مجله تکنولوژی های نوین

تکنولوژی ، دوربین مداربسته ، قیمت دوربین مداربسته / هایک ویژن / دوربین مدار بسته

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ مجله تکنولوژی های نوین خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

سایت آوازک

طراح قالب: آوازک

[ طراح قالب: آوازک ]

امروز سایت های بسیاری با طراحی های متنوع وجود دارند که طراحان سایت می توانند برای هر یک از این طراحی ها ساعت ها دلایل منطقی و غیر منطقی به مخاطب ارائه دهند تا ما متقاعد شویم بهترین نوع طراحی سایت همان سایت مورد نظر آنهاست. من طراح سایتی را دیدم که از تبلیغات پاپ آپ ساعت ها دفاع می کردبدون آنکه از تحولات الگوریتم گوگل باخبر باشد! اما یک اصل جهان شمول برای ذهن بشر وجود دارد که در خصوص طراحی سایت نیز باید رعایت شود؛ ذهن انسان به سادگی و درعین حال روان بودن فرایند انجام یک کار واکنش مثبت نشان می دهد. مشوش و شلوغ بودن بیش از اندازه طراحی شما و به اندازه کافی روشن نبودن فرایند و مسیر انجام کاری خاص در سایت ها اولین و آخرین اشتباه شما و مهمترین دلیل شکست سایت شما خواهد بود. در دنیایی که محیط های شهری به صورت اجباری و به دلایلی مانند آلودگی هوا، آلودگی های صوتی، ازدحام جمعیت و عدم کارایی مناسب خدمات شهری و عمومی و همچنین مشکلات اقتصادی ومعیشتی، باعث آزرده خاطر شدن ذهن مردم می شود، شما باید یک طراحی سایت ساده و البته الهام بخش را به مخاطب ارائه کنید تا او برای ماندن در صفحات سایت شما احساس آرامش داشته باشد.

 

نکته دیگر هم بحث زمان است، چه خوب و چه بد ما در دنیایی با سرعت سرسام آور ماشین ها زندگی می کنیم و هر روز به این سرعت نیز افزوده می شود که البته در نوع خود حداقل برای من به شدت ترسناک است اما همین سرعت سرسام آور این اصل مهم را به شما تحمیل می کند که آنچه مخاطبان به دنبال آن می گردند را در کمترین زمان ممکن و به راحتی و با زیبایی بصری فوق العاده در اختیار آنها بگذارید. اگر وقت مخاطب را بیهوده تلف کنید مطمئن باشید به راحتی سایت شما را ترک می کنند.

خب شما طراحی را شروع کنید و اول به این سوالات پاسخ دهید چه راهکاری برای مقابله با این مشکل دارید؟ چطور صفحات وب سایت را از اطلاعات اضافی و ناکارآمد پاکسازی نماییم؟

بگذارید سوال را کمی تخصصی تر دنبال کنیم. پاپ آپ یک نمونه از تبلیغات است که می تواند برای سایت شما درآمد مناسبی به همراه داشته باشد اما مشکل اینجاست که این نوع تبلیغات به شدت با آنچه در بالا گفتیم می تواند در تناقض قرار داشته باشد. خب ما برای سایتمان نیاز به درآمد داریم و همزمان می خواهیم چنین تبلیغاتی منجر به کاهش بازدیدها از سایت ما نشود. چگونه؟

من در این مقاله از مزایا و قابلیت های پاپ آپ و بهترین نحوه استفاده از آن در طراحی سایت برای شما مطالبی عنوان می کنم.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت شرکتی

 

بیشتر بخوانید: طراحی سایت  فروشگاهی

تاریخچه مختصری از تبلیغات پاپ آپ

تاریخچه شکل گیری پاپ آپ زیاد نیست البته خود وب و طراحی سایت نیز هنوز نوزادی در تاریخ بشر به حساب می آیند، هدفی که پنچره های پاپ در ابتدا داشتند این بود که طراحان سایت می خواستند محتوای مهم و مورد نیاز کاربران را بدون تغییر در ساختار کلی وبسایت ها به نمایش بگذارند. اما مشکل اینجاست که هر ایده مناسب و با نیت مثبت یک سویه منفی نیز در این دنیای سرمایه محور ما نیز دارد. تبلیغات و تبلیغات بیش از اندازه باعث شد که تمام سایت به بنرهای چشمک زن و عصبی کننده پاپ آپ تبدیل شود و البته اینجا باید از گوگل تشکر ویژه داشته باشیم که به نجات بشریت در دنیای اینترنت آمد!!

بر اساس الگوریتم های هوشمند گوگل، سایت هایی تبلیغات زیادی در سایت خود قرار می دهند با کاهش رتبه در صفحه نتایج این شرکت روبرو می شوند و در نتیجه هر شما تبلیغات بیش از حد انجام دهید کمتر در سرچ های مردم دیده می شوید.!

 

مدل های پاپ آپ

پاپ آپ چیست؟ چه مدل هایی برای اجرا دارد آیا باید به طور کلی از چنین تبلیغاتی در طراحی سایت اجتناب کنیم؟

پاپ آپ ها بسته به محل قرار گرفتن روی سایت دارای سه مدل هستند:

 • Modal:حتما بارها پیش آمده به محض اینکه وارد سایتی می شوید، کادرهای کوچکی در گوشه های صفحه برایتان باز می شود و به محتواهای مختلفی را به نمایش می گذارد. این روش رایج ترین شیوه استفاده از پاپ آپ در فضای وب می باشد.
 • Interstitial:برخی پاپ آپ ها به محض ورود به وب سایت تمام صفحه را در برمی گیرند و برای مشاهده محتوای سایت باید ابتدا آن ها را ببندید.

از نظر نظر سنجی های انجام شده ( شما هم به اطرافیان خود مراجعه کنید و خیلی ساده از آنها بپرسید) این بدترین تجربه را برای مخاطب به همراه دارد! شما هیچ سایتی که برند باشد و مخاطبانش رو به افزایش باشد را نمی توانید پیدا کنید که از چنین تبلیغاتی در سایتشان استفاده کنند. البته برای استفاده صحیح از روش های تبلیغاتی در برندینگ وبسایت مقاله ( نکات کاربردی برای برندینگ وبسایت ) را مطالعه کنید.

 • Notification Bar:برخی سایت ها، نوارهایی در بخش های بالایی و یا پایین صفحه خود قرار می دهند و به این صورت محتوای مورد نظرشان را به کاربر اطلاع می دهند.

 

بیایید کمی از فضای منفی ایجاد شده در خصوص پاپ آپ ها فاصله بگیریم و مصفانه تر نسبت به این موضوع نگاه کنیم. به کار بردن پاپ آپ در صفحات سایت الزاما اشتباه نیست و نحوه استفاده از آن است که ارزشمندی آن را مشخص می کند. مهمترین معیارهای امتیاز دهنده به پاپ آپ، کیفیت محتوای به نمایش درآمده در آن و امکان دسترسی کاربر به محتوای اصلی سایت می باشد.

