تبدیل یک کاربر به خریدار است . این موضوع که ورود به سیستم بیش از حد معمول است؛ به اندازه کافی مهم است که از طرح‌های جدید برای حل یک مشکل رو به رشد برای کاربران و کسب و کارها استفاده کنید .

این موضوعات را در نظر بگیرید:

 1. کدام جایگاه مخاطب مورد استفاده قرار می گیرد؟
 2. فرآیندهای کسب و کار داخلی چیست؟
 3. مراحل برای میراث سایت کدامند؟
 4. طراحی رابطه صفحات
 5. امنیت را نادیده نگیرید.

از کجا باید وارد شوید؟

هنگامی که یک کاربر وب سایت آماده ورود به سیستم می شود، مکان باید به وضوح در وب سایت تعریف شده و فرم ورودی را مستقیما در صفحه نشان می دهد.بسیاری از وبسایت ها فقط یک پیوند به صفحه ورود را ارائه می دهند که یک کار اضافی است و کاربر را به صفحه اصلی منتقل می کند.login

لينک هاي مورد نظر

کاربران شبکه های دوستانه از طریق شبکه های اجتماعی خود وارد سایت می شوند. همه ی چیزی که مورد نیاز است؛کلیک یک دکمه و شما که در آن سایت هستید.وب سایت هایی که این نوع ورود را قبول می کنند نیازی به ایجاد یک حساب کاربری ندارند. راه دیگری برای ورود با نام کاربری و رمز عبور یا آدرس ایمیل و رمز عبور شما است. با استفاده از این روش سنتی، امکان بهبود آن وجود دارد.

بلیغات درون متنی/

اگر تمایل دارید خدمات درب شیشه ای ، راهبند ، دوربین مدار بسته  و کرکره برقی را به بهترین قیمت و با کیفیت ترین خدمان نصب را در تهران و کل ایران داشته باشید با شرکت قائم درب تماس بگیرید. 

تبلیغات درون متنی

همه چیز مربوط به امنیت است

امنیت مهم است و به همین دلیل است که ما نمی‌توانیم از همان نام کاربری و رمز عبور برای همه حساب‌های وب سایت خود استفاده کنیم.
گاهی اوقات امنیت ما آن قدر محافظ است که نمی‌توانیم به یک وب سایت که شناخته ایم دسترسی داشته باشیم که می‌دانیم بی‌خطر است. بنابراین ما به امنیت می‌گوییم که آن را باز کنیم و این می‌تواند امنیت ما را تضعیف کند. باید راه بهتری وجود داشته باشد. ما به امنیت و سهولت استفاده نیاز داریم.
هنگام تلاش برای ورود به وب سایتی که نام کاربری یا گذرواژه آن را به به یاد ندارید، معمولا می‌توانید آن‌ها را به یاد آورید اگر این وب سایت اطلاعات مهم را برای شما فراهم می‌آورد .
متاسفانه، این می‌تواند منجر به سرقت هویت شود . اگر بتوانید حدس بزنید که وب سایت شما را قفل می‌کند و شما باید به سرویس مشتری تماس بگیرید . این بقدری خسته کننده است که دیگر به آن اهمیت نمی‌دهید.

security

در زیر برخی از راه‌حل‌های عملی برای حل این مشکل آورده شده‌ است :

زمانی که ورود به سیستم نتوانست به کاربر بگوید که آیا به علت نام کاربری یا گذرواژه است اجازه دهد سه بار تلاش کنیم زیرا همه ما مرتکب اشتباه‌ات تایپی می‌شویم .

به جای قفل کردن کاربر و اینکه آن‌ها باید به خدمات مشتری زنگ بزنند ، یک حد زمانی تعیین کندکه آن‌ها می‌توانستند در عرض پانزده دقیقه دوباره امتحان کنند و شاید تا آن موقع به خاطر خواهند آورد.

از ایمیل به عنوان نام کاربری استفاده کنید

اکثر وب سایت‌ها به یک نام کاربری برای ورود به سیستم نیاز دارند و برخی اجازه می‌دهند از آدرس ایمیل تان به عنوان نام کاربری خود استفاده کنید . هر دو باید انتخاب شوند و برچسب گذاری شوند تا کاربران بدانند که هر دو گزینه را می توانند انتخاب کنند . افراد معمولا ً آدرس ایمیل خود را به خاطر دارند و این نیمی از نبرد است.

