راه کارهای هوشمند هایک ویژن برای ارتقا اهداف نظارتی و امنیتی پارک ها و مراکز صنعتی شامل استفاده از دوربین های مداربسته تحت شبکه برای کل سیستم نظارتی است. این راه کارها شامل محافظت تمام و کمال از مکان مورد نظر با استفاده از دوربین های دید در شب هایک ویژن، دوربین های ANPR با قابلیت تشخیص پلاک خودرو ها و سیستم های آلارم با استفاده از قابلیت های هوشمند محصولات هایک ویژن است. تمامی محصولات شامل دوربین های مداربسته، دستگاه های ضبط NVR و نرم افزار مدیریت تصاویر ویدئویی است که می تواند، یک پلت فرم ویدئویی قابل اطمینان، کاملا سازگار و انعطاف پذیر را برای پارک ها و مراکز صنعتی ایجاد کنند.

مدیریت درب های ورودی

دوربین های هوشمند هایک ویژن شامل دوربین های بولت IR مخصوص نصب در محیط های روباز، سازگار با محیط های کم نور و دارای قابلیت هایی همچون منبع نوری جبران کننده، قابلیت شناسایی پلاک خودرو (دوربین های مداربسته LPR)، قابلیت شناسایی رنگ خودرو برای تشخیص ورود هر نوع وسیله نقلیه ای هستند.

مدیریت و حفاظت از محوطه اطراف

برای حفاظت از محیط پیرامون منطقه صنعتی مورد نظر می توان از محصولات اچ دی هایک ویژن که تا رزولوشن 4K را نیز پشتیبانی می کنند، و نیز دارای قدرت برد IR تا فواصل 200 متر هستند، استفاده نمود.

کنترل و مدیریت محوطه پارکینگ


دوربین های اسپیددام OUTDOOR هایک ویژن با قابلیت زوم اپتیکال 23X، قابلیت ردیابی هوشمند، سازگار با محیط های کم نور و برد نور مادون قرمز IR انتخاب مناسبی برای کنترل و مدیریت محوطه پارکینگ هستند.

مدیریت مکان های پارک ممنوع

دوربین های مداربسته دام با قابلیت IR و سازگار با محیط های کم نور و قابلیت های دیگری همچون تشخیص نفوذ هوشمند به راحتی می توانند ورود وسیله نقلیه را به محوطه ممنوع و تعریف شده تشخیص داده و با کمک سیستم های آلارم اطلاع رسانی کنند.

حفاظت از تاسیسات

 • چگونه می توان یک پلتفرم سازگار و کاملا انعطاف پذیر برای مدیریت سیستم مدار بسته و تصاویر ویدئویی ایجاد کرد؟

با استفاده از پلتفرم کارآمد و یکپارچه HIKCENTRAL و دستگاه های NVR پیشرفته برای کنترل و مدیریت سیستم آلارم و بهره مندی از تجزیه تحلیل هوشمند تصاویر ویدئویی.

 

 • چگونه می توان با استفاده از یک عدد دوربین تمامی زوایای یک مکان را بهمراه نقاط کور آنها پوشش داد؟

در این مورد هایک ویژن دوربین مدار بسته تحت شبکه فیش آی Fisheye خود را که دارای رزولوشن های متعدد شامل 3، 4، 6، و 12 مگاپیکسل است پیشنهاد می دهد. به علاوه با استفاده از سیستم نرم افزاری یا سخت افزاری de-warping (سیستم تصحیح پرسپکتیو برای مقابله با اثرات نویز و تاری ناشی از لنز دوربین مداربسته فیش آی) که به کمک LED های IR انجام می شوند با استفاده از یک عدد دوربین می توان تمامی نقاط مکان مورد نظر و همچنین نقاط کور آن را پوشش داد.