پاپ آپ

مزیت های استفاده صحیح از پاپ آپ در وب سایت

ازنگاه سئو و بهینه سازی سایت این موضوع به شدت می تواند رتبه سایت شما را در گوگل تغییر دهد و باعث شود شما در نگاه سایت گوگل یک وبسایت درجه سه یا چهار به حساب آیید و در نتیجه هیچ وقت در نتایج صفحات اول گوگل دیده نمی شوید. اما آیا موضوع به معنی این است که گوگل با هر نوع تبلیغات به روش پاپ آپ مخالف است؟ نه به هیچ وجه اینطور نیست!!

 

در این سال ها آن قدر نسبت به پاپ آپ ها بدبین شده ایم که گمان می کنیم استفاده از آن ها تحت هر شرایطی گوگل را عصبانی می کند. اما واقعیت چیز دیگریست! اگر نحوه استفاده صحیح از این ویژگی جذاب را بیاموزید و طبق قوانین گوگل پیش بروید، نتایجی عالی و هیجان انگیز در انتظارتان خواهد بود.

اما چرا تبلیغات پاپ آپ در صورت طراحی مناسب برای جذب مخاطب مفید است؟

 • جلب توجه:در جهان مدرن امروزی اغلب کاربران فرصت کافی برای قدم زدن درون سایت ها را ندارند و ممکن است از اخبار مهم غافل شوند. اما استفاده از پنجره های کوچک و رنگی پاپ آپ می تواند نظرها را به سوی اطلاعات مهم جلب نماید.
 • از منظر روانشناختی:تصاویر رنگی و افکت های جذاب اولین مواردی هستند که چشم انسان ها را درگیر می کند. پنجره های پاپ آپ با داشتن جذابیت تصویری می توانند به سرعت کاربران را به سوی خود فرا بخوانند.
 • منعطف بودن:شما می توانید از پاپ آپ جهت نمایش محتوای مختلفی نظیر عضویت در خبرنامه و یا تخفیفات استثنایی استفاده نمایید. ضمن اینکه می توان آن ها را در لحظه ورود به سایت فعال نمود و یا پس از اسکرول کردن و حتی هنگام خروج کاربران از سایت بهره لازم را دریافت کرد.
 • طراحی ساده و مرتب:در ادامه مطالب بیان شده ابتدای مقاله، در مورد طراحی صفحات ساده و روان، به خدمت در آوردن پاپ آپ ها، از شلوغی صفحات سایت می کاهد و تنها مطالب اصلی و مهم در مرکز وب سایت قرار می گیرند.
 • رشد نرخ تبدیل:طبق آزمایش انجام شده توسط وب سایتی معتبر در زمینه طراحی سایت، با هدف بررسی تاثیرات پاپ آپ در نرخ تبدیل مشتری؛ کمک گرفتن از Pop Up، نرخ تبدیل را تا ۳% افزایش می دهد.

موارد فوق در صورتی می تواند در نتیجه نهایی وبسایت شما دیده شود که مدیریت پروژه طراحی سایت شما به صورت حرفه ای انجام شده باشد. در خصوص موضوع مدیریت پروژه طراحی سایت مطلب (نکاتی برای مدیران پروژه طراحی سایت) را مطالعه کنید.

 

 

پیشنهادهای کاربردی برای استفاده بهتر از پاپ آپ

شرکت گوگل در بخش راهنمای Webmaster Blog از برنامه نویسان درخواست می‌کند که پاپ‌های تبلیغاتی را به صورت هدفمند برای کاربران شخصی‌سازی کنند تا مخاطب با محتوای اسپم و آزاردهنده روبرو نشود. به همین دلیل است که در یکی دو سال گذشته  گوگل جریمه سختی برای آن دسته از وب‌سایت‌هایی که از پاپ آپ‌های زیر استفاده می‌کنند در نظر گرفته است:

 • پاپ آپ بلافاصله پس از ورود به صفحه به کاربر نمایش داده میشود.
 • پاپ‌ آپ‌ محتوای صفحه سایت را پنهان می‌کند و دسترسی به محتوای اصلی وجود ندارد.
 • پاپ‌ آپ تمام فضای صفحه را پوشش میدهد.

یادتان باشد که تمامی وب سایت هایی که از سیستم پاپ آپ استفاده می کنند به دنبال این هستند که رنک الکسا ی سایتشان را بهبود دهند. در واقع سیستم پاپ آپ bounce rate  بسیار بالایی دارد اما همین bounce rate  بالا به جذابیت سایت لطمه شدیدی وارد می کند و مدیر سایت باید متقبل هزینه های زیادی باشد چرا که اگر صفحه فرود پاپ آپ صفحه اصلی سایت باشد یا صفحه ای باشد که حجم بالایی دارد پهنای باند بسیار بالایی را اشغال میکند و همین باعث هزینه زیادی می شود همچنین غیر قابل جبران می باشد به دلیل آزاری که به کاربران میدهد .

 

قوانین استفاده از پاپ آپ

۲۰ قانون مهم برای استفاده صحیح از پاپ آپ

رعایت این قوانین موجب میشود که نرخ تبدیل پاپ آپ شما بیشتر شده و استانداردهای مورد نظر گوگل که بر سئو سایت نیز تاثیرگذار هستند رعایت شود.

 1. هیچ گاه بدون هدف از پاپ‌ آپ‌ها استفاده نکنید چرا که اینکار باعث می‌شود وقت کاربران گرفته شده و در نتیجه اعتماد آن‌ها را از دست بدهید.
 2. پاپ آپ را به نحوی طراحی کنید که از لحاظ ظاهری با سایت شما هماهنگ باشد.
 3. ریسپانسیو بودن پاپ آپ یک امر ضروری در طراحی سایت محسوب می‌شود.
 4. از متن های کوتاه و صریح استفاده کنید.
 5. دکمه یا پیام شما در پاپ آپ باید واضح و در دسترس باشد.
 6. در به دست آوردن اطلاعات کاربران خود زیاده‌روی نکنید و تنها آدرس ایمیل آن‌ها را دریافت کنید.
 7. محتوای پاپ ‌آپ باید با محتوای موجود در صفحه مرتبط باشد.
 8. به کاربران زمان کافی برای بررسی سایت بدهید و تا جای ممکن از پاپ‌ها در صفحه اول سایت خود استفاده نکنید.
 9. همسو با قوانین گوگل در پاپ آپ موبایل (اشاره شده در بالا) حرکت کنید .
 10. لازم نیست پاپ‌ آپ‌ در نسخه موبایل و دسکتاپ یکسان باشد، برای هر دستگاه یک پاپ آپ اختصاصی طراحی کنید.
 11. یک راه خروج (دکمه X) برای بستن پاپ آپ در اختیار کاربر بگذارید.
 12. پاپ آپ را حداقل ۵ ثانیه پس از ورود کاربر به صفحه به او نشان دهید.
 13. از پاپ‌های تکراری در صفحات مختلف سایت استفاده نکنید.
 14. اگر قصد دارید توجه کاربر شما تنها به یک چیز جلب شود، پنجره پاپ آپ خود را در مرکز صفحه قرار دهید.
 15. اگر قصد دارید یک پیشنهاد ویژه یا تخفیف ویژه را به کاربر اطلاع دهید، به جای پاپ آپ از Sticky Bar استفاده کنید.
 16. اگر محتوای پاپ آپ شما خیلی مورد نیاز کاربر نیست، پاپ آپ خود را در حاشیه صفحه قرار دهید.
 17. از پاپ‌ آپ‌های شخصی سازی شده کاربر بهره ببرید تا مخاطب شما توجه بیشتری به محتوای پاپ آپ داشته باشد.
 18. اگر پاپ آپ یک بار توسط کاربر بسته شد در صفحات دیگر سایت یا مراجعات بعدی نباید نمایش داده شود.
 19. سعی کنید قبل از آنکه پاپ آپ را به کاربر نشان دهید قسمتی از اطلاعات مورد نیاز کاربر را به او نشان داده باشید. این کار باعث می شود که کاربر در صورت ناخرسندی از پاپ آپ از سایت شما به سرعت خارج نشود.
 20. خلاقیت ، خلاقیت و باز هم خلاقیت. فکر کنید و نوع جدیدی از پاپ آپ را برای سایت خود طراحی کنید. آنچه نو و بدیع باشد می تواند مخاطب را قانع کند که به تبلیغات شما توجه بیشتری نشان دهد و البته خلاقیت جدیدی شما را نیز تحسین کند.