برچسب زدن

زمینه‌ها روی صفحات ورود به سیستم اغلب شبیه به افکار هستند که در انتهای آن برچسب گذاری می‌شوند .این ها می‌تواند باعث سردرگمی شود که باید در آن سادگی داشته باشد .چندین بار نام کاربری برای شما تعیین شده‌است ، بدون این که شما سرنخی داشته باشید که بتوانید آن را پیدا کنید یا در کجا می‌توانید آن را پیدا کنید.

tag
برای نمونه :
شما می‌خواهید قبض برق تان را در وب سایت آن‌ها پرداخت کنید ، اما نمی‌توانید وارد سیستم شوید چون شما شماره حساب تان را نمی‌دانید . شما برای پاسخ یه این نیاز به استفاده از نام کاربری خود نیاز دارید . واضح است که ، اطلاعات را به کاربر که در آن شماره حساب خود را پیدا می‌کنند برچسب می‌زند .

زمانی که نام کاربری یک آدرس ایمیل است، جعبه ورودی را به عنوان نام کاربر برچسب نزنید . بر روی نشانی پست الکترونیکی برچسب بزنید .

برای این وب سایت ، شما یک پین به جای گذرواژه دارید . گذرواژه را برچسب نزنید . بر روی برچسب شماره پین کلیک کنید. این راه‌حل‌ها به حذف سرخوردگی کمک می‌کنند ، به ورود به سیستم کمک می‌کنند و همچنان ایمن هستند .

از یک تصویر به عنوان تایید استفاده کنید

استفاده از یک تصویر پروفایل یا گرافیکی ابزار ایمنی فوق‌العاده برای تایید تصویری یک حساب وب سایت است، حتی با این که نمی‌توانید گذرواژه خود را به یاد بیاورید . اگر هیچ عکسی از یک گل وجود ندارد ،پس این حساب من نیست.

ورود فوری به سیستم

یک روش آسان و امن که توسط فرم ورود به سیستم مورد استفاده توسط Quora ثابت شده است این است که شما این گزینه را دارید که با حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود وارد سیستم شوید .
بعد از ثبت نام ، هر بار که به سایت برگردید تمام چیزی که نیاز است، یک کلیک روی عکس یا نام تان است.

آیا ورود یا ثبت نام می کنید؟

در بسیاری از سایت‌ها، زمینه‌ ها برای ورود به سیستم یک‌سان یا مشابه هستند . این کار به کاربر کمک می‌کند تا به طور واضح هر یک را برچسب بزند تا از سردرگمی جلوگیری شود.

همه ما وقتی مرتکب اشتباهی می‌شویم ،کمی کمک نیاز داریم :

بعضی وقت‌ها کاربران بدون اینکه بدانند کلیدی را اشتباهی می‌زنند. زمانی وارد کردن اطلاعات ورود به سیستم، برای کاربر مفید خواهد بود که به اشتباهات او تذکر داده شود . به عنوان مثال ، شما com. را فراموش کردید. این خوب است که به کاربر نشان داده شود که می داند که ایمیل و رمز عبور درست را تایپ کرده اند.حالا ، این یک راه‌حل سریع است.

کاربران وبسایت از اقدام ساده ای که در مورد روشن خاموش بودن capslock اعلام میکند،قدردانی می کنند.

بعد از چند تلاش ناموفق کاربر برای ورود به سیستم ، کاربر به دلایل امنیتی از حساب خود خارج می‌شود . اطلاع کاربر می‌تواند مفید باشد بنابراین آن‌ها می‌دانند که بعد از دو امتحان دیگر به مدت بیست دقیقه قفل خواهند شد . این کار آن‌ها را وا می‌دارد که در آینده چه کار باید بکنند؟

برچسب زدن دقیق باعث می شود که وب سایت کاربران آسان شود. اطمینان حاصل کنید که دکمه یا برچسب اهداف دقیق آن را مشخص می کند. شما در حال ورود یا ارسال فرم هستید، بنابراین برچسب زدن دقیق از ایجاد اشتباه جلوگیری می کند.