 

کنترل و حفاظت انبارها

 • چگونه می توان به اهداف نظارتی مطمئن برای حفاظت از کالاهای با ارزش دست یافت؟

دوربین های باکس Indoor مجهز به تکنولوژی DarkFighter هایک ویژن با قابلیت ارائه تصاویر با کیفیت بسیار بالا در نور کم مناسب برای انبار می باشند این دوربین ها مجهز به لنز های Hd دیافراگم های بزرگ می باشند که تصاویری عاری از هر گونه نویز ارائه می کنند.

 • چگونه به طور همزمان تصاویری پانورامیک با جزئیات بالا از محل مورد نظر داشته باشیم ؟

با ادغام دوربین های مدار بسته فیش آی که تصاویری 360 درجه و پانورامیک ارائه می دهند و همچنین دوربین های اسپید دام 2 مگاپیکسلی با کیفیت تصویر بسیار بالا در یک سیستم مدار بسته می توان تصاویری پانورامیک از محل مورد نظر داشت که کیفیت بالا داشته و قابلیت نمایش جزئیات را نیز دارند.


استراتژی هایک ویژن | دوربین های حرارتی

هایک ویژن طیف گسترده ای از محصولات حرارتی را تولید می کند که می توانند تصاویر را در طیف بصری با شناسایی اختلاف دما بین یک شی و محیط اطراف آن ارائه دهد. دوربین حرارتی دو طیفی هایک ویژن اختصاصا برای اندازه گیری دما در کاربری های مختلف طراحی شده است. این دوربین مجهز به یک دتکتور حرارتی و یک دتکتور نوری 2 مگاپیکسلی است. دارای صفحه نمایش لمسی 3.5 اینچی تصویر در تصویر نوری و حرارتی است. این کار به کارکنان کمک می کند تا به سرعت با اندازه گیری دما متوجه تغییرات دمایی محسوس شوند.

شاخصه های کلیدی:

 • سازگاری عالی با هر نوع شرایط محیط زیست
 • توانایی تشخیص بسیار پیشرفته و دقیق
 • سنجش دما

استراتژی هایک ویژن | طیف کاملی از راه کارها

هایک ویژن متعهد است به:

 • نوآوری محصول بر اساس تراشه های با کارایی و تکنولوژی بالا
 • تحقیق و توسعه تکنولوژی

Coding & Decoding

 • گسترش روز افزون طیف گسترده ای از محصولات نظارت تصویری و راه حل ها

 

پیشنهاد هایک ویژن | هوشمندی بعنوان یک راه حل

هوشمندی در دوربین هایک ویژن، سیستم های نظارتی قدرتمندی را ارائه می دهد که دارای قابلیت های زیادی از مرحله ادراک، انتقال و ذخیره سازی تا مراحل تجزیه و تحلیل و برنامه های کاربردی می باشد.

افزایش و بهینه سازی امنیت سایبری

این شرکت شرکت بخش بزرگی از در آمد خود را به ارتقا و بهینه سازی امنیت سایبری در توسعه، ساخت، تحویل و خدمات محصولات نظارت تصویری خود اختصاص داده است. از جمله دستاوردهای آن در این زمینه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • سیستم مدیریت امنیت اطلاعات هایک ویژن دارای استاندارد  ISO 27001 می باشد
 • در حال حاضر شرکت در حال همکاری با شرکت های مطرحی نظیر CISCO و دیگر شرکت های برتر است تا نیازهای امنیتی، طراحی و تست های امنیتی به دقت مورد ارزیابی قرار گیرند.
 • همچنین در راستای ارزیابی و مشاوره بهینه در سیستم های امنیتی خود، از سازمان های بزرگ بین المللی مانند ارنست و یانگ دعوت به عمل آورده است.
 • آزمایشگاه شبکه و امنیت اطلاعات این شرکت از ابزارهای پیشروی جهان جهت اسکن و تشخیص آسیب پذیری شناخته شده Known vulnerability و همچنین کشف آسیب پذیری ناشناخته Unknown Vulnerability استفاده می کند.