 

جمع بندی

اگر محتوایی ارزشمند و ویژه برای کاربران سایت خود دارید یا می‌خواهید به نحوی بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش دهید، استفاده از پاپ‌ آپ کاملاً منطقی و حتی لازم است. اما استفاده از چنین تبلیغاتی مانند بند بازی در ارتفاع است و شما نیاز به کسب مهارت در طول زمان دارید. کوچکترین اشتباهی سقوط سایت شما را به همراه خواهد داشت!

سعی کنید با استفاده از آزمون و خطا و بازخوردی که از کاربران خود می‌گیرید، عناصر مختلف پاپ آپ مانند طراحی ظاهری، محتوا، CTA، مکان و زمان نمایش آن را به نحوی طراحی کنید که کاربر با دیدن پاپ آپ در یک صفحه از سایت، تنها به فکر بستن آن نباشد! تعامل حلقه گم شده وبسایت های ما و کلا جامعه امروز ماست! سعی کنید با خلاقیت های جدید خود کاربران را درگیر سایتتان کنید و از نظرات آنها برای مسیر آینده وبسایتتان استفاده کنید. بدون مخاطب سایت شما پشیزی نمی ارزد.

من به شخصه ترجیح می دهم بجای به خطر انداختن سایتم و تخریب اسم سایت در ذهن مخاطبان به دلیل استفاده بیش از حد از تبلیغات پاپ آپ ، از تبلیغات گوگل استفاده کنم. فکر کنم بد نیست مقاله ما در این خصوص را مطالعه کنید. موفق باشید.

[ شنبه بیست و یکم تیر 1399 ] [ 9:48 ] [ nima kvn ]

[ بدون نظر ]

 

یکی از رازهای سایت های موفق که دارای رتبه قابل قبول سئو و صفحه اول گوگل هستند داشتن استراتژی در بازاریابی محتوا است . محتوا یکی از اثرگذار ترین مباحث در موفقیت یک سایت است، پس با توجه به اهمیت آن لازم است محتوا با ارزشی تولید شود تا علاوه بر جذب مخاطب، مورد توجه موتورهای جستجو نیز قرار گیرد . در این مقاله قصد داریم شما را با 4 اشتباه رایج در زمینه تولید محتوا آشنا کنیم تا با رفع آنها بتوانید سایت خور را بهبود ببخشید.

 

بازاریابی محتوا


1- تولید محتوا تکراری
هرکسی قادر به تولید محتوایی مشابه آنچه اکنون نیز در وب موجود است می باشد. اما باید از تولید یک محتوای معمولی که مخاطبان بارها در جاهای مختلف با آن مواجه شده اند به شدت بپرهیزید. قطعا محتواهای معمولی به اندازه کافی اثرگذار نخواهند بود. شما نیاز به ایجاد یک محتوای غیر معمول، تخیلی، معتبر و جالب دارید. در عین حال که می توانید در مورد موضوع مشابه با دیگران صحبت کنید، برای بیان آن باید روشی داشته باشید که توجه مخاطبان خود را جلب نمایید. با این کار، شما یک حس انحصاری در مخاطبان ایجاد می کنید که آنها را متقاعد می کند که چنین چشم اندازی را در هیچ جای دیگر نخواهند یافت. برای انجام این کار به طور مداوم، نیاز به گسترش محدوده ی خلاقیتهایتان دارید.

طبق گفته ی اریک کولمن در کتاب خود: " شرکت های موفق در رسانه های اجتماعی بیشتر شبیه به شرکت های سرگرمی، ناشران و یا برنامه ریزان هستند تا به آگاهی دهندگان سنتی."

2- انجام بازاریابی محتوا فقط برای ساخت لینک ها
اگر فکر می کنید که فرایند تولید محتوا و انتشار آن ابزار اصلی ایجاد یک لینک باکیفیت است، سخت در اشتباه هستید. این طرز تفکر منجر به تولید محتوای بیهوده و بی کیفیت، با تعداد بالا می باشد که درصورت عدم استقبال کاربران از نظر گوگل نیز بی ارزش خواهید بود. شما باید به بازاریابی محتوا به عنوان یک روش فعال تعامل با مخاطبان و ایجاد روابط پایدار مبتنی بر اعتماد و اقتدار بنگرید. وجود آن در ایجاد ارتباط با مخاطبان و ایجاد انگیزه گفتگو در مورد نام تجاری بسیار کمک کننده می باشد.

لینک ها برای بقای شما مهم هستند، درست است. اما این همان مکتب قدیمی بهینه سازی می باشد. خدماتی مانند گوگل بر هر چیزی که به نظر یک تاکتیک مناسب برای بازی با سیستم باشد اشراف دارد. در عوض، گوگل به محتوای آموزشی با ارزش، که باعث وفاداری به برند و افزایش شهرت کسب و کار می شود علاقه بیشتری نشان می دهد. با ایجاد این نوع از محتوا به طور طبیعی مجموعه ای از لینک های معتبر مربوطه را خواهید ساخت.


3- ایجاد محتوا فقط در ذهن خود
صاحبان کسب و کار و بازاریابان فکر می کنند که می دانند چه چیزی برای مخاطبانشان مناسب است و این گاهی منجر به تولید محتوایی میشود که فقط ظاهرا مناسب است. چیزهایی که شما با آنها مواجه اید در واقع موضوعاتی هستند که فقط منافع خودتان را تحت پوشش قرار میدهند. اینگونه نتایج یا به هدف میخورند یا به خطا میروند که عمدتا به خطا خواهند رفت، چرا که شما واقعا نیاز مخاطبان را نشانه نرفته اید. شما موظف به تولید، انتشار و توزیع محتوایی هستید که با مخاطبان در مورد مشکلات آنها صحبت کند و یا مطلبی باشد که پس از خواندن آن به دانش مخاطب افزوده شود.

بهترین راه برای پیدا کردن علاقه مندی مخاطبان، خواندن انتقادات، جستجو در بحث های رسانه های اجتماعی، بررسی سایت های پرسش و پاسخ و شنیدن درمورد صنعت خود می باشد. با این کار سوالات و مشکلات آنها و موانع بر سر راه آنها برای پیدا کردن پاسخ، قابل فهم تر خواهد بود. با داشتن درک قوی از نیاز های مخاطبان خود، می توانید به طور واضح آنچه که آنها به دنبالش هستند را تعریف نمایید. ایجاد یک طرح بازاریابی محتوا با هدف خدمت به آنها ( نه خدمت به خودتان) به مراتب آسان تر خواهد بود.

4- تسلیم شدن در شرایط سخت
ممکن است شما همه کارها را بدرستی انجام دهید و با اجرای بازاریابی محتوا به هدف بزنید، یک استراتژی بجا داشته باشد، به درستی به آن عمل کنید، به نتایج خوبی دست یابید و در حال ایجاد سریع محتوای بزرگی باشید، ناگهان ایده هایتان به پایان می رسد، شکست می خورید ، انرژی و پشتکار خود را از دست می دهید و هم زمان کیفیت کارتان دستخوش تغییرات قرار می گیرد. بدترین کاری که در این نقطه می توانید انجام دهید، به خصوص اگر بازاریابی محتوا برای شما مفید بوده باشد، این است که استراتژی خود را از حرکت باز دارید. این کار می تواند شما را متحمل هزینه های گزاف کند.
به یاد داشته باشید که مخاطبانتان به این محتوا وابسته شده اند و این باعث افزایش فروش کسب و کار شما شده است. هر چقدر هم که شرایط سخت به نظر برسد شما نباید حتی برای لحظه ای آن را رها کنید. اگر این اتفاق بیافتد زمان آن رسیده که از زاویه جدیدی به بازاریابی محتوا بنگریم، مثلا به داستان سرایی و یا پاسخ به سوالات مشتریان که خودشان هم نمی دانند چگونه آنها را مطرح کنند به اضافه ی تجربیات شخصی و پیروی از رقبا بپردازید، آنچه که آنها انجام می دهند را ببینید و از آنها بهتر انجام دهید. نکته مهم این است که همیشه نوآوری داشته باشید و راه هایی را درجهت تازه، جذاب و کارآمد نگه داشتن محتوای خود بیابید

 1. طراحی سایت فروشگاهی
 2. طراحی سایت فروشگاهی
 3. طراحی سایت فروشگاهی
 4. طراحی سایت فروشگاهی
 5. طراحی سایت فروشگاهی
 6. طراحی سایت فروشگاهی

[ شنبه بیست و یکم تیر 1399 ] [ 9:45 ] [ nima kvn ]

[ بدون نظر ]

کلمات کلیدی و استفاده از آن برای افزایش رتبه سایت یکی از پرکاربردترین روش های سئو سایت در طول سالهای گذشته بوده است و البته هنوز هم ممکن است افرادی به این روش ادامه دهند. استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی امروز به یک تکنیک به شدت مضر یا به اصطلاح سئو کلاه سیاه برای سایت شما به حساب می آید. در سالهای نه چندان دور که الگوریتم های گوگل به هوشمندی امروز نبودند بسیاری از وبمستران با ایجاد صفحات با محتوای بسیار ضعیف و البته تکرار کلمات کلیدی مورد نظر و پنهن سازی آن در درون صفحات وبسایت خود می توانستند گوگل را دور بزنند و به راحتی در صدر لیست نتایج گوگل خود را قرار دهند اما این موضوع امروز برای الگوریتم های جدید گوگل قابل پیگیری است و نه تنها باعث بهبود رتبه شما در نتایج گوگل نخواهد شد بلکه به شما این تضمین را می دهم که سایت شما با این روش از نگاه گوگل پنالتی می شود و شما باید رویای دیده شدن در نتیایج گوگل را برای مدت زیادی فراموش کنید.

 

بگذارید کمی در خصوص این روش قدیمی بیشتر توضیح دهیم. در سالهای اولیه شکل گیری و قدرت گرفتن موتور جست و جوی گوگل یعنی بین سالهای ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ روش های بسیار مختلفی از سوی افراد تست می شد تا با دور زدن و تقلب خودشان را به صدر نتایج گوگل برسانند. برای مثال روش پر کردن کلمات کلیدی در متن، تا جایی که امکان داشت بسیار در بین افراد مشهود بود. در آن سال ها  افراد می‌توانستند به راحتی رتبه یک صفحه را با استفاده از ابزار SERP گوگل، و پر کردن کلمات کلیدی دستکاری کنند.  سایت‌ها می‌توانستند بر روی طیف وسیعی از کلمات کلیدی با هم ریختن آن‌ها بر روی یک صفحه دسته‌بندی شوند، حتی اگر کلمات کلیدی بی‌ربط بودند و سایت از هیچ محتوای واقعی برخوردار نبود.  شما می‌توانستید با پنهان کردن کلمات کلیدی بیش از حد، و تطبیق دادن رنگ آن ها به رنگ پس زمینه، این جریان را پنهان کنید. طبیعتا این موضوع  منجر به تجربه وحشتناکی از سوی کاربر می شود، زیرا اکثر افراد به دنبال یافتن متنی نیستند که فقط به آن نگاه بیندازند. گوگل و دیگر موتورهای جستجو به مرور زمان خودشان را آپدیت کردند و در چند سال گذشته و خصوصا از سال های بعد از ۲۰۱۲ ما شاهد تغییرات بسیار هوشمندانه در دسته بندی های گوگل هستیم. گوگل امروز به راحتی می تواند  صفحات پر از کلمات کلیدی از این دست را فیلتر کند، زیرا این صفحات تا حد زیادی عاری از محتوای مفید هستند.

keyword-stuffing / تکرار کلمات کلیدی

امتیاز منفی با استفاده بیش از حد کلمات کلیدی

همان طور که گفتیم پر کردن کلیدواژه و کلمات کلیدی، اکنون به یک تکنیک به شدت سیاه (سئو کلاه سیاه) تبدیل شده است. آیا فکر میکنید این تکنیک به درستی عمل می کند؟ بستگی به این دارد که این سوال را از چه کسی می‌پرسید. تکنیک پر کردن متن از کلمات کلیدی، تمایل به داشتن برخی اثرات کوتاه‌ مدت مثبت دارد، اما این کار بازی با آتش است، و به ندرت در دراز مدت مفید خواهد بود. مطمئن باشید که با این کار گوگل سایت شما را جریمه خواهد کرد و قطعا کاهش رتبه سایت شما نیز از عواقب آن خواهد بود ، یا حتی ممکن است سایت شما جمع شود. مت کاتز صاحب شرکت گوگل، به گوگل وب مستران در مورد این روش و استفاده بیش از حد کلمات کلیدی بارها و بارها هشدار داده است و این موضوع به یکی از اصول بنیادین گوگل تبدیل شده است.

بگذارید سیاست های گوگل را از زبان مدیران ارشد این شرکت بشنویم:

“ما تلاش می‌کنیم که میدان بازی را کمی کاهش دهیم، همه کسانی که این کار را می‌کنند، به خاطر فقدان یک کلمه بهتر، بر سر بیش از حد بهینه سازی کردن سایتشان ، این افراد در مقابل آن‌هایی که دارای محتوای عالی هستند، یک سایت عالی دارند قرار می گیرند. ما می‌کوشیم تا ربات های گوگل را باهوش‌تر کنیم ، ارتباط ها را بهتر کنیم، و همچنین به دنبال کسانی هستیم که، از این رفتارات جلوگیری کنند، مانند بسیاری از کلمات کلیدی در یک صفحه، یا راه‌های ارتباطی خیلی زیاد و یا فراتر از آن چه که معمولا  انتظار دارید ارائه بدهد . ما در حال حاضر چندین مهندس در تیم خود داریم، که مشغول به انجام دادن همین کار هستند.”

 

به عبارت دیگر، پر کردن کلید واژه های گوگل یک بازی خطرناک است، و به احتمال زیاد هیچ وقت امن نخواهد شد. گوگل از روش‌های کلاه سیاه سئو  مانند پر کردن بیش از حد کلمات کلیدی با جریمه های سنگین مقابله می کند ، زیرا این روش‌ها بر روی دادن الگوریتم موتورهای جستجو به جای یک تجربه کاربری بزرگ تمرکز دارند.

مثال پر کردن کلمه کلیدی زیر را نگاه کنید :
” آیا به دنبال کفش‌های ورزشی ارزان هستید؟ اگر به دنبال کفش‌های دوندگی ارزان هستید، دیگر به آن نگاه نکنید . وب سایت کفش‌های راحتی ارزان ما بهترین مکان برای سفارش کفش جدید تان است. به راحتی می‌توانید انتخاب کنید که کفش‌های دوندگی ارزان را ازلیست پایین ما چک کنید.”  اصلا  جذاب نیست، درست است؟ این حتی بدترین استفاده از کلمات کلیدی ای است که مشاهده می شود. به نظر ما با در نظر گرفتن آپدیت های جدید گوگل این کار احمقانه است، حتی اگر به گونه‌ای در اولین صفحه برای ” کفش‌های دوندگی ارزان” سر و کار داشته باشید.

کسی که روی سایت شما کلیک می‌کند، مایل به ماندن در آن جا نخواهد بود. طبیعتا این رفتار، مردم را از سایت شما می‌راند، هیچ‌کس نمی‌تواند آن آشفتگی را ببیند و فکر کند” واو ، این مردم واقعا به من و نیاز من به کفش‌های دوندگی ارزان اهمیت می‌دهند.” در عوض آن‌ها احساس نفرت نسبت به سایت شما می کنند و به سرعت از سایت شما خارج می شوند. در الگوریتم های جدید پاندا این خروج سریع از سایت شما توسط گوگل محاسبه می شود و در صورتی که بیش از ۸۰ درصد کاربران با مراجعه به صفحه خاصی از سایت شما به سرعت از آن خارج شوند گوگل محتوای آن صفحه را مناسب رای مخاطب نمی داند و در نتیجه رتبه سایت شما دائم کاهش پیدا خواهد کرد. بنابراین مطمئن شوید که محتوای غنی و جذابی برای مخاطبتان تولید می کنید و به نیاز مردم پاسخ درستی می دهید.

 بیشتر بخوانید: طراحی سایت شرکتی

بیشتر بخوانید: طراحی سایت  فروشگاهی

dargers of keyword stuffing

تکرار کلمات کلیدی در مقابل بهینه سازی کلمات کلیدی

تفاوت قائل شدن بین تکرار کلمات کلیدی، و استفاده کلی از کلمات کلیدی ضروری است. استفاده از کلمات کلیدی خاص در محتوای شما، واقعا مهم است. پس اجازه ندهید که گوگل سایت شما را خراب کند،اگر شما از تکرار بیش از حد کلمات کلیدی بترسید، باید مواظب باشید استفاده از کلمات کلیدی را فراموش نکنید. مانند بسیاری از امور در زندگی، کلمات کلیدی باید به طور متوسط مورد استفاده قرار بگیرند.

آفتاب : مقدار لازم آن برای جذب ویتامین D لازم است، اما اگر فکر میکنید آفتاب شما را اذیت می کند، و باعث سوختن پوست شما می شود، می توانید کمتر از آن استفاده کنید.  در واقع این جریان برای سایت شما نیز وجود دارد، می توانید بیشتر روی نظر کاربران سرچ کنید، تا رفتار خزنده ها، اسپایدر ها، و ربات های گوگل. شما می توانید برای افرادی که از سایت شما بازدید می کنند، اطلاعات غنی، با استفاده از کلمات کلیدی مناسب، ایجاد کنید.

 

انتخاب کلمات کلیدی/ انتخاب راه درست

چگونه کلمه کلیدی را به طور آگاهانه استفاده کنیم؟ برخی می‌گویند که هیچ عدد جادویی وجود ندارد. برخی دیگر می‌گویند که یک عدد جادویی وجود دارد : ۲ تا ۵ درصد از چگالی کلید واژه باید در متن شما استفاده شود. به جای این که در متن صد بار از یک کلمه کلیدی استفاده کنید، سعی کنید با استفاده از برخی از انواع کلید واژه دم دراز (کلید واژه ای که از ترکیب چند واژه درست شده است.)برای چاشنی دادن به موارد کمی در محتوای خود استفاده کنید، که رعایت کردن این نکته به شما در رسیدن به نقطه مورد نظر، با چگالی کلمه کلیدی کمک کنید.

Keyword-Density
نکته دیگر این است که به کارگیری synonym ( کلمات مختلف با مفهوم یکسان ) را امتحان کنید . موتورهای جستجو تشخیص می‌دهند که کلماتی مانند ” خفاش ” غیرقابل درک هستند؛ آن‌ها کلماتی هستند که معانی متعددی دارند . گوگل خود را منعطف می کند و کلمات هم خانواده را برای آنالیز یک متن در نظر می گیرد. به همین دلیل ، یک شاخص پایگاه‌داده از Google synonyms برای کمک به تمایز بین معانی کلمه استفاده می‌کند . گوگل می‌داند که اگر یک سایت در مورد “باشگاه‌ها ” و “خفاش‌ها” صحبت کند، احتمالا  در مورد تجهیزات ورزشی و نه پستانداران در حال صحبت است. از آنجا که کلمات مترادف به گوگل کمک می‌کنند تا مناسب بماند،او تمایل دارند به سایت‌هایی که این قائده را اجرا می‌کنند پاداش بدهد. داشتن انواع کلمات مرتبط همچنین به این معنی است که، سایت شما به احتمال زیاد محتوای ارزش واقعی را بیشتر از گشت و گذار بیهوده برای موتورهای جستجو دارد. بنابراین سعی کنید که طیف گسترده ای از کلمات کلیدی مورد نظر خود را در یک متن استفاده کنید و از تکرار کلمات کلیدی به صورت کاملا بی ربط اجتناب کنید. موفق باشید.

اگر در یک کلمه خاص نیاز دارید که به سرعت در نتایج اول گوگل دیده شوید بجای استفاده از تکنیک های مضر سئو کلاه سیاه می توانید از تبلیغات گوگل با هزینه های رقابتی استفاده کنید. این کار به شما کمک می کند ضمن دیده شدن در صفحات اول گوگل و رونق بخشی به کسب و کار خود در بلند مدت از روش های بهینه و مثبت برای ارتقاء رتبه سایتتان با بکارگیری تکنیک های سئو کلاه سفید استفاده کنید.

نکات پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت  طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

 1. طراحی سایت فروشگاهی
 2. طراحی سایت فروشگاهی
 3. طراحی سایت فروشگاهی
 4. طراحی سایت فروشگاهی
 5. طراحی سایت فروشگاهی

 

[ شنبه بیست و یکم تیر 1399 ] [ 9:44 ] [ nima kvn ]

[ بدون نظر ]

کازینو آنلاین : کازینو بازی های کازینویی یکی از تفریحات بزرگسالان علاقه مند به بازی هست . افرادی که دوست دارند کمی بیشتر از یک بازی معمولی هیجان داشته باشند و اقدام به سرمایه گذاری و شرط بندی می کنند . در کازینو آنلاین شما می توانید تمام بازی های کازینویی را شرط بندی کنید .

امروزه با انقلاب اینترنتی که در قرن 19 انجام شد بسیاری از کسب و کارها وارد فضای اینترنت شدند و کازینوآنلاین هم مثل بقیه کسب کارها از اواخر دهه 1990 به مخاطبین خودشون عرضه شدن . سعی کنید ترفند هایی که تو این کازینو آنلاین ها هست را یاد بگیرید .

 

https://taktik1.website

اپلیکیشن شرط بندی

داشتن اپلیکیشن شرط بندی بر روی گوشی شما این حسن را دارد که دیگر از فیلتر شکن ها بی نیاز می کنه و شما می توانید با خیال راحت و بدون استرس از بحث هایی مثل هک و فیشینگ بازی کنید . داشتن اپلیکیشن شرط بندی یک و یژگی دیگر هم دارد و آن سرعت دادن به بازی است .

 

با داشتن اپلیکیشن شرط بندی دیگر احتیاج نیست شما در یک جای ثابت بشینید و بازی و شرط بندی کنید . شما می توانید در هر نقطه ای که هستید از این نرم افزار برروی گوشی تان استفاده کنید و وارد پیش بینی و شرط بندی بشوید و از برنده شدن و پول دار شدن کیف کنید .

 

https://taktik1.website/389-%D8%A7%D9%BE%D9%84%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D8%B4%D8%B1%D8%B7-%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF.html

دانلود بازی انفجار

بازی انفجار یکی از بازی های محبوب و معروف در بین کاربران ایرانی است . با دانلود بازی انفجار شما به یک بازی جذاب و پردآمد می رسید . از موقعی که این بازی طراحی شده است تمام سایت های شرطبندی ایرانی این بازی را وارد سایت شان کرده اند و مورد استقبال قرار گرفته است .

 

شما با دانلود بازی انفجار می توانید به پول های زیادی برسید . البته این مطلب را هم بگوییم که اگر می خواهید در بازی انفجار برنده بشوید و به درآمد زیاد برسید باید آموزش این بازی را هم مد نظر داشته باشید . دانلود بازی انفجار را از یک سایت معتبر انجام دهید .

 

https://taktik1.website/405-%D8%A7%D9%BE%D9%84%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D9%81%D8%AC%D8%A7%D8%B1.html

آموزش بازی پوکر

بازی پوکر نوعی از بازی با ورق و یکی ازمعروف ترین و محبوب ترین بازی های قمارخانه ای در سرتاسر جهان است . این بازی یک بازی فکری ، تخصص و گروهی است که با شانس ، محاسبه احتمالات ریاضی ، استراتژی های مختلف و بلوف زدن همراه است  .

 

در بازی پوکر ترفند های زیادی وجود دارد . غیر از این مسئله دور میز های شلوغ پوکر ، پوکر بازان حرفه ای زیاد هستند که اگر بازیکنی وارد به بازی نباشد تمام پول خود را خیلی زود از دست می دهد . برای همین حتما اول آموزش بازی پوکر را جدی بگیرید .

 

https://taktik1.website/category/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%BE%D9%88%DA%A9%D8%B1

 

ترفند تظمینی بازی انفجار

بازی انفجار یکی از محبوب ترین و ساده ترین بازی های این روزها می باشد که علاقمندان بسیاری را با توجه به قالب ساده ای که دارد توانست به سمت خود جذب نماید و در اینجا به شکل این بازی و آموزش ترفند به قالب ساده ای که دارد توانست به سمت خود جذب نماید .

 

در بازی انفجار ترفند های زیادی وجود دارد . ولی به این شکل نیست که یک نفر پیدا بشود که ترفند تظمینی بازی انفجار را به ما قول صد درصد بدهد که شما در این بازی با این ترفند ها حتما برنده می شوید . درسته یاد گرفتن ترفند درست است ولی حتما برنده شدن را تظمین نمی کنه .

 

https://taktik1.website/383-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D9%81%D8%AC%D8%A7%D8%B1.html

 

[ شنبه چهاردهم تیر 1399 ] [ 23:6 ] [ nima kvn ]

[ بدون نظر ]

 

اشتباه رایج در ارتباط با مشتری فکر می کنید چه چیزی رشد کسب و کار شما را متوقف می کند؟ فروش ضعیف، افراد ضعیف و یا سیستم ضعیف؟ ما شما را به چالش کشیده و می گوییم هیچ یک از این موارد دلیل اصلی نیست. آنچه باعث توقف تان می شود ، ناتوانی شما در ارتباط با مشتری و شاد کردن اوست.

 

مشتریان، با قدرت نظر خود را اعلام کرده و در رسانه های اجتماعی منتشر می نمایند. آنها همچنین ممکن است رقبا را جایگزین شما کنند .برای حفظ مشتری و محدود کردن نظرات منفی آنان در شبکه های اجتماعی، باید به طور مداوم برای شاد کردن مشتریان تلاش نموده و این کار تنها با ارائه محصولات و خلق تجاربی انجام می گیرد که فراتر نیازهای آنها را برطرف سازد.اما به این سادگی که به نظر می آید، نیست. اغلب شرکت ها، بازخوردهای اشتباهی از مشتریان خود می گیرند. در اینجا ۳ اشتباه رایج در ارتباط با مشتری را با هم بررسی کرده و خواهیم دید چگونه شرکت های مشتری محور از بازخورد مشتری برای ارتباط با مشتریان و ایجاد مشتریان شادتر استفاده می کنند.

اشتباه رایج در ارتباط با مشتری : گوش نکردن به مشتری

بزرگترین اشتباهی که می توانید انجام دهید، نشنیده گرفتن مشتریان است. بهترین شرکت های جهان مثل مک دونالد، دیزنی و آمازون به طور جادویی محصول یا خدمتی ارائه نکردند که مشتری عاشق آن باشد بلکه آنها به مشتریان خود گوش فرا دادند و برای رسیدن به جایی که اکنون قرار دارند، به طور مداوم به بهبود روندها پرداختند. گوش کردن به مشتری اهمیت بسیاری دارد، زیرا بازخورد شان به شما این ذهنیت را داده که چه چیزی را درباره محصول یا خدمتتان دوست دارند و یا از آن متنفرند. برای شاد کردن مشتری باید محصولات یا خدماتی ارائه شود که فراتر از انتظارات مشتریان باشد .

فراتر رفتن از انتظارات مشتری باعث خلق طرفدارانی در بین مشتریانتان شده که به عنوان دارایی بازاریابی شما محسوب خواهند شد: زیرا طرفداران درباره شما به تمام دوستان و اطرافیان خود خواهند گفت. با ایجاد هواداران بیشتر، به راحتی درآمد و رشد بیشتری خواهید داشت، زیرا افراد بیشتری درباره محصولات و خدمات شما اطلاعات به دست می آوردند. مشخص کردن مشتریان ناراحت، مزیت دیگری است که از توجه به بازخوردها حاصل می شود. شما باید از بازخوردها برای برگرداندن مشتریان ناراحت استفاده کرده و این رابطه را در جهت یک ارتباط خوب پرورش دهید. با این کار به کاهش اثر احتمالی جملات منفی مشتریان بر تصمیم های خرید مشتریان بالقوه، کمک خواهید کرد. مقاله " ۱۸ استراتژی کاربردی حفظ مشتری " به شما ایده های تازه ای برای حفظ مشتری ارائه می دهد .

پیشنهاد:

نادیده گرفتن مشتریان را متوقف کرده و حلقه های بازخورد ایجاد کنید. حلقه های بازخورد سیستم هایی اند که می توانند برای توجه به مشتری ایجاد گردند. برای این منظور حداقل باید ۳ حلقه وجود داشته تا مطمئن شوید که مشتریان از راه های مختلف نظر، نگرانی، پرخاش یا تعریف خود را ابراز می کنند. شما می توانید به هنگام ارتباط با مشتری از طرق مختلف از آنها بازخورد دریافت کنید. حلقه های بازخورد رایج شامل بررسی ایمیل ها و وب سایت ها، تماس های پس از خرید، بررسی های دوره ای (مثلا هر ۳ ماه یک بار)، بازدیدها، مکالمات درون فروشگاهی و چت آنلاین می باشند .

یادگیری ازشرکت Best Buy

Best Buy یک مثال خوب از شرکتی بوده که به مشتریان خود توجه می کند. این شرکت در هر لحظه بیشتر از هر زمانی به مشتریان خود توجه کرده و این کار را عمدتاً از طریق بررسی مشتری انجام می دهد. این خرده فروشی یک فرایند سیستماتیک دارد که در آن پس از هر خرید برای انجام بررسی لازم، ایمیلی ارسال نموده و بازخورد دریافت می کند. آنها با استفاده از این بازخوردها در محصولات و خدماتشان تغییرات لازم را اعمال می کنند. مشتریان همچنین می توانند از طریق صفحه مرتبط با محصول در این سایت، بررسی ها و نظرات را ملاحظه کنند. این سایت با گوش کردن به مشتری قادر است به طور مداوم محصولات و خدماتش را بهبود داده، و در همین حین شادی مشتریان را از طریق بازخورد آنلاین اندازه گرفته و تقویت نماید .

اشتباه رایج درارتباط با مشتری : درس نگرفتن از بازخوردهای مشتری

اگر چیزی بدتر از گوش نکردن به صدای مشتری باشد، درس نگرفتن از بازخوردهای مشتریان است. مشتریان علاقه مندند از شنیده شدن توسط شرکت مطلع گردند. اگر بازخوردی دریافت کرده و آن را نادیده گرفته و یا بهبود ندهید، این احساس ایجاد می شود که به کسب و کارشان اهمیت نداده و برایشان ارزش قائل نمی شوید. کمی فکر کنید. اگر وقت بگذارید و به شرکتی بازخورد دهید اما کسی به آن اهمیتی ندهد چه احساسی به شما دست می دهد؟ احتمالاً خشمگین خواهید شد. شما کسب و کار خود را در یک دنیای رقابتی به پیش می برید. برای ادامه حضور در صحنه ی رقابت باید دائما بهبود یابید و خود را با خواسته های مشتریان وفق دهید. اگر نخواهید از بازخورد مشتریان درس بگیرید، از صحنه عقب خواهید افتاد و مشتریان خود را در ازای شرکت های نوآورتر از دست می دهید.

پیشنهاد :

شما باید کسی را مسئول دریافت بازخوردها و توجه به آنها نموده و وظیفه شان را سازمان دهی بازخورد به راحت ترین شکل ممکن قرار دهید. بنابراین تصمیم گیرندگان کلیدی می توانند در جهت بهبود از این بازخوردها استفاده نمایند. مطمئن شوید که آنها به تمام بازخوردها پاسخ می دهند. این کار نشان می دهد که به کسب و کار مشتری اهمیت داده و برای آنها ارزش قائل هستید. گاهی این کار برای شرکت های بزرگ دشوار می شود اما اگر کوچکتر- و چابک تر- هستید برای کسب مزیت از آن استفاده نموده و با مشتریانی که بازخورد می دهند روابط محکم تری ایجاد کنید.

یادگیری از Help Scout

Help Scout راه حل خوبی برای پشتیبانی مشتریان از طریق ایمیل می باشد. باید در نظر داشته باشید که هریک از مشتریانتان به روش خود برای برآوردن احتیاجاتشان از محصول و خدماتتان استفاده می کنند. وقتی با مشتریان بسیاری سر و کار دارید باید به "چرا"ها توجه کنید نه به "چگونه" ها. اگر می خواهید محصولتان را بهبود دهید بهترین چیزهایی که می توانید اعمال کنید شامل موارد زیر خواهد بود:

-برای اتخاذ تصمیمات آگاهانه تحقیقات با کیفیت انجام دهید. -از منابع مختلف اطلاعات کسب کنید. بازخوردها در شکل ها و اندازه های مختلف اتفاق می افتد. از طیفی از منابع مثل بررسی ها، ایمیل و مکالمه های تلفنی استفاده نمایید. -تکرار کنید. حتی پس از اینکه بر اساس یک بازخورد تغییری ایجاد کردید، مداوماً برای آن تغییر وقت صرف کنید." ۲۰-۳۰% مراحل پایانی کار مهمترین قسمت آن است".

اشتباه رایج در ارتباط با مشتری : عدم بهبود و عدم شاد سازی مشتریان

سومین اشتباهی که کسب و کارها مرتکب می شوند، این است که آنها برای بهبود و ایجاد شادی مشتریان از بازخورد استفاده نمی کنند. بهبود محصول و ایجاد تجربه بهتر برای مشتری در موفقیت در این دنیای تکنولوژیک حیاتی است. تکنولوژی همه چیز را تغییر می دهد. اگر شما مداوماً در حال بهبود نباشید عقب خواهید افتاد. باید به افزایش سریع استفاده از اینترنت و به کارگیری ابزارهای مختلف توجه کرده تا ببینید تکنولوژی بر کسب و کار شما تاثیرگذار است. ۴ سال قبل، ممکن بود فراموش کنید سایت خود را سازگار با گوشی های هوشمند طراحی کنید، اما امروزه اگر این کار را نکنید با ریسک از دست دادن مشتری و فرصت های کسب و کار مواجه خواهید شد. انتظارات مشتری به طور مداوم تغییر می یابد. مشتریان می خواهند از طریق گوشی هایشان وارد سایتتان شده، مقالاتتان را خوانده و محصولاتتان را بخرند. اگر در بهبود تغییرات مورد نیاز تاخیر داشته باشید، مشتریان تان را آزرده خواهید کرد. در آن سوی سکه اگر از روال جلو باشید، از انتظارات فراتر رفته و مشتریان شادتری ایجاد خواهید کرد. این مشتریان شاد به رشد شما نیرو بخشیده زیرا با دیگران درباره محصول شما صحبت خواهند کرد.

پیشنهاد:

شخصی که در شرکت مسئول بازخورد مشتری است باید مطمئن گردد که این بازخوردها توسط تصمیم گیرندگان برای بهبود محصول و ایجاد تجربه مشتری مفید می باشد. برای آسان تر کردن این فرایند به سیستمی احتیاج خواهید داشت که بتوانید بازخوردها را بر مبنای احتیاجات مشتریان، اولویت بندی کنید.از ابزاری برای رصد رضایت مشتری استفاده کرده و سپس از آن اطلاعات برای تنظیم عملکرد کلیدی شرکت و پرسنلی که با مشتریان سر و کار دارند، استفاده نمایید.همچنین شما باید میزان شادی مشتریان خود را تعیین کرده و برای نفوذ در ذهنشان یک برنامه ی وفاداری ایجاد نمایید. از آنجایی که این مشتریان عاشقتان هستند افراد جدیدی را به شما معرفی کرده و در موردتان سخنان مثبت خواهند گفت. باید در مواقع لازم به مشتریان انگیزه دهید، اما مهمتر از همه باید مطمئن باشید که در حال پرورش آنها هستید. شادترین مشتریان شما بزرگترین سرمایه های بازارتان هستند.

یادگیری از Uber

Uber یک شرکت خدمات حمل و نقل مسافر درون شهری مبتنی بر بازخورد بوده که از مشتریان بازخورد گرفته و آنها را به عنوان نیرو محرکه مدل کسب و کار خود به کار می برند. رشد این شرکت در گرو بازخوردهای آن می باشد.Uber می خواهد "همیشه شما و راننده تان، تجربه خوبی از رانندگی داشته باشید"پس از هر تجربه رانندگی در Uber، از مشتریان و رانندگان خواسته می شود از طریق برنامه موبایلی این شرکت، نظر خود را اعلام نمایند. بازخورد در لحظه درباره رانندگان به این مفهوم است که Uber اطمینان می دهد تنها بهترین رانندگان در جاده باقی میمانند. اگر رانندگان بطور مداوم امتیاز منفی دریافت کنند، اعتبارشان سلب می شود.

این شرکت برای ارائه محصولی که نیاز مشتری را برآورده کرده و یا فراتراز نیازها پیش رود، بر بازخوردها متکی می باشد. به نظر می رسد این روند نتیجه خوبی داشته، زیرا رشد Uber در ۲ سال اخیر بی سابقه بوده، ارزش این شرکت ۴۰ بیلیون دلار و درآمد خالص رشد ۳۰۰ درصدی را از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۳ دارا بود.

اصلی ترین دلیل این رشد، تبلیغات دهان به دهانی بوده که هواداران و طرفدارانشان هر روزه انجام می دهند. Uber به شادترین مشتریانش انگیزه داده و به عنوان پاداش، به آنها سفرهای رایگان یا سفر با هزینه کم پیشنهاد می کند.مدیر عامل Uber بیان کرد که “شرکت تنها بر پایه تبلیغات دهان به دهان بوده و تقریباً هیچ هزینه ای برای بازاریابی ندارد". در حقیقت او بیان کرد که ۹۵% از تمام مشتریان جدیدش قبل از مراجعه به شرکت، درباره رانندگان Uber شنیده بودند. در سال ۲۰۱۱ به ازای هر ۷ خدمت رانندگی، طرفداران Uber یک مشتری جدید معرفی می کردند.با گوش کردن به مشتریان و یادگیری از بازخورد آنها، مشتریان شادتر داشته باشید.

آیا می دانید ۳ شرکت بررسی شده ؛ Best Buy, Help Scout و Uber در چه چیزی مشترک هستند؟ تمام این شرکت ها که رهبر بازار صنعت خود هستند، برای بهبود خدمت و محصول خود از بازخورد مشتریان شان استفاده می کنند. یعنی این شرکت ها یکی از اصلی ترین مولفه های توسعه کاری خود را بر اساس کانال " ارتباط با مشتری " قرار داده اند. توسعه و تمرکز بر ارتباط با مشتری ، به همه ی آنها کمک کرد تا مشتریان شادتری داشته باشند، مشتریانی که به آنها در رشد درآمد و آگاهی برند کمک خواهند کرد.در عصر حاضر مشتریان از قدرت زیادی برخوردار بوده و می توانند به راحتی به سمت رقبا روند و یا به راحتی از شما به اطرافیانشان بگویند(چه خوب و چه بد). پس با توجه به این شرایط شرکتها و بنگاههای اقتصادی باید جایگاه ویژه ای برای حفظ و توسعه ارتبا با مشتری قائل باشند.

1.      طراحی سایت تهران

2.      طراحی سایت

3.      طراحی وب سایت

4.      طراحی سایت شرکتی

5.      طراحی سایت فروشگاهی

6.      طراحی سایت تهران

7.      طراحی سایت

8.      طراحی وب سایت

9.      طراحی سایت شرکتی

10.  طراحی سایت فروشگاهی

11.  طراحی سایت تهران

12.  طراحی سایت

13.  طراحی وب سایت

14.  طراحی سایت شرکتی

15.  طراحی سایت فروشگاهی

16.  طراحی سایت تهران

17.  طراحی سایت

18.  طراحی وب سایت

19.  طراحی سایت شرکتی

20.  طراحی سایت فروشگاهی

[ شنبه هفتم تیر 1399 ] [ 9:50 ] [ nima kvn ]

[ بدون نظر ]