ساده سازي

بیایید به راز برنامه فوق‌العاده که تا حد انتظار دوام نیاورد برگردیم . شاید راه‌حل به سادگی در فرآیند ورود به سیستم ساده باشد، بنابراین برای کاربر آسان‌تر است .

قابل درک است که برای تیم طراحی سایت و توسعه شما نیاز به کار بیشتری خواهد داشت که احتمالا به صورت غیرقانونی اعلام خواهد شد. با این حال خوب است، چون شما می‌دانید که چقدرخوب هستید.شما می‌خواهید آن را برای مشتریان ساده نگه دارید; چون بدون آن‌ها ممکن است .

 

طراحی سایت شرکتی با طراحی سایت فروشگاهی ، تبلیغات گوگل و بهینه سازی سایت از جمله موضوعاتی است که شما باید در ادامه طراحی سایت به آن توجه کنید من در ادامه پست ها ی آینده به این موضوعات خواهم پرداخت. 

 

[ شنبه یازدهم آبان 1398 ] [ 9:38 ] [ nima kvn ]

[ بدون نظر ]

زمانی که کاربر وارد سایت شما میشود، تایپوگرافی زیبا شما قبل از خواندن متن یا کلیک روی یک دکمه یک پیغام را به کاربر می رساند. تایپوگرافی زیبا یک پیام در مورد هدف وب سایت را به اشتراک می‌گذارد، یک فضا ایجاد کرده و یک لحن و آهنگ برای سایت ایجاد می‌کند. طراحی سایت زیبا شامل لوگو، رنگ بندی صفحات، فونت و تایپو گرافی زیبا می شود  هر کدام به نوبه خود نتایج منحصر به فرد خود را بجا می گذارند. 

تایپوگرافی

هنگام طراحی قلم برای وب سایت خود ، این را در نظر بگیرید که می‌خواهید چه پیامی را با کاربر درمیان بگذارید. دوست دارید زمانی که برای اولین بار به سایت شما نگاه می‌کنند، چه احساس یا تجربه ای داشته باشند؟

تایپوگرافی یک شخصیت برای  وب سایت شما ایجاد می‌کند و اینکه چطور آن را در طراحی خود به ثبت می رسانید، مشخص می‌کند که کاربران چگونه واکنش نشان می‌دهند. طراحی وب سایت اینترنتی یک حوزه پیوسته در حال تحول است که به ارائه گزینه‌های جدید در طول زمان ادامه می‌دهد .

این بدین معنی است که هنگام طراحی یا طراحی مجدد وب سایت‌ها گزینه‌های بسیار زیادی برای انتخاب فونت وجود دارد . این کار به طراحان وب این فرصت را می‌دهد که انواع مختلفی از فونت‌ها را در طراحی وارد کنند .هر دو حالت تایپوگرافی بر روی یک صفحه و جزئیات آن مهم است. طراحان تنها بر انتخاب فونت متمرکز نیستند، بلکه به ارتباطات بین متن و روش‌های مورد استفاده کلمات در بدنه متن هم توجه می کنند.

یک ساختار ایجاد کنید:

قبل از اینکه طراح حتی شروع به کار بر روی طراحی وب سایت کند،تصمیماتی که می توان در مورد تایپوگرافی و نحوه طراحی آن انجام داد، انجام می دهد. انتخاب نوع متن و به ویژه اینکه چگونه فونت های مختلف به یک طرح ادغام می شود، در این قسمت ایجاد می شود.

سلسله‌مراتب (اهمیت محتوا و اطلاعات) را می‌توان به منظور درک این که چگونه این موضوع به حروف مربوط می‌شود، بررسی کرد. بعد از این، یک طراح می‌تواند یک رابطه بین طراحی صفحه و تایپوگرافی ایجاد کند.این به معنی استفاده از بلوک های مختلف ساختار یک صفحه مانند پاراگراف ها، کلمات و حروف و ایجاد ارتباط بین این عناصر آن هاست. این به طراحی کلمات زیبا و ایجاد یک تجربه خواندن مثبت منجر خواهد شد.

بلیغات درون متنی/

اگر تمایل دارید خدمات درب شیشه ای ، راهبند ، دوربین مدار بسته  و کرکره برقی را به بهترین قیمت و با کیفیت ترین خدمان نصب را در تهران و کل ایران داشته باشید با شرکت قائم درب تماس بگیرید. 

تبلیغات درون متنی

اندازه و سلسله مراتب:

هنگامی که با متن کار میکنید، هدف شما این است که اندازه متعادل باشد تا خواندن متن شما آسان باشد. این به این معنی است که اطمینان حاصل کنید که حروف به اندازه کافی بزرگ و قابل خواندن و روشن باشند. این به خوانندگان اطمینان می‌دهد که به راحتی قادر خواهند بود محتوای وب سایت شما را درک کنند .

font size

با این حال  همه پیام‌ها به یک اندازه مهم نیستند و متن می‌تواند برای ایجاد یک سلسله‌مراتب استفاده شود ، که برای کاربران  تیترها یا زیرتیتر ها را قبل از پرداختن به جزئیات نشان می‌دهد .این به خواننده نشان می‌دهد که ابتدا چه چیزی را باید بخواند .برخی طراحان دوست دارند تصاویر تایپوگرافیک را بر روی وب سایت خود اضافه کنند تا بتوانند توجه خود را به برند یا عنوان جلب کنند . شما می‌توانید از آن به عنوان جایگزین برای یک فونت منظم بزرگ استفاده کنید.

اگر نمی دانید چطور چنین تصویری را انجام دهید، می توانید کمی از PS را با کمک آموزش های تایپوگرافی یاد بگیرید. چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد. شما می توانید اثرات انواع مختلف ازcodropes  را امتحان کنید. بعضی از آنها در تمام مرورگرها کار نمی کنند، بنابراین از آنها با احتیاط استفاده کنید.

گزینه های خود را محدود کنید:

هنگام طراحی یک صفحه برای سایت ، طیف فونت را ساده نگاه دارید. دو یا سه خط متفاوت برای رساندن پیام شما به آن طرف کافی خواهد بود، بدون اینکه صفحه را به هم بزنید و یا بخواهید خواننده را شگفت‌زده کنید. با این حال، هنوز ممکن است که از متغیرهای درون متن استفاده کنیم . بسیاری از فونت‌های Bold ،Italic  ، Regular  به وجود می‌آیند . این به شما این امکان را می‌دهد که وزن‌های مختلف را به پیام خود اضافه کنید . برای مثال ، یک زیرمجموعه Bold می‌تواند برای جلب توجه خواننده مورد استفاده قرار گیرد .

60 کاراکتر در هر خط :

ممکن است شما وسوسه شوید تا تعداد کاراکترهای زیادی را در یک خط قرار دهید، اما این ایده خوبی نیست. اگر میخواهید خوانایی خوب داشته باشید، کم بودن تعداد کاراکترها در خط اهمیت دارد.مقادیر توصیه شده مختلف برای کاراکترها در هر خط متفاوت است. برخی 50 و برخی 75 را پیشنهاد می دهند اما توصیه ما به شما 60 کاراکتر در خط است.در موبایل، همه چیز کمی متفاوت است. در برنامه ها یا طرح های پاسخگو، شما باید 30 تا 40 کاراکتر در هر خط داشته باشید.

ترکیب کنید و تطبیق دهید:

انتخاب یک فونت جزء پیچیده ترین کار یک طراح است. فراموش نکنید که مطمئن شوید که فونت ها برای وب امن هستند.طیف گسترده ای از گزینه ها برای انتخاب وجود دارد، اما بسیاری از آنها می توانند به "serif"  و "uns-serif"   تقسیم شوند.

Font_types

حروف نیز می توانند با ارتفاع و شکل کاسه (عرض حروف گرد) مشخص شوند. این عوامل به طراح کمک می کند تا کشف کند که چگونه فونت های مختلف با یکدیگر کار خواهند کرد.درک چگونگی استفاده از فرم نامه با هم به معنی آن است که نیازی به بستن یک سبک فونت وجود ندارد. بعضی اوقات ترکیب تیترهای مفصل با فونت های براق یک راه موثر برای ایجاد کنتراست است، که این اطمینان را می دهد که تجربه خواندن مثبت است.

فراموش کردن خطاها و توجیهات:

هنگام کار آنلاین، مهمترین جنبه ی تایپ کردن، خوانایی آسان است. بنابراین، مهم است که تمام جنبه های طراحی که خواندن متن را دشوار می سازد را نادیده بگیریم. خطاها و توجیهات  اغلب خواننده را تحت تاثیر قرار می دهد. در برخی از پروژه ها، بهتر است از این ها اجتناب شود. طراحی سایت و اپتیمایز کردن آن نیاز به صبر و حوصله دارد و گاهی ممکن است شما تا چند ماه هیچ تغییری در نتایج مشاهده نکنید اما می دانید که باید به مسیر خود ادامه دهید و موفقیت در این حوزه در لحظات خاص اتفاق می افتد. 

کنتراست ،اندازه و رنگ:

با استفاده از کنتراست، شما قادر خواهید بود توجه خوانندگان خود را جلب کنید . این ممکن است به معنای یک پیام سفید زنده از یک پس زمینه سیاه باشد یا یک عبارت نارنجی خیره کننده از یک تنظیم آبی خاموش!چندین راه برای ایجاد کنتراست وجود دارد. به دنبال ترکیباتی که از نور در برابر رنگ‌های تیره یا تاریک و پر جنب و جوش استفاده می‌کنند ،بگردید.

contrast

کنتراست به پیغام‌های شما اجازه می‌دهد که دیده شوند. در نتیجه ، پس‌زمینه‌های ساده اغلب برای اجازه دادن به فضای متنی برای برجسته شدن ، بهتر هستند. اگر پس‌زمینه شما شلوغ است ، اندازه حروف خود را افزایش دهید تا مطمئن شوید که پیام شما برجسته‌تر می‌شود.

کادر متن تان را مشخص کنید. این کادر می‌تواند از چپ به راست در یک صفحه ،مانند ستون روزنامه و یا از اشکال و اندازه‌های مختلف باشد. این اقدام به ارزش طراحی شما می‌افزاید، زیرا می‌تواند بر تجربه خواننده تاثیر بگذارد. اگر خطوط بیش از حد طولانی و یا خیلی کوتاه باشند، می توانند برای خواننده خسته کننده شوند.

بخوانید، بخوانید، بخوانید:

هنگامی که شما یک متن آشنا به سایت خود اضافه می کنید، یک ایده از چگونگی استفاده از آن متن برای ایجاد یک اثرکلی خواهید داشت. خودتان را به خواندن متن تنها قبل از اضافه کردن آن به سایت محدود نکنید . این پیام مهم است ، اما تجربه خواننده به شما در درک متن از دیدگاه بیننده کمک خواهد کرد .

فاصله بین خطوط تا چه حد تاثیر دارد؟ نامه‌ها به اندازه کافی بزرگ هستند؟ آیا خواندن خطوط آسان است؟ آیا متن به هیچ وجه احساس ناراحتی می‌کند؟ با اطمینان از اینکه متن به خوبی ارائه شده‌است ، به خواننده تان در ارتباط با وب سایت خود کمک خواهید کرد.

پایان دادن به افکار ... 

تایپوگرافی بخش مهمی از طراحی است، که تجربه مفید خواننده را تضمین می‌کند. با این حال، اغلب نادیده گرفته می‌شود و یا برای کسب سود کمی در نظر گرفته می‌شود. با گذراندن وقت برای طراحی سایت خود، شما قادر به ایجاد محتوای روشن، قابل خواندن و موثر خواهید بود که هویت نام تجاری شما را ارائه می دهد و بینندگان را به سایت شما باز می گرداند.

طراحی سایت خوب و حرفه ای تنها یک مرحله از موفیقت بیزینس شما به حساب می اید. هدف اصلی شما بهینه سازی سایت و سئو سایت برای کسب رتبه های بالاتر در نتایج گوگل باید باشد تا از این طریق میزان مشتریان خود را افزایش دهید. 

[ شنبه چهارم آبان 1398 ] [ 9:37 ] [ nima kvn ]

[ بدون نظر ]