مجله تکنولوژی های نوین

تکنولوژی ، دوربین مداربسته ، قیمت دوربین مداربسته / هایک ویژن / دوربین مدار بسته

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ مجله تکنولوژی های نوین خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

سایت آوازک

طراح قالب: آوازک

[ طراح قالب: آوازک ]

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی  مانند احداث شعبه جدیدی از فروشگاه شما می باشد. وب سایت فروشگاهی شما، محدودیت های مکانی و زمانی را برای مشتریان جهت خرید محصولات شما از بین می برد. در واقع با راه اندازی وب سایت فروشگاهی می توانید فعالیت خود را به صورت 24 ساعته ادامه دهید.

فروشگاه اینترنتی عالی = فروش عالی

با افزایش وب سایت های فروشگاهی و همچنین افزایش تمایل مشتریان به این سبک سفارش، وب سایت فروشگاهی و تاثیر آن در فروش محصولات و شناخته شدن برند، انکار ناپذیر می باشد. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی باید به نحوی باشد که حس اعتماد و امنیت در خرید را به کاربر القا نموده و او را تبدیل به مشتری دائمی نماید.
نحوه ی برخورد با مشتریان به خصوص در اولین مراجعه، تاثیر بسیار زیادی در جذب آنها خواهد داشت. این امر در فروشگاه آنلاین هم صدق می کند. طراحی وب سایت باید بر اساس عناصر بصری مناسب، اصول روان شناسی خرید، استراتژی فروش مناسب انجام شود. چنین طراحی سایت حرفه ای نمی تواند تاثیر مثبتی در جهت جذب مشتریان فروشگاه آنلاین شما خواهد داشت.

سئو در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

روزانه میلیون ها سرچ توسط کاربران در موتور جستجو گوگل انجام می شود. قرار گرفتن وب سایت شما در صدر نتایج گوگل می تواند تاثیر خیلی زیادی در بازدید کاربران از سایت و در نتیجه جذب مشتریان جدید برای کسب و کارتان می گردد.
طراحی سایت اختصاصی فروشگاهی شما باید به صورتی باشد که از نظر موتور های جستجو مثل گوگل مناسب باشد. طراحی سایت حرفه ای  به صورت درست و بهینه می تواند سئو سایت شما را پایه ریزی کند و پس از آن شما با قرار دادن محتوا مناسب می توانید به هدف خود (نمایش در نتیجه اولیه جستجو در گوگل) دست پیدا کنید.
شرکت طراحی سایت  رایان با بهره گیری از نیروهای خبره و متخصص طراحی  وب سایت را با رعایت اصول سئو سایت فروشگاهی انجام داده و سایت طراحی شده توسط این تیم، در رابطه با سئو و نمایش در نتایج اولیه گوگل مشکلی نخواهد داشت. در واقع شرکت رایان بالاترین کیفیت را در خدمات سئو دارد.

سایت فروشگاهی موفق

قبل از طراحی سایت فروشگاه اینترنتی باید خودتان را به جای مشتریان خود قرار داده و انتظارات احتمالی آنها را حدس بزنید.و سعی کنید که تمامی انتظارات را برآورده سازید. از مهمترین ویژگی های یک سایت فروشگاهی موفق: سرعت بالا لود شدن سایت، توضیخات کافی و مناسب برای محصولات، سادگی استفاده از سایت، مشاوره و گفت و گو آنلاین با فروشندگان سایت، پیشنهاد های تخفیفی و ... می باشد.

 

امکانات مورد نیاز در طراحی سایت فروشگاهی

سیستم سبد خرید
دسته بندی محصولات
قابلیت اتصال به درگاه بانکی     
اطلاع از خرید به صورت ایمیل
طراحی سایت ریسپانسیو
قابلیت ثبت نظر
امکان مقایسه محصولات
امکان فیلتر کردن محصولات بر اساس ویژگی های دلخواه
روش های خرید و ارسال
مدیریت حساب های بانکی 
لیست علاقه مندی ها
حساب مجازی
مدیریت سفارش ها و پرداخت ها
برنامه چاپ خودکار سفارش
یکسان سازی با برنامه حسابداری و انبار داری
امکان اعمال تخفیفات
مدیریت واحد های پولی
سیستم b2b
امکان درج قیمت متفاوت برای نوع خاصی از مشتریان


امکانات و ویژگی های سایت فروشگاهی بر روی تصمیمات مشتریان تاثیر زیادی داشته و آنها را به مشتریان وفادار سایت شما تبدیل می کند. این ویژگی ها عبارتند از:

دسترسی آسان و سریع به محصول در طراحی وب سایت فروشگاهی

یک سایت فروشگاهی را در نظر بگیرید که بازدید کننده نتواند به راحتی به محتوا آن دسترسی پیدا کند و یا جستجو قوی نداشته باشد. سردرگمی کاربر می تواند بر ذهنیت او نسبت به وب سایت و برند شما اثر منفی گذاشته و احتمال اینکه کاربر سایت شما را ترک کند نیز افزایش می یابد. بنابراین وب سایت فروشگاهی باید دارای ساختار استاندارد برای دسته بندی محصولات و سیستم جستجو کاربردی و خوب باشد.
اهمیت سیستم جستجو در وب سایت فروشگاهی شما به اندازه ای می باشد که اگر درست عمل نکند احتمال نارضایتی کاربر و در نتیجه ترک کردن سایت فروشگاهی را افزایش می دهد. در نتیجه نباید از جستجو های ساده استفاده شود و جستجو پیشرفته را باید اعمال نمود.

ثبت نام کاربر جهت خرید از وب سایت فروشگاهی

در ساخت سایت فروشگاهی یکی از قسمت های مهم و رایج، بخش مربوط به ثبت نام کاربر می باشد. در طراحی این بخش از سایت باید دقت شود که یک فرم بزرگ با داده های زیاد در مقابل کاربر قرار نگیرد. باید تعدادی اطلاعات محدود در بخش نهایی خرید از کاربر خواسته شود مانند: آدرس، تلفن و ...
همچنین می توان در مرحله ثبت نام تمامی اطلاعات را از کاربر درخواست نمود تا در مرحله خرید تنها چند فیلد قرار داده شود که امکان تغییر آن برای مشتریان فراهم باشد. بهتر است در فرم ها، اطلاعات را به صورت مرحله به مرحله دریافت کنید.جلب اعتماد مشتریان

در روند کار سایت فروشگاهی ، اعتماد سازی بسیار پر اهمیت می باشد. زمانی که پرداخت آنلاین در سایت شما انجام می شود به جهت افزایش امنیت اطلاعات مشتریان شما، باید از درگاه ssp استفاده شود.وقتی برند شما شناخته شود محصولات جدید شما با تکیه بر رزومه خوب شما، به راحتی فروش رفته و با استقبال بالایی روبه رو خواهد شد.   

امکان مقایسه محصولات

مقایسه محصولات به ظاهر مشابه یکی از امکانات ضروری سایت های فروشگاهی می باشد. زمانی که به مشتریان خود این امکان را می دهیم که بتواند ویژگی های چند محصول را با هم مقایسه کرده و بهترین را انتخاب نماید. در خرید های بعدی نیز از طریق وب سایت شما اقدام خواهد نمود. بنابراین امکان مقایسه محصولات یکی از ویژگی های ضروری وب سایت های فروشگاهی می باشد.


فعال کردن دیدگاه ها 

یکی دیگر از مواردی که در طراحی سایت فروشگاهی اهمیت دارد و باید به آن توجه داشته باشید این است که، بخش دیدگاه های مشتریان را فعال کنید. فعالی کردن این بخش چندین مزیت دارد که عبارتند از:
 

  • شما از این طریق می توانید محصولات خود را مورد بررسی دهید که کدام یک از آنها مورد قبول مشتریان است و کدام یکی از آنها را مشتریان زیاد نمی پسندند. با متوجه شدن این مسئله می توانید آن کالا را در سایت خود تکرار کنید و یا اینکه دیگر آن را تکرار ننمایید.
  • با این کار مشتریان سایت تان بازاریاب شما می شوند و می توانند با یکدیگر در تعامل قرار بگیرند. در واقع مشتریانی که محصولی از فروشگاه شما خریداری کرده اند نظر خود را در این قسمت بیان می کنند و مشتریان دیگر می توانند آن نظرات را مشاهده کنند تا با محصول آشنایی بیشتری به دست آورند. 
  • کسب و کار شما با این گزینه در طراحی سایت فروشگاهی رونق بسیاری می گیرد، چرا که مشتریان با یکدیگر در ارتباط قرار می گیرند و دیدگاه های خود را در مورد محصول بیان می کنند. 

جستجوی محصول


بیشتر شما زمانی که وارد سایت فروشگاهی می شوید، به دنبال محصول مورد نظر خود هستید تا آن را پیدا کنید و اطلاعات خود را در مورد آن محصول بیشتر کنید. به همین دلیل در طراحی سایت فروشگاهی باید به این نکته توجه بسیاری داشته باشید. هرچه که باکس جستجوی سایت شما قدرتمندتر باشد، مشتریان به راحتی می توانند محصول مورد نظر خود را پیدا کنند و آن محصول را خریداری نماید. برخی از سایت هایی که به صورت پیشرفته طراحی نشده اند باکس جستجو آنها هم پیشرفته نمی باشد و به همین دلیل مشتری نمی تواند محصول مورد نظر خود را پیدا کند. برای اینکه مشتریان محصولات شما را خریداری کنند بهتر است به این نکته توجه بسیاری داشته باشید تا بتوانید محصولات سایت خود را به فروش برسانید.

 

روش های خرید در طراحی وب سایت فروشگاهی

پرداخت آنلاین

در این روش پرداخت باید ابتدا به صورت آنلاین فاکتور خرید را پرداخت کرده و پس از آن کالا برای شما ارسال خواهد شد. در اکثر فروشگاه های دیجیتال تنها روش خرید پرداخت آنلاین می باشد.

پرداخت در محل

اغلب کاربران، روش پرداخت در محل را ترجیح می دهند. به دلیل اینکه در این روش احتمال کلاهبرداری کاهش می یابد. این روش به این صورت است که پس از ثبت سفارش و تحویل کالا در مکان مورد نظر، هزینه آن پرداخت می شود.

سوالات متداول طراحی سایت فروشگاهی

چرا طراحی سایت فروشگاهی


مجموعه رایان با نمونه کارهای درخشان و سابقه همکاری با برندهای معتبر مانند دامداران، مینو، تواضع، دلبند،violet و ... گزینه مناسبی برای طراحی وب سایت شما می باشد.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی چگونه محاسبه می شود؟

با توجه به استانداردهای برنامه نویسی، جذابیت و کیفیت طراحی، تعرفه وب سایت تعیین می شود. هزینه طراحی سایت در ایران از چند صد هزار تومان تا چند صد میلیون تومان متغیر می باشد. در واقع قیمت طراحی سایت متناسب با خدمات ارائه شده است. هزینه طراحی سایت فروشگاهی رایان با توجه به استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، حفظ کیفیت و رعایت استاندارد ها، متعادل و مناسب می باشد. 

مراحل طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی در رایان چگونه است؟

در طراحی اختصاصی پس از عقد قرارداد، ابتدا کارفرما فرم اطلاعات اولیه را تکمیل و در صورت وجود تصاویر یا کاتالوگ و یا سایر فایل ها،به رایان تحویل داده می شوند. چند روز پس از زمان بندی و در نهایت نیازسنجی و شروع پروژه،اتود های صفحات مختلف از بخش گرافیک به کارفرما جهت بررسی و نظر سنجی تحویل داده می شوند، در صورت تأیید،طرح گرافیکی جهت پیاده سازی و کد نویسی به بخش مربوطه ارجاع و در نهایت جهت تأیید مجدد بر روی اینترنت قرار می گیرد،در صورت عدم تأیید طرح،درخواست تغییرات و یا طراحی به تعداد نامحدود رایگان است. 

 

طراحی سایت شرکتی

فارغ از شیوه فعالیت شما در دنیای حقیقی، سرمایه گذاری برای حضور پر رنگ کسب و کارتان در دنیای آنلاین امری مهم و قابل توجه است. اولین گام این حضور را با طراحی یک سایت شرکتی حرفه ای، محکم بردارید. به واسطه یک وبسایت خوب میتوانید خدمات و محصولاتتان را به بهترین شکل ممکن به کاربران ارائه داده و همواره با آنان در تعامل باشید.

هدف آژانس خلاقیت رایان در طراحی سایت شرکتی، ثبت جلوه ای زیبا و ماندگار از تجارت شما در ذهن مخاطب است؛ ترسیم یک وبسایت شرکتی باید بگونه ای باشد که اگر کاربری بدون ذهنیت قبلی از فعالیت شما در دنیای واقعی و برای اولین بار از طریق وبسایتتان با برند شما آشنا شد، با تصویری ایده آل از کسب و کار و نحوه ارائه آن مواجه شود.

طراحی سایت شرکتی
امروزه با گسترش حضور مخاطبان و مشتریان در  فضای مجازی، لزوم حضور و فعالیت شرکت ها در اینترنت نیز بیش از پیش افزایش یافته است. این حضور در قدم اول نیازمند داشتن یک سایت شرکتی خوب با امکانات و کیفیت مناسب است. طراحی سایت شرکتی برای برندها همانند داشتن خانه یا پایگاهی در اینترنت است که از طریق آن می توانند محصولات و خدمات‌شان را بدون واسطه به مشتریان خود معرفی کرده و ارتباطی دو سویه با آن ها برقرار نمایند.

طراحی سایت شرکتی حرفه ای و جذاب، مهم ترین گام در آنلاین برندینگ برای شرکتها می باشد . یک وب سایت خوب ویترین شرکت در فضای آنلاین است، ویترینی که مردم به واسطه آن نسبت به سطح و کلاس کاری شرکت قضاوت می کنند. امروزه بیشتر افراد ابتدا به صورت آنلاین با یک برند آشنا می شوند و در ذهن‌شان تصویر قبلی از برند شرکت در دنیای واقعی ندارند. به همین دلیل در مورد وب سایت آن شرکت جستجو کرده و در وهله ی اول از سایت آن بازدید می کنند.

اگر در اولین تجربه خود متوجه پویایی و خلاقیت در طراحی وب سایت شرکت شما شوند، تصویری که از برند شرکت در ذهن شان ساخته می شود از همان ابتدا ایده آل خواهد بود. این موفقیت در برندینگ آنلاین شرکت تنها با طراحی حرفه ای سایت شرکتی امکان پذیر است.

 

با طراحی یک وبسایت حرفه ای، حرفه ای دیده شوید

حضور در شبکه های اجتماعی عموما با هدف معرفی و بازاریابی محصولات شرکت و بهبود تعامل با مخاطبان است. لذا نمیتوان روی آن به عنوان نماینده اصلی شرکت در محیط مجازی حساب کرد. با داشتن یک وبسایت شرکتی مناسب میتوانید کلیه فعالیت های بازاریابی، دریافت بازخورد از مشتریان، آنلاین برندینگ و… را در محیطی جامع و حرفه ای انجام دهید.

شما در وبسایت امکان توسعه و گسترش امکانات خود را دارید و به راحتی میتوانید تمام جزئیات مد نظرتان را درباره شرکت به شکلی بهینه و دقیق مطرح کنید.

امکانات وبسیما برای طراحی سایت شرکتی

امکانات مورد نیاز طراحی سایت شرکتی

طراحی پیشفرض هایی فراتر از پیشفرض!

یک سایت خوب، ماحصل چینش مجموعه ای از امکانات زیرساختی و بصری در کنار یکدیگر است. این امکانات باید به شکلی هماهنگ و مناسب با نیازهای یک سایت شرکتی تعبیه شود. زیرساخت مناسب یک سایت منجربه سرعت بارگذاری بالا، قابلیت توسعه، نمایش صحیح سایت در انواع دستگاه های متصل به اینترنت و… میشود.

رعایت استانداردها در طراحی و برنامه نویسی وبسایت شرکتی، موجب فراهم شدن یک تجربه کاربری یا UX ایده آل میشود. رایان فضای رقابتی دنیای مجازی را میشناسد، لذا وبسایتی منطبق بر اصول و تکنولوژی های روز طراحی میکند تا شما را از رقبایتان متمایز سازد.

یکی از مهم ترین اصول در طرحی سایت شرکتی رعایت قوانین سئو می باشد. سئوی حرفه ای سایت منجر به کسب جایگاهی مناسب در موتورهای جستجو میشود. به این صورت که سایت شرکت شما در رتبه ای بالاتر نسبت به رقبایتان به کاربران نمایش داده میشود.

 

 

ریسپانسیو

طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو)

امروزه سایتی که در تلفن های همراه، تبلت ها و سایر دستگاه ها به درستی نمایش داده شود، جزء موارد پیش فرض در طراحی سایت شرکتی در رایان است. به عبارتی مهم نیست ابعاد نمایشگر چقدر باشد، سایتی که توسط رایان طراحی میشود کاملا ریسپانسیو است و نسبت به تمام ابعاد، از ساعت های هوشمند گرفته تا بزرگترین LEDها به درستی واکنش نشان داده و خود را تطبیق میدهد و نمایش کامل و درستی خواهد داشت.

طراحی سایت شرکتی اختصاصی

طراحی اختصاصی صفحات

یکی دیگر از نکات مهم در طراحی وبسایت شرکتی، معرفی واضح خدمات و فعالیت های شرکت است که انجام این کار با طراحی صفحات مناسب و ساختاریافته به درستی انجام میشود. برای مثال با تبیین درست صفحه درباره ما میتوانید تمام اطلاعات شرکت را در قالبی درست به کاربران ارائه کنید. صفحاتی چون محصولات، مقالات، اخبار، گالری تصاویر و… نمای شرکت شما و سبک فعالیتتان را به خوبی به کاربران معرفی میکند.

صفحه تماس با ما

طراحی صفحه تماس با ما

طراحی صفحه تماس با ما باید به گونه ای باشد که کاربر بتواند در کوتاه ترین زمان و به ساده ترین شکل با شما ارتباط بر قرار کند. در طراحی سایت شرکتی اطلاعاتی از قبیل شماره های تماس، ساعت پاسخگویی، آدرس شرکت، سوالات متداول، کروکی و… میتواند در این صفحه قرار گیرد. همچنین رایان فرم تماس با ما را به گونه ای طراحی میکند که مدیر سایت بتواند پیام های ارسالی را از طریق ایمیل، پیامک، پیام تلگرام و… نیز مشاهده کند.

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی

فعالیت در شبکه های اجتماعی در هر کسب و کاری بسیار تأثیرگذار است. از این رو سایت شرکتی باید به گونه ای طراحی شود که ارتباط خوبی با شبکه های اجتماعی شما داشته و با آنها هماهنگ باشد. رایان بستری فراهم میکند که شبکه های اجتماعی مانند سربازانی در جذب مخاطب و برندینگ آنلاین برای وبسایت شما عمل کنند. یکی از مهمترین سیستم ها قابلیت به اشتراک گذاری صحیح مقالات و مطالب سایت در این درگاه هاست.

 

[ جمعه بیست و سوم آبان 1399 ] [ 14:43 ] [ nima kvn ]

[ بدون نظر ]

 

 

در این مطلب می‌خواهیم به بررسی کمی و کیفی هاست وردپرس بپردازیم و

ببینیم که آیا استفاده از هاست لینوکس برای سایت وردپرسی منطقی خواهد بود؟

یا اینکه با خرید هاست وردپرس انتخاب بهتری خواهیم داشت؟

شاید هم مثل برخی افراد فکر کنید استفاده از هاست مخصوص وردپرس برای این سیستم سایت ساز صرفا هزینه تراشی باشد و

به امکانات اضافه هم دسترسی ندارید.

کنترل پنل پلسک هاست وردپرس ماشینکنترل پنل پلسک

ارائه کنترل پنل پلسک

کنترل پنل پلسک برای سایت یکی از بهترین کنترل پنل‌های موجود است.

ما در ماشین وردپرس از این کنترل پنل استفاده می‌کنیم که متناسب با هاست‌های خارجی و اروپایی بوده و ارتباط سریع و بهتری هم با ابزارهای گوناگون دارد.

شاید جالب باشد بدانید که:

فضاهای ابری نظیر گوگل کلود، آمازون و آزورو ماکروسافت از همین کنترل پنل برای سرویس‌های وردپرس خود استفاده می‌کنند.

نصب آسان و سریع وردپرس با چند کلیک

به لطف کنترا پنل پلسک که در اختیارتان قرار داده‌ایم،

هوشمند سازی روی آن انجام گرفته است تا به محض دریافت هاست، بدون اینکه مراحل پیچیده وردپرس را برای نصب طی کنید،

به راحتی و با چند کلیک ساده این کار را انجام دهید.

شما با مراجعه به بخش نصب سیستم‌های مدیریت محتوا در کنترل پنل هاست می‌توانید

وردپرس را انتخاب کنید و خیلی ساده بدون اینکه نیازی هم به دانلود و آپلود وردپرس روی هاستتان داشته باشید،

فرآیند نصب را صرفا با چند کلیک انجام داده و نهایی کنید.

پشتیبانی سریع و 24/7 وردپرس

یکی از مشکلاتی که سایت‌های وردپرسی دارند، در هنگام وقوع مشکلات است.

شرکتی که از آن هاست تهیه می‌کند، مسئولیتی را در قبال موارد مربوط به وردپرس قبول نمی‌کند.

اما ما در ماشین وردپرس که به صورت تخصصی روی ارائه هاست وردپرس فعالیت داریم، متخصصان پشتیبانی کاربلد را به عنوان پشتیبان سایت شما در نظر گرفته‌ایم.

هر زمان مشکلی در سایت وردپرسی شما رخ داده باشد

بررسی‌ها روی آن انجام گرفته و سعی می‌کنیم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، کسب و کارتان را به مسیر موفقیت و فروش برگردانیم تا خللی بابت در دسترس نبودن سایت متوجه آن نباشد.

درگیر مشکلات بک آپ گرفتن از وردپرس نباشید

گرفتن نسخه پشتیبانی از سایت برای ما کاربران ایرانی یک مشکل بزرگ است.

از یک سو با اینترنت با سرعت پایین مواجه هستیم و از سوی دیگر نگران این خواهیم بود

که حجم اینترنت ADSL خانگی خود را به پایان ماه که نرسیده از دست داده و مجبور به خرید بسته‌های اینترنت با قیمت بالاتر باشیم.

از طرفی دیگر دادن دسترسی به دیگران برای بک آپ گرفتن یا حتی استفاده از ابزار مختلف که به‌صورت انلاین در دسترس هستند امنیت پایینی داشته و

مثل این است که دو دستی یک نسخه از سایتمان را در اختیار دیگران قرار داده باشیم.

این مسئله می‌تواند از سمت رقبا ضربه سنگینی به سایت ما وارد کرده و موجب از دست دادن کلی امتیاز سئو وردپرس خواهد شد.

پس چاره چیست؟

ما در ماشین وردپرس ابزاری را در اختیار شما قرار داده‌ایم که می‌توانید از آن به صورت دستی یا برنامه‌ریزی شده(اتوماتیک) امکان گرفتن بکاپ از سایت را فراهم کنید.

این ابزار یک نسخه پشتیبان از سایت شما تهیه کرده و برای هاستی تا حجم ۵ گیگ قابل استفاده خواهد بود.

نیازی هم به دانلود فایل بکاپ ندارید و

می‌توانید آن را روی سرورهای مختلفی که در اختیار قرار داده‌ایم قرار دهید تا خیالتان بابت داشتن یک نسخه پشتیبان از سایت روی سرور دیگر راحت باشد.

امنیت در برابر حملات

وردپرس از سیستم های محبوب و البته رایگانی است که روزانه طی گزارشاتی که وجود دارد بیش از ۷۰ هزار سایت وردپرسی زیر حملات شدید قرار دارند.

این حملات شامل انواع مختلفی از حملات همچون بروت فورس برای نفوذ به هسته سایت و حملات دیداس برای ایجاد خلل در کارکرد سایت می‌باشند.

راهکارهای متنوعی برای جلوگیری و به حداقل رساندن این حملات وجود دارد.

به عنوان مثال در بیشترین حملات دیداس که صورت می گیرد سریعا شرکت‌های هاستینگ دسترسی آی‌پی خارج از ایران را محدود می‌کنند تا از حملات جلوگیری کنند.

اما خود این موضوع باعث ایجاد مشکل می‌شود. شاید بپرسید چرا؟

دلیل آن از دو جهت اهمیت دارد؛

یکی اینکه ممکن است شما کاربران زیادی داشته باشید که خارج از کشور سایت شما را بازدید می‌کنند و به همین دلیل جز با ip ایران قادر به مشاهده سایت نخواهند بود.

موضوع دیگر هم به مسائل موجود در اینترنت ایران برمی‌گردد که بسیاری از افراد به دلیل مشکلات فیلترینگ مدام از ابزارهای تغییر آی‌پی استفاده می‌کنند.

در چنین شرایطی باید حملات را به درستی برطرف کرد.

سرویس ماشین وردپرس از ابزارهای گوناگونی برای رفع این مشکلات استفاده می‌کند

تا سایت شما به صورت جهانی در دسترس باشد.

از جمله این ابزار می‌توان به وردپرس تول کیت اشاره کرد.

وردپرس ماشین سئوکار سایت شما می‌شود

یکی از مزایای استفاده از کنترل پنل پلسک امکان استفاده از ابزار سئو تولکیت می‌باشد.

در هیچ یک از شرکت‌های هاستینگ که از کنترل پنل‌هایی مثل دایرکت ادمین و سی پنل استفاده می‌کنند

این ابزار وجود ندارد.

ما در ماشین وردپرس این ابزار را در اختیارتان قرار داده ایم

تا با کمک آن بتوانید سئو وردپرس را افزایش داده و فروش بالاتری را به لطف قرار گیری در نتایج بالای موتورهای جستجو نظیر گوگل تجربه کنید.

این ابزار به شما این امکان را می‌دهد تا پیش از هر کاری یک آنالیز کلی روی سایتتان داشته باشید.

سئو تولکیت

با بررسی صفحات مختلف به شما اعلام خواهد کرد که

باید روی چه مواردی تغییراتی را اعمال کرده یا آنها را به صورت کلی غیرفعال یا پیاده سازی کنید.

پس از انجام آنالیز، لیستی از این تغییرات اعلام می‌شوند و

بر اساس آن نیز می‌توانید صفحاتی که به عنوان محتوای تکراری یا دارای لینک معیوب هستند را شناسایی کرده و

بر اساس پیشنهاداتی که خود این ابزار می‌دهد آنها را ریدایرکت کرده یا تغییراتی روی آنها اعمال کنید.

در نهایت پس از اینکه مشکلات سئو وردپرس سایت خود را به کمک ابزار تحلیل سئو هاست ماشین وردپرس برطرف کردید نوبت به این می‌رسد تا

مرتبا آنالیزی از وضعیت کلمات کلیدی داشته باشید.

این بررسی با نمودارهای مختلفی همراه بوده و query های مختلفی نیز برای هر یک از صفحات شما بررسی خواهد شد.

می‌توانید مشخص کنید که هر بررسی در چه زمانی رخ داده و وضعیت صفحات را که در آن نتایج بهبود یافته یا افت رتبه دارند را مطلع شوید.

سپس متناسب با مطالعه همین گزارش‌ها می‌توانید با تغییراتی بسیار ساده و کوچک مجددا رتبه خود را بهبود دهید.

ایمن سازی وردپرس در برابر ویروس و کدهای مخرب

یکی دیگر از مشکلاتی که در هاست وردپرس وجود دارد، امنیت آن است.

شرکت‌های هاستینگ کاری که در حالت عادی انجام می‌دهند این است که هاست خود را ایمن می‌کنند و

اگر وردپرس شما ویروسی شده باشد، کاری به آن نخواهند داشت.

اما ما در ماشین وردپرس ابزار مختلفی را روی تمامی هاست های وردپرس پیاده سازی کرده ایم.

این ابزار به صورت مرتب افزونه‌ها، قالب وردپرس، دیتابیس و هسته وردپرس را بررسی و تحلیل می‌کنند و

با توجه به آپدیت منظمی که در فواصل زمانی کوتاه دارند قادر به شناسایی جدیدترین روش‌های نفوذ در سایت‌های وردپرسی خواهند بود.

بسته به اینکه سایت شما از چه طریقی ویروسی شود آن را بررسی کرده و رفتار مناسب را خواهند داشت.

اگر هم سایتتان ویروسی شده باشد با بررسی که انجام می‌گیرد کدها و فایل‌های مخرب حذف شده و ابزارهای گوناگونی برای رفع کامل ویروس در اختیارتان قرار می‌گیرد.

در کنار این هوشمند سازی که برای هاست وردپرس در ماشین وردپرس ایجاد کرده‌ایم،

همواره کارشناسان پشتیبانی و متخصصین امنیتی ما در هر ساعت از شبانه‌روز در کنارتان هستند تا مشکلات را برطرف نمایند.

سیستم عامل حرفه‌ای کلود لینوکس

معمولا شرکت‌های دیگر از سیستم عامل centos برای سرورهایی که در آنها هاست وردپرس دارند استفاده می کنند.

این سیستم عامل گزینه مناسب، کم هزینه و چیز متوسطی می‌باشد.

اما ما برای اینکه افزایش سرعت، پردازش دقیق اطلاعات و در کنار ان امنیت بالاتر را فراهم کنیم

از توزیع کلود لینوکس استفاده کرده‌ایم.

با لطف این سیستم عامل می‌توان ابزارهای زیر را روی هاست استفاده کرد

که به سرعت و کارایی سایت شما کمک فراوانی می‌کنند.

– بالا رفتن امنیت سیستم عامل بواسطه SecureLinks برای جلوگیری از Symlink

– بالا رفتن امنیت اکانت ها بواسطه ابزار CageFS

– امکان استفاده از چند ورژن PHP در سرور بواسطه ابزار PHP Selector در جهت هماهنگی با برنامه نویسی سایت شما

– مصرف کم حافظه موقت RAM بواسطه ابزار Mod_lsapi و توزیع عادلانه در بین سایت‌های دیگر

– امکان استفاده از ابزارهای Ruby Selector و Python Selector

– امکان استفاده از ابزار کنترلی MySQL Governor

– فراهم نمودن امکان استفاده از نسخه های منسوخ شده php بواسطه ابزار HardenedPHP جهت هماهنگی با نیاز شما

علاوه بر موارد فوق که برای هر سایتی اهمیت دارند، مواردی را هم به لطف این سیستم عامل روی سرور پیاده سازی کرده‌ایم که کمک می‌کند

امنیت هر سایت متناسب با ورژن وردپرس و افزونه‌هایی که استفاده می‌کند تامین شده و روی کل سرور خللی ایجاد نکند.

افزونه‌های پولی وردپرس را رایگان دریافت کنید

یکی از کارهایی که پس از نصب وردپرس انجام می‌گیرد،

نصب افزونه‌های ضروری برای سایت است که شامل افزونه‌های سئو، افزونه امنیتی وردپرس و افزونه‌های بهینه سازی و افزایش سرعت سایت هستند.

این افزونه‌ها در حالت عادی رایگان هستند که آنها را می‌توانید از مخزن وردپرس نصب کرده و از امکانات رایگانی که دارند استفاده کنید.

اما تمامی افزونه‌های موجود دارای نسخه پولی نیز می‌باشند که ابزارهای اصلی و ضروری در همین نسخه‌ها قرار دارند.

برخلاف شرکت‌های هاستینگ دیگر، ماشین وردپرس این افزونه‌ها را متناسب با پلن هاستی که خریداری کرده‌اید به‌صورت رایگان در اختیارتان قرار خواهد داد.

شما می‌توانید به کلیه امکانات افزونه‌های پولی بدون اینکه آنها را بر اساس قیمت دلاری خریداری کرده باشید،

روی سایت خود نصب کرده و نیازی هم به ثبت لایسنس ندارید.

این افزونه‌ها شامل افزونه پولی

یواست سئو وردپرس،

افزونه پولی وردفنس،

افزونه موشک وردپرس،

افزونه اسماش وردپرس،

افزونه آیتم سکیوریتی،

گرویتی فرم

و AMP وردپرس

می‌باشند.

مبتنی بر هاردهای پرسرعت SSD

استفاده از هارد مناسب یکی از مهم‌ترین موارد در جهت داشتن سرعت بالا می‌باشد.

امروزه با وجود اینکه انواع مختلفی از هارد SSD وجود دارند،

اما همچنان می‌بینیم که برخی شرکت‌ها از هاردهای عادی SATA برای سرور و میزبانی استفاده می‌کنند.

تنها مزیت این هاردها ارائه فضای زیاد می‌باشد که قیمت تمام شده‌ی کمتری را برای شرکت هاستینگ دارند.

اما ما در ماشین وردپرس از هاردهای SSD که در هر دو نوع معمولی و M.2 هستند این امکان را فراهم کردیم تا

ضمن داشتن فضای مناسب بتوانید از سرعت بالاتری هم برخوردار شوید. این سرعت در مقایسه با همان هاست‌های معمولی تا ۴ برابر بیشتر است.

ارائه گواهینامه امنیتی SSL رایگان

به محض تحویل هاست و اتصال آن به دامنه می‌توانید به بخش SSL در مدیریت هاست مراجعه کرده و

با چند کلیک ساده امکان استفاده از گواهینامه امنیتی SSL را روی سایت خود فراهم کنید.

این ابزار این اجازه را به شما خواهد داد تا بتوانید از پروتکل امن HTTPS روی سایت خود استفاده کرده و داده‌ها را در محیط امنی رد و بدل کنید.

در حالت عادی برای استفاده از این ابزار ممکن است نیاز به خرید SSL داشته باشید که پس از آن هم باید توسط یک متخصص بر روی هاست نصب شود.

این کار هزینه ای بین ۳۰۰ هزار تومان تا چند میلیون را برای شما خواهد داشت. اما ما در ماشین وردپرس کاملا رایگان امکان استفاده از SSL را برایتان فراهم کرده‌ایم.

جمع‌بندی نهایی

اینکه بخواهید در یک سایت وردپرسی از یک هاست معمولی لینوکس استفاده کنید یا هاست وردپرس را انتخاب کنید،

شاید در ظاهر تفاوتی نداشته باشد و فکر کنید در هر صورت به سایت دسترسی دارید.

اما اگر همه ویژگی‌هایی که معرفی کردیم را در کنار هم قرار داده و ببینید که برای استفاده جدا از هر کدام چه هزینه‌ای را متقبل خواهید شد،

استفاده از هاست ماشین وردپرس را انتخاب خواهید کرد.

شاید فکر کنید با هزینه‌ای که برای خرید یک هاست وردپرس برای چند ماه می‌کنید قادر هستید یک هاست لینوکس معمولی را برای یک سال و با حجم بالاتری خریداری کنید.

اما آیا شما در این هاست لینوکس به پشتیبان برای رفع مشکلات نیاز دارید؟ یا اگر سایت شما ویروسی شده باشد، با توجه به نداشتن دانش و تخصص در زمینه ویروس یابی و پاک سازی ویروس از سایت، به ابزاری برای این کار دسترسی دارید؟

همه این موارد باعث می‌شوند تا برای یک سایت وردپرسی مجبور باشید از یک هاست مخصوص وردپرس استفاده کنید؛

چرا که امنیت سایت شما در اولویت این هرم قرار دارد و اگر مشکلی برای امنیت سایت رخ دهد کل کسب و کار شما متضرر خواهد شد.

[ پنج شنبه بیست و دوم آبان 1399 ] [ 13:51 ] [ nima kvn ]

[ بدون نظر